Špionážna Wi-Fi Full HD kamera v budíku s otáčaním objektívu 330° s podporou iOS a Android aplikácií

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v meteo stanici s budíkom a zároveň aj FM rádiom poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo FullHD rozlíšení a pomocou mobilnej aplikácie pre Android a iOS ju môžete podľa potreby ľubovoľné otáčať v pravo, v ľavo. Meteo stanica disponuje WiFi modulom, preto ho môžete nastavovať a sledovať obraz a zvuk kdekoľvek sa práve nachádzate.

159,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP80 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Na prvý pohľad obyčajné hodiny s rádiom, budíkom a meteo stanicou v sebe ukrývajú nenápadnú Full HD (1080p) kameru s otočným objektívom so zobrazením až 330°. K zariadeniu sa dá pripojiť priamo cez WiFi sieť (P2P), ktorú zariadenie vysiela, alebo pomocou už existujúcej domácej WiFi siete. Po pripojení zariadenia na lokálnu WiFi sieť sa zariadenie na sieti nezobrazuje čím sa zariadenie neprezradí.

Po spárovaní zariadenia s domácim, firemným, prenosným dátovým WiFi routerom s aktívnym internetom, môžete zariadenie prakticky používať a mať priestor, kde je tento produkt nainštalovaný stále pod kontrolou z hociktorého miesta na svete s prístupom na internet.

S podporou mobilných aplikácií je možné sa pripojiť priamo do zariadenia cez Váš smartfón alebo tablet, a sledovať tak, čo sa pred objektívom skrytej kamery odohráva.

Okrem toho, že si môžete kedykoľvek prezerať živý prenos zo skrytej kamery bez obmedzenia, videa je možné prezerať aj z archívu.

Videá, ktoré zariadenie už zhotovilo a uložilo do archívu na ľubovoľnú veľkosť vloženej micro SD karty, napríklad pri zapnutej pohybovej detekcii, alebo pri kontinuálnom nahrávaní, je možné prezerať priamo cez mobilnú aplikáciu, prípadne vybratím micro SD karty zo zariadenia a vložením karty do počítača.

Zariadenie má v sebe ukrytú vysokokapacitnú batériu, vďaka ktorej môžete zariadenie používať aj bez sieťového adaptéra. V prípade, že chcete používať zariadenie bez obmedzenia na výdrž batérie, stačí, ak zariadenie pripojíte pomocou dodávaného adaptéra s USB káblom do elektrickej zásuvky. Po pripojení zariadenie pracuje nonstop bez akýchkoľvek obmedzení.

Funkcie meteo stanice, budíku a FM rádia sú plne funkčné a nastavujú sa klasicky, ako pri bežne dostupných produktoch, ktoré sa ponúkajú na trhu.

Ak sa jedná o ovládanie skrytej kamery a jej funkcií, alebo funkcií meteo stanice, budíka a FM rádia, výrobca dbal na to, aby zariadenie nebolo náročné na ovládanie aj pre menej technicky zdatných užívateľov.

Pomocou mobilnej aplikácie viete nastaviť detekciu pohybu s citlivosťou na 7 úrovniach. Detekcia sa dá obmedziť na určitý časový interval. Pri zapnutí detekcie, môžete nastaviť zasielanie notifikácií na mobil, e-mail alebo na FTP server. Notifikácie sa zasielajú v podobe fotografií s časovou a dátumovou pečiatkou.

Pre nahrávanie videa máte na výber z možností nahrávania pri detekcii pohybu, nepretržitého nahrávania, alebo zadaním nahrávania podľa časového plánu. Video sa nahráva v kvalitách 640p, 720p alebo 1080p.

Zariadenie zobrazuje dátum, aktuálnu priestorovú teplotu, vlhkosť a fázy mesiaca. Okrem spomenutého má v sebe zariadenie ukrytý budík a FM rádio.

Vlastnosti zariadenia:

- Full HD rozlíšenie 1080p
- Ovládanie cez mobilné aplikácie pre Android, iOS a PC
- Vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky
- Funkcia nahrávania detekciou pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového plánu
- Budík je možné mať trvalo zapojený v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom
- Čas vo formáte 12/24
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni (aj v zhotovených videách)
- Pomocou potiahnutia prstom po obrazovke dotykového displeja smartfónu, alebo tabletu, môžete otáčať kameru. Objektív môžete otáčať až do 330 stupňov.
- Možnosť sledovať video v reálnom čase, alebo zo záznamu cez internet z hocakého miesta na svete s prístupom na internet.
- Podporuje pripojenie cez webový prehliadač.
- FM rádio, meteo stanica, budík
- Zariadenie podporuje P2P sieť

Technické špecifikácie:

Senzor: CMOS 1MP
Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie fotografie: 1920x1080
Formát fotografie: JPG
Otáčanie objektívu: 330° (horizontálne)
Nepretržité nahrávanie: Doba záznamu 24 hodín a viac pri zapojení na elektrický zdroj
Komprimovaný formát: H.264
Pohybová detekcia: Áno
Prezeranie a ovládanie cez WiFi: Áno
Zabudovaný mikrofón: Áno
Typ pamäte: microSD až do 128GB
Podpora systémov: Windows, Mac OS, Linux
Podpora aplikácií: iOS, Android
Podpora prehrávania cez prehliadače: Áno
Kapacita batérie: 3000mAh
Doba nabíjania: cca 5 až 6 hodín
Výdrž batérie: cca 3 až 4 hodiny
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom
Funkcie hodín: Čas 12/24 formát, dátum, deň v týždni, budík, teplomer, vlhkomer, mesačné fázy, FM rádio
Regulačné schválenia: CE, ROHS

Obsah balenia:

1x Hodiny s kamerou

1x USB kábel

1x Adaptér

1x CD so softvérom

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP80 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa