WiFi budík so skrytou špionážnou Full HD mikro kamerou

Zabudovaná nespozorovateľná mikro špionážna kamera v štandardnom budíku s možnosťou tajného monitorovania záznamov v reálnom čase prostredníctvom bezplatných aplikácii. Kamera zaznamenáva kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu.

132,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP69
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Špionážna kamera ukrytá v stolnom digitalnom budíku umožňuje sledovanie priestorov na živo, alebo z archívu na diaľku prostredníctvom mobilných aplikácii pre iOS a Android. Nahrávky je možné sledovať z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Rozhranie bezplatnej aplikácie sa jednoducho nastavuje a ovláda. V aplikácii je možné nájsť množstvo zaujímavých funkcii pre rôzne spôsoby monitorovania priestorov. V nastaveniach je taktiež možné nastaviť, aby vlastníkovi budíka chodili upozornenia priamo na smartfón alebo tablet, v prípade, keď sa pred objektívom niečo začne diať.


Kamera zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Okrem nahrávania video záznamov je taktiež možné na diaľku zhotovovať fotografie. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu. V zariadení je taktiež zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva simultánne s videom čitateľne hlasy a zvuky z okolia.


Špionážny budík je možné napájať z dodávanej vysokokapacitnej batérie, alebo priamo dodávaným USB káblom s adaptérom, ktorý sa dá pripojiť priamo do elektrickej zásuvky, vďaka čomu je možné zabezpečiť zariadeniu chod bez obmedzení na dodávku elektrickej energie.


Medzi ďalšie skvelé výhody tohto budíka patrí možnosť nahrávať video záznamy aj v úplnej tme. Budík má v prednej časti za krytom zabudované neviditeľné IR diódy, ktoré v tmavých svetelných podmienkach aktivujú neviditeľný nočný prísvit.


Okrem štandardnej funkcie nepretržitého nahrávania je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri detekcii pohybu, čo znamená, že sa nahrávanie začne len v prípade, keď sa pred kamerou začne niečo diať. Táto funkcia nielenže šetrí miesto na pamäťovej karte, no hlavne nahráva len dôležité momenty pri ktorých sa niečo skutočne odohráva. Ďalšou zaujímavou funkciou je nahrávanie video záznamu podľa denného časového harmonogramu. Vo video nahrávkach a fotografiách je možné zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazovania presného dátumu a času.


Budík samozrejme plní svoju plne hodnotnú funkciu zobrazovania 24 hodinového formátu času.

WiFi_budik_so_skrytou_spionaznou_Full_HD_mikro_kamerou_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad štandardného digitálneho stolného budíka s dokonale ukrytou špionážnou kamerou.
- Zariadenie zhotovuje kvalitný čitateľný video záznam vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom.
- Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú micro SD kartu.
- Zariadenie je možné nastavovať aj ovládať na diaľku pomocou bezplatných aplikácii pre iOS a Android.
- Cez aplikácie je možné sledovať ma živo, čo sa aktuálne pred objektívom kamery deje, prípadne video záznamy z archívu, a to všetko z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.
- Možnosť nastavenia spôsobu nahrávania skrytého videa: nepretržitým nahrávaním, detekciou pohybu, určením denného časového harmonogramu.
- Budík ma v sebe zabudované neviditeľné IR diódy, ktoré slúžia pre neviditeľné infračervené prisvietenie video záznamu pri nedostatočnom osvetlení, alebo pri úplnej tme.
- Možnosť zapnúť alebo vypnúť funkciu zobrazovania dátumu a času v nahrávkach.
- Zariadenie má dodávanú vlastnú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať záznam približne 3 hodiny nepretržite (+/-).
- Budík je možné mať pripojený do elektrickej zásuvky pomocou dodávaného USB kábla a adaptéra, čím sa zariadenie stane neobmedzené.
- Zariadenie poskytuje nahrávanie v slučkách, kedy pri zaplnení pamäte micro SD karty nahrádza posledne zhotovený video záznam, najnovším video záznamom.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenia: 1080P/720P/640P/320P
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 140°
Vzdialenosť pri detekcii pohybu: 6 metrov
Minimálne osvetlenie: 1 LUX
Kapacita batérie: 3000mAh
Výdrž batérie pri nepretržitom nahrávaní: 4 hodiny
Formát kompresie: H.264
Spotreba energie: 240mA / 3.7V
Typ pamäťovej karty: micro SD karta
Podpora aplikácii: iOS a Android
Podpora formátov: Windows / Mac OS X

Obsah balenia:

1x Špionážny budík so skrytou kamerou

1x Predná maska budíka

1x USB adaptér

1x Mini USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP69
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa