Bezdrôtová WiFi skrytá špionážna FullHD kamera v budíku

Kvalitná skrytá kamera v budíku s nočným IR videním s možnosťou pripojiť sa cez Váš mobilný telefón na diaľku.

169,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento špionážny budík je precízne spracovaný produkt, ktorý je ideálny pre náročných užívateľov. Budík je vhodný pre všetky formy monitoringu, ak chcete mať prehľad o tom čo sa deje u Vás doma, alebo v práci, tento budík je pre Vás správnou voľbou. Na budíku nie sú urobené žiadne povrchové úpravy, všetka technika je dokonale ukrytá priamo v budíku. Vďaka svojmu zhotoveniu a funkciám sa budík radí medzi najlepšie skryté kamery na trhu.

Špionážna kamera ukrytá v budíku so zabudovaným mikrofónom zhotovuje kvalitný video záznam v rozlíšení Full HD aj fotografie. Vďaka neviditeľnému IR prisvieteniu budík môže pracovať aj v úplnej tme. Výhodou tejto kamery je, že môže byť neustále pripojená v elektrickej zásuvke a môže robiť záznamy aj niekoľko dní vzhľadom na kapacitu vloženej Micro SD karty. Kamera zhotovuje videá v kvalite 5 megapixlov, podporuje SD karty až do veľkosti 32GB. Toto zariadenie je ideálne na zabránenie krádeži a evidenciu dôkazov.

Medzi hlavné funkcie zariadenia určite patrí aj možnosť pripojiť sa k budíku na diaľku bezdrôtovo pomocou mobilných aplikácii pre iOS a Android, prípadne cez počítač. Ak kamera zaznamená pohyb pred objektívom, začne automaticky nahrávať video záznam na internú Micro SD kartu. K zhotoveným materiálom sa viete jednoducho dostať cez vzdialený prístup, prípadne vybrať SD kartu a vložiť ju do svojho PC.

Hlavné funkcie zariadenia:

- Funkcia vzdialeného pripojenia cez WiFi (Diaľkové monitorovanie pomocou aplikácii iOS/Android alebo PC)
- Možnosť zhotovovať video záznam a fotografie
- Zabudovaná funkcia detekcie pohybu
- Funkcia nočného videa pomocou IR LED svetiel
- Samostatná funkcia nahrávania hlasu
- Zobrazenie dátumu a času na displeji aj vo videu
- CMOS snímač 5 megapixelov
- Automatické vyváženie bielej
- Rozlíšenie videa: 1920x1080p
- Formát videa .AVI
- Rozlíšenie fotografie: 1032x3024
- Formát fotografie .JPEG
- Vstavaný mikrofón
- Porpora systémov: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS, Linux
- V prípade, že chcete použíť zariadenie bez adaptéra, budík obsahuje vstavanú batériu "2400 mAh" s výdržou
5 dní v pohotovostnom režime.Upozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

139,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

149,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom uhle zachytí pohyb. Medzi ostatné zaujímavé možnosti patria určite funkcie skrytého diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

149,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

140,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami - detekcia pohybu, nočné videnie dosah 6m, WiFi prenos obrazu až do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa