Špionážna HD kamera ukrytá v budíku AKR-IP035

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

114,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP035
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento budík má vstavanú HD kameru s rozlíšením 1080P. Nahrané súbory sa ukladajú na vloženú micro SD kartu s kapacitou až 128GB a vďaka podpore Wi-Fi pripojenia môžete tiež sledovať živý prenos aktuálneho diania pred kamerou. Táto skrytá kamera v budíku je vhodná na používanie cez deň aj v noci a to vďaka nočnému videniu až do vzdialenosti 6 metrov.

Monitorovanie v reálnom čase na diaľku podporuje obojsmerný zvuk hovorov, ktoré sa dajú jednoducho používať cez mobilnú aplikáciu. Okrem toho dokáže rozpoznať a zachytiť objekt pri nočnom videní až do diaľky 6 metrov, čo dokonale funguje ako domáca bezpečnostná kamera alebo ako kamera opatrovateľky a tiež kamera na stráženie domácich miláčikov. Hodiny sú poháňané jedno batériou typu 18650 na ktorú vydržia nahrávať cca 3-4 hod. Samozrejmosťou je pripojenie USB kábla a nabíjačky do zásuvky, vďaka tomu môžu nahrávať nepretržite.

spionažny budik s kamerou   budík s o skrytou kamerou

Vlastnosti zariadenia:

- Vysoké HD rozlíšenie 1080P
- Senzor pohybu a hlásenia o pohybe do aplikácie
- Obojsmerná komunikácia
- Sledovanie obrazu naživo cez aplikáciu
- Možnosť nahrávania videa so zvukom do mobilu
- Možnosť fotografovania do mobilu
- Plne funkčný budík
- Na displeji sa zobrazuje čas, dátum a teplota
- Podpora pamäťovej karty
- Wi-Fi pripojenie
- Dlhá výdrž batérie
- Nočné videnie až do 6 metrov

Technické špecifikácie:

Snímač: 2,0 mega CMOS
Rozlíšenie: 1080P
Rozlíšenie v APP: 1920*1080
Objektív: 110° širokouhlý objektív
Operačný systém: Android/ iOS
Kompresia: H.264
Možnosť nahrávania so zvukom: Áno
Mikrofón / reproduktor: Áno (obojsmerná komunikácia)
Úložisko: Pamäťová karta
Typ pamäťovej karty: Micro SD, max. 128GB (max. 128 hodín nepretržitého videa, alebo týždne s detekciou pohybu.
Typ batérie: Nabíjateľná batéria18650, 3.7V, 3350mAh
Napájanie: USB nabíjačka a adaptér
Nabíjací adaptér: 5V/2A
Čas nabíjania: 3-4 hodiny
Veľkosť: 11.2 x 4.3 x 4cm
Hmotnosť: 340 gramov

Obsah balenia:

1x Hodiny s kamerou

1x Nabíjateľná batéria 18650, 3.7V, 3350mAh

1x Adaptér

1x USB napájací kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP035
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 190x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

128,00 € (s DPH)

Elegantné stolové hodiny zo zabudovanou mini HD 1080P (1920x1080) kamerou, ktoré plnia aj praktickú funkciu zobrazenia času alebo budíku.
Umožňujú pozorovať interiér z akéhokoľvek miesta a to pomocou WiFi pripojenia. Nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre OS: iOS, Android. Hodinky disponujú nočným videním a IR PIR senzorom reagujúcim na prítomnosť človeka alebo zvieraťa.

134,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

135,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa