Ukrytá WiFi mikro Full HD kamera vo fľaši s nočným videním

Nenápadne riešená skrytá kamera vo fľaši nahráva video záznamu spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD. Zariadenie má možnosť pripojenia na diaľku cez internet pomocou mobilnej aplikácie pre iOS alebo Android. Kamera má v sebe zabudované rôzne užitočné funkcie.

148,90 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Skrytá mikro Full HD kamera vo fľaši je dokonalým riešením spojenia niekoľkých kľúčových vlastností, vďaka ktorým môžete mať dôležité momenty vždy pod kontrolou. Zabudovaný WiFi modul zabezpečuje možnosť prepojenia domácej WiFi siete priamo s modulom, ktorý je dokonale ukrytý vo fľaši. Táto možnosť poskytuje funkciu zobrazenia živého záznamu v reálnom čase, alebo záznamu z archívu, ktorý zariadenie zachytilo pri detekcii pohybu. Všetky tieto pozoruhodné funkcie je možné používať priamo cez Váš mobilný telefón (smartfón) alebo tablet z akéhokoľvek miesta na svete, prostredníctvom aplikácie pre iOS alebo Android.

Vďaka prepojeniu zariadenia s internetom a následne s Vašim smartfónom alebo tabletom môžete mať vždy prehľad o tom, čo sa aktuálne deje, alebo sa dialo pred objektívom. Všetky súbory, ktoré sa podaria zariadeniu zaznamenať sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 64GB, ktorú vložíte do zariadenia. Súbory je potom jednoducho možné prezerať priamo cez mobilné aplikácie, alebo načítať súbory vybratím a následným vložením micro SD karty do Vášho PC.

Zariadenie sa jednoducho ovláda a nastavuje. Stačí pri zapnutí zariadenia prejsť pár jednoduchých krokov a môžete začať zariadenie plnohodnotne využívať.

Medzi hlavné funkcie pri nahrávaní video záznamov do zariadenia určite patrí detekcia pohybu, ktorá zabezpečí, že sa nahrajú do zariadenia len momenty, ktoré majú dôležitú hodnotu pri prezeraní spätných záznamov. Táto funkcia Vám zašle upozornenie na smartfón alebo tablet v podobe správy, a to len v tom prípade, že sa niečo pred objektívom skutočne udeje. Vďaka tejto funkcii máte vždy aktuálny prehľad o tom, čo sa v priestore v ktorom je zariadenie položené odohráva.

Ruka v ruke s funkciou detekcie pohybu ide aj funkcia Pre-motion nahrávania, ktorá pri nahrávaní skrytých video záznamov na rozdiel od iných podobných zariadení začne zaznamenávať obraz s predstihom. Bežné kamery spúšťajú nahrávanie až pri zaznamenaní pohybu. Vzhľadom k tomu, že väčšina akcií pred objektívom trvá pár sekúnd, než sa nahrávanie záznamu spustí, tak sa môže ľahko stať, že niektoré dôležité momenty v záberu by mohli utiecť. Táto funkcia zabezpečí, že zariadenie začne záznam ukladať od 5 do 30 sekúnd pred tým, než pohyb pred kamerou nastane, takže Vám nič neunikne.

V neposlednom rade, fľaša v sebe ukrýva vysoko kapacitnú batériu s kapacitou až 15000mAh, ktorá zabezpečuje až 50 hodinovú nahrávaciu prevádzku na jedno nabitie. Zariadenie má v sebe ukryté aj infračervené nočné prisvietenie, ktoré umožní nahrávať skrytý záznam aj v úplnej tme.

Ukryta_WiFi_mikro_Full_HD_kamera_vo_flasi_s_nocnym_videnim_iOS_Android_Popis_1.jpg

Ukryta_WiFi_mikro_Full_HD_kamera_vo_flasi_s_nocnym_videnim_iOS_Android_Popis_2.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale umiestnená mikro kamera s Full HD rozlíšením v tréningovej fľaši na tekutiny.
- Wi-Fi modul poskytuje možnosť spárovania s domácim internetom a prepojením zariadenia s mobilnou aplikáciou určenou pre smartfóny, alebo tablety s operačným systémom iOS a Android.
- Možnosť nastavenia nepretržitého nahrávania, alebo nahrávania záznamu pri detekcii pohybu.
- Funkcia IR prisvietenia pre nahrávanie záznamov v úplnej tme s dosahom približne 2 metrov
- Zabudovaná vysokokapacitná batéria s kapacitou až 15000mAh s 50 hodinovou nahrávacou prevádzkou na jedno nabitie.
- Možnosť vložiť do zariadenia ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 64GB.
- Pre-motion funkcia, ktorá zaznamenáva 5 až 30 sekúnd záznamu pred zaznamenaním pohybu.
- Presné zobrazenie dátumu a času v nahrávkach pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní.
- Zasielanie upozornení o pohybe cez aplikáciu alebo cez email.
- Jednoduché nastavenie a ovládanie zariadenia.
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva zvuk v okolí zariadenia.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 (Full HD)
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Systém signálu: NTSC/PAL
Kodek videa: H.264
Formát fotografie: JPEG / BMP
Priblíženie: Digitálne
Zhotovený zvuk: Mikrofón
Infračervený senzor: Áno (Pre nočné videnie)
Pamäť: Mikro SD karta (až 64GB)
Detekcia pohybu / Pre-motion: Áno
Nahrávanie: Video a fotografie
Upozornenia a alarm: Pri detekcii pohybu
Protokol: TCP / IP, HTTP, TCP, ICMP, UDP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNT, a RTSP.
Podpora aplikácií: iOS a Android
Podpora prezerania cez int. prehliadač: Internet explorer, Firefox, Chrome a Safari
Batéria: Vysokokapacitná Li-ion batéria (max 50 hodín nahrávania)
Kapacita batérie: 15000mAh

Obsah balenia:

1x Kamera v tréningovej fľaši

1x USB kábel

1x Adaptér

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
149,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom uhle zachytí pohyb. Medzi ostatné zaujímavé možnosti patria určite funkcie skrytého diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

84,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

132,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa