Čierna skrinka so skrytou Wi-Fi kamerou a otáčaním 180°

Najmenšia skrytá kamera s nahrávaním video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD s možnosťou otáčania šošovky do 180° a zabudovaným WiFi modulom v čiernej krabičke nazývanej “Black Box“.

129,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP012S (WiFi)
Obľúbené1
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto nenápadná krabička v sebe ukrýva neviditeľnú otočnú kameru, ktorú je možné otáčať horizontálne do 180° potiahnutím prsta po displeji smartfónu alebo tabletu. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda prostredníctvom bezplatnej aplikácie s podporou systémov iOS a Android. Skrytú kameru je po spárovaní s domácou WiFi sieťou možné ovládať a nastavovať z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Vďaka aplikácii je možné sledovať video záznamy v priamom prenose alebo z archívu (na diaľku).

Skrytá kamera nahráva kvalitný video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080) na ľubovoľne vloženú micro SD kartu od 4GB do 128GB. Všetky zhotovené video záznamy je možné taktiež prezerať vybratím micro SD karty a vložením do akéhokoľvek zariadenia s čítačkou na pamäťové karty SD s podporou multimediálnych prehrávačov (PC, Notebook, TV, atď.).

Medzi hlavné vlastnosti skrytej kamery patria možnosti ako nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu a fotografovanie.

Vysokokapacitná batéria zabudovaná v zariadení poskytuje na jedno nabitie nahrávací čas 3 až 4 hodiny. Samozrejme je možné mať zariadenie non stop pripojené prostredníctvom adaptéra k elektrickej sieti, čím sa zabezpečí prevádzka bez obmedzení na kapacitu batérie.

Všestranný dizajn a malé rozmery zariadenia umožňujú kameru ukryť prakticky kamkoľvek. Zariadenie svojim vzhľadom pripomína externý hard disk alebo power bank.

Vhodné použitie zariadenia:
- Zabezpečenie domácnosti a vozidla pred zlodejmi a vandalmi.
- Zabezpečenie firmy a kontrola zamestnancov.
- Starostlivosť o juniorov, seniorov a domácich miláčikov.
- Vhodné riešenie pre opatrovateľku v domácnosti.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysoké rozlíšenie Full HD (1920x1080)
- Možnosť zapnúť funkciu detekcie pohybu, ktorá šetrí miesto na pamäťovej karte.
- Funkcia nepretržitého nahrávania videa po vyčerpaní miesta na pamäťovej micro SD karte je najstaršia nahrávka nahradená aktuálnou nahrávkou.
- Zabudovaný nenápadný mikrofón
- Zariadenie podporuje micro SD karty od 4GB až do veľkosti 128GB
- Sledovanie videa so zvukom v reálnom čase, alebo zo záznamu cez internet
- Vzdialené ovládanie cez mobilné aplikácie s podporou iOS, Android a PC
- Pomocou potiahnutia prstom po obrazovke dotykového mobilu alebo tabletu môžete otáčať kameru v smere, kde potrebujete aby kamera videla. Objektív môžete otáčať až do 180 stupňov.
- Možnosť používať pribalený software pre Windows, Mac OS
- Zabudovaná vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky./td>
- Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda.
- Podporuje pripojenie cez webové prehliadače (IE7, Chrome, Firefox, Safari, atď.).
- Zariadenie podporuje P2P.
- Na videách je možné zapnúť pečiatku s presným zobrazením dátumu a času.

Technické špecifikácie:

CMOS objektív: 1.0 Mega pixel
Rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
WiFi stremovanie (na živo): Áno
Podpora aplikácii: iOS a Android
Otáčanie objektívu: 180° (horizontálne)
Uhol zobrazenia: 90°
Podpora P2P: Áno
Kodek: H.264
Zabudovaná batéria: 950mAh (nabíjateľná)
Životnosť batérie: od 3 do 4 hodín
Doba nabíjania: 5 až 6 hodín
Podpora pamäte: od 4GB do 128GB
Rozmery: 42,8 x 36,8 x 10,7mm

Obsah balenia:

1x WiFi skrytá kamera v čiernej skrinke

1x USB kábel

1x Adaptér 5V 2A AC

1x CD

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP012S (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
229,00 € (s DPH)

Šikovná kamera s výbornou kvalitou zaznamenaného Full HD videa so zvukom s možnosťou spojenia smartfónu alebo tabletu priamo cez mobilnú aplikáciu. Kamera dokáže zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam. Všetky zhotovené videá, fotografie a audio záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu.

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

180,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa môže zmeniť na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať video 24 hod. na jedno nabitie. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 365 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na Váš smartfón.

322,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

132,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

134,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa