Skrytá Full HD kamera v budíku s IR prisvietením

Tento budík so skrytou nenápadnou kamerou umožňuje manuálne otáčať kameru (330°) a nahrávať video záznam v rozlíšení Full HD so zvukom priamo na vloženú micro SD kartu.

113,90 € (s DPH)
Kód:
AKR-TC010 (DVR)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Vo vnútri týchto na pohľad obyčajných stolných hodín je ukrytá nenápadná kamera, ktorej objektív sa dá otáčať do 330 stupňov. Kamera zaznamenáva jasný a kvalitný video záznam so zvukom v rozlíšení 1080p, pričom zhotovený video materiál ukladá na pamäťovú micro SD kartu. K zaznamenanému videu máte prístup kedykoľvek vybratím SD karty a stiahnutím údajov z karty za pomoci čítačky pamäťových kariet do Vášho PC. Funkcie skrytej kamery sa ovládajú pomocou dodávaného diaľkového ovládača, alebo priamo zo zadnej strany budíka (ovládanie skrytej kamery na budíku je špeciálne ukryté pod krytkou).

Okrem bežného nepretržitého nahrávania môžete nahrávať video zo skrytej kamery s funkciou pohybovej detekcie. Táto funkcia Vám zabezpečí, že sa Vám zaznamená video len v prípade pohybu pred kamerou. Zariadenie je možné nastaviť aj na nepretržité nahrávanie pri ktorom sa vždy premazávajú staré video záznamy novými.

Medzi dôležité funkcie určite patrí IR nočné prisvietenie, vďaka ktorému skrytá kamera zhotovuje čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Tento špionážny budík je na jednej strane peknou dekoráciou do kancelárie, či domácnosti a zároveň aj veľmi praktickou pomôckou. Zariadenie je vhodné na získanie potrebných dôkazov a zabráneniu krádeže, taktiež je perfektný na tajné nahrávanie schôdzok vo Vašej kancelárii.


V prípade, že hľadáte rovnaký produkt so zabudovaným WiFi modulom s možnosťou pripojenia sa na skrytú kameru diaľkovo cez internet pomocou mobilných aplikácii pre Váš smartfón alebo tablet, či PC, prosím využite túto možnosť:

Hlavné vlastnosti zariadenia:

- Full HD rozlíšenie 1080p
- Možnosť zapnúť funkciu detekcie pohybu, ktorá šetrí miesto na pamäťovej karte
- IR nočné prisvietenie
- Možnosť kontinuálneho nahrávania videa
- Zabudovaný nenápadný mikrofón
- Zariadenie podporuje micro SD karty až do veľkosti 128GB
- Sťahovanie údajov z DVR pomocou PC
- Budík je možné mať trvalo zapojený v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom
- Zabudovaná vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky
- Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda
- Budík zobrazuje čas vo formáte 12/24
- Manuálne otáčanie kamery až do 330°
- Možnosť ovládať zariadenie pomocou diaľkového ovládania

Skryta_IR_kamera_v_budiku_s_manualnym_otacanim_330_stupnov_05.jpg

Skryta_IR_kamera_v_budiku_s_manualnym_otacanim_330_stupnov_04.jpgVlastnosti zariadenia:

Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 120°
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Formát fotografie: JPG
Otáčanie objektívu: Manuálne - 330° (horizontálne)
Nepretržité nahrávanie: Doba záznamu 24 hodín a viac
Komprimovaný formát: H.264
Pohybová detekcia: Áno
IR nočné prisvietenie: Áno
Zabudovaný mikrofón: Synchronizované nahrávanie spoločne s videom
Typ pamäte: microSD až do 128GB
Podpora systémov: Windows, Mac OS, Linux
Kapacita batérie: 2400mA
Doba nabíjania: cca 4 až 5 hodín
Výdrž batérie: cca 2 až 3 hodiny 
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom

Balenie obsahuje:

1x Budík so skrytou kamerou
1x Diaľkové ovládanie
1x USB kábel
1x Manuál
1x CD so softwarom
1x 5V 2A AC adaptérUpozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-TC010 (DVR)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. 1080/4K obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

135,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

148,00 € (s DPH)

Elegantné stolové hodiny zo zabudovanou mini HD 1080P (1920x1080) kamerou, ktoré plnia aj praktickú funkciu zobrazenia času alebo budíku.
Umožňujú pozorovať interiér z akéhokoľvek miesta a to pomocou WiFi pripojenia. Nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre OS: iOS, Android. Hodinky disponujú nočným videním a IR PIR senzorom reagujúcim na prítomnosť človeka alebo zvieraťa.

114,00 € (s DPH)

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa