WiFi budík so skrytou špionážnou Full HD mikro kamerou

Zabudovaná nespozorovateľná mikro špionážna kamera v štandardnom budíku s možnosťou tajného monitorovania záznamov v reálnom čase prostredníctvom bezplatných aplikácii. Kamera zaznamenáva kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu.

132,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP69
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Špionážna kamera ukrytá v stolnom digitalnom budíku umožňuje sledovanie priestorov na živo, alebo z archívu na diaľku prostredníctvom mobilných aplikácii pre iOS a Android. Nahrávky je možné sledovať z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Rozhranie bezplatnej aplikácie sa jednoducho nastavuje a ovláda. V aplikácii je možné nájsť množstvo zaujímavých funkcii pre rôzne spôsoby monitorovania priestorov. V nastaveniach je taktiež možné nastaviť, aby vlastníkovi budíka chodili upozornenia priamo na smartfón alebo tablet, v prípade, keď sa pred objektívom niečo začne diať.


Kamera zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Okrem nahrávania video záznamov je taktiež možné na diaľku zhotovovať fotografie. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu. V zariadení je taktiež zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva simultánne s videom čitateľne hlasy a zvuky z okolia.


Špionážny budík je možné napájať z dodávanej vysokokapacitnej batérie, alebo priamo dodávaným USB káblom s adaptérom, ktorý sa dá pripojiť priamo do elektrickej zásuvky, vďaka čomu je možné zabezpečiť zariadeniu chod bez obmedzení na dodávku elektrickej energie.


Medzi ďalšie skvelé výhody tohto budíka patrí možnosť nahrávať video záznamy aj v úplnej tme. Budík má v prednej časti za krytom zabudované neviditeľné IR diódy, ktoré v tmavých svetelných podmienkach aktivujú neviditeľný nočný prísvit.


Okrem štandardnej funkcie nepretržitého nahrávania je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri detekcii pohybu, čo znamená, že sa nahrávanie začne len v prípade, keď sa pred kamerou začne niečo diať. Táto funkcia nielenže šetrí miesto na pamäťovej karte, no hlavne nahráva len dôležité momenty pri ktorých sa niečo skutočne odohráva. Ďalšou zaujímavou funkciou je nahrávanie video záznamu podľa denného časového harmonogramu. Vo video nahrávkach a fotografiách je možné zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazovania presného dátumu a času.


Budík samozrejme plní svoju plne hodnotnú funkciu zobrazovania 24 hodinového formátu času.

WiFi_budik_so_skrytou_spionaznou_Full_HD_mikro_kamerou_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad štandardného digitálneho stolného budíka s dokonale ukrytou špionážnou kamerou.
- Zariadenie zhotovuje kvalitný čitateľný video záznam vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom.
- Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú micro SD kartu.
- Zariadenie je možné nastavovať aj ovládať na diaľku pomocou bezplatných aplikácii pre iOS a Android.
- Cez aplikácie je možné sledovať ma živo, čo sa aktuálne pred objektívom kamery deje, prípadne video záznamy z archívu, a to všetko z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.
- Možnosť nastavenia spôsobu nahrávania skrytého videa: nepretržitým nahrávaním, detekciou pohybu, určením denného časového harmonogramu.
- Budík ma v sebe zabudované neviditeľné IR diódy, ktoré slúžia pre neviditeľné infračervené prisvietenie video záznamu pri nedostatočnom osvetlení, alebo pri úplnej tme.
- Možnosť zapnúť alebo vypnúť funkciu zobrazovania dátumu a času v nahrávkach.
- Zariadenie má dodávanú vlastnú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať záznam približne 3 hodiny nepretržite (+/-).
- Budík je možné mať pripojený do elektrickej zásuvky pomocou dodávaného USB kábla a adaptéra, čím sa zariadenie stane neobmedzené.
- Zariadenie poskytuje nahrávanie v slučkách, kedy pri zaplnení pamäte micro SD karty nahrádza posledne zhotovený video záznam, najnovším video záznamom.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenia: 1080P/720P/640P/320P
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 140°
Vzdialenosť pri detekcii pohybu: 6 metrov
Minimálne osvetlenie: 1 LUX
Kapacita batérie: 3000mAh
Výdrž batérie pri nepretržitom nahrávaní: 4 hodiny
Formát kompresie: H.264
Spotreba energie: 240mA / 3.7V
Typ pamäťovej karty: micro SD karta
Podpora aplikácii: iOS a Android
Podpora formátov: Windows / Mac OS X

Obsah balenia:

1x Špionážny budík so skrytou kamerou

1x Predná maska budíka

1x USB adaptér

1x Mini USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP69
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. 1080/4K obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 190x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

134,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

114,00 € (s DPH)

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

135,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa