Špionážna kamera ukrytá v digitálnom stolnom budíku s WiFi pripojením

Štandardne vyzerajúci digitálny budík s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kameru je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky video záznamov a fotografii sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda.

119,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Skrytá kamera je nenápadne ukrytá za zrkadlovým predným krytom, čím sa stáva prakticky neodhaliteľnou. Budík okrem funkcie skrytej kamery plní svoju štandardnú funkciu zobrazovania presného času, ktorý sa synchronizuje pravidelne s internetom. Skrytá kamera budíka nahráva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Dokonca je možné vďaka zabudovaným neviditeľným IR diódam (prisvieteniu) prezerať a nahrávať video záznam aj v úplnej tme.


Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné po spárovaní s domácou, alebo firemnou WiFi sieťou k budíku vzdialene pristupovať cez bezplatnú aplikáciu. Budík sa jednoducho páruje, nastavuje a ovláda. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.


Po spárovaní je možné zariadenie prakticky ihneď začať plnohodnotne používať. Aplikácia umožňuje bez obmedzení sledovať video záznam na živo, alebo zo zhotovených záznamov „z archívu“ z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Rovnako ako prezeranie videa je možné funkcie kamery nastavovať priamo v aplikácii. Nastavenia budíka v aplikácii obsahujú bohatú ponuku rozličných nastavení nahrávacích režimov.

Spionazna_kamera_ukryta_v_digitalnom_stolnom_budiku_s_WiFi_pripojenim_Popis.jpg


V zariadení je možné si vybrať z pomedzi troch nahrávacích režimov, ako sú pohybová detekcia (pre-motion), kontinuálne nahrávanie, nahrávanie podľa denného časového plánovania.


Ak si zvolí používateľ v nastaveniach zariadenia funkciu pre-motion nahrávania, zariadenie automaticky spustí nahrávanie pri detekcii pohybu v priestore, kde je budík umiestnený. U väčšiny zariadení s touto funkciou trvá pár sekúnd než zariadenie spustí nahrávanie, vďaka čomu môžu niektoré dôležité momenty záberov uniknúť. Funkcia pre-motion začne ukladať video záznam 30 sekúnd pred tým, než pohyb nastane, takže užívateľovi nič podstatné neunikne.


Pri nastavení režimu kontinuálneho nahrávania zariadenie nahráva bez prestávky, pričom ukladá video záznamy na micro SD kartu v časových slučkách. V prípade, že sa pamäť na micro SD karte naplní, zariadenie automaticky začne prepisovať najstarší zhotovený video záznam najnovším.


Poslednou možnosťou je nastavenie režimu denného nepretržitého nahrávania (od-do), ktoré sa automaticky spustí a ukončí podľa nastavenia užívateľa.


Vo všetkých video nahrávkach, alebo fotografiách je možné zapnúť/vypnúť funkciu zobrazovania presného dátumu a času priamo vo videu. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu v čase pri vyhľadávaní dôležitých momentov v nahrávkach.


Všetky video záznamy a fotografie z archívu je kedykoľvek možné stiahnuť priamo do mobilného telefónu, alebo tabletu prostredníctvom mobilnej aplikácie. Taktiež je možné záznamy prezerať priamo na počítači, notebooku, alebo TV. Zo zariadenia stačí vybrať micro SD kartu a vložiť ju do jedného zo spomínaných zariadení.


Budík sa dodáva spoločne s nabíjateľnou vysoko kapacitnou batériou, ktorú je možné používať, v prípade, ak situácia neponúka možnosť pripojenia budíka priamo k elektrickej zásuvke. Budík sa dodáva spoločne s USB káblom, ktorý je možné pripojiť priamo do USB adaptéra a používať zariadenie bez obmedzenia na výdrž batérie.


Skrytú špionážnu WiFi kameru v budíku je možné použiť pri množstve dokazujúcich a bezpečnostných prípadoch ako v kancelárii vo firme, tak aj doma.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale ukrytá neviditeľná špionážna kamera v kryte budíka.
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom.
- Ukladanie video záznamov na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do 32GB.
- Sledovanie na živo, z archívu, nastavovanie a ovládanie priamo v bezplatnej aplikácii pre smartfóny a tablety s operačnými systémami iOS a Android.
- Skryté IR diódy, ktoré umožňujú vykreslenie video záznamov a fotografii aj v úplnej tme.
- Zariadenie je dodávané s vysokokapacitnou batériou, vďaka ktorej je možné zabezpečiť prevádzku zariadenia na niekoľko hodín. V prípade nepretržitej prevádzky bez obmedzení odporúčame zariadenie pripájať priamo k elektrickej zásuvke prostredníctvom dodávaného USB kábla.
- Tri užitočné nahrávacie video záznamov: nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu, podľa denného plánu.
- Jednoduché párovanie, nastavenie a ovládanie v rozhraní bezplatnej aplikácie.
- Možnosť zapnúť/vypnúť zobrazovanie presného dátumu a času priamo v nahrávkach.
- Prehrávanie video záznamov a prezeranie fotografii z micro SD karty je možné taktiež okrem mobilného telefónu a tabletu priamo na PC alebo TV s podporou micro SD.

Technické špecifikácie:

Video rozlíšenie: 1080P (Full HD), dostupné aj nižšie rozlíšenia
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Nočné IR diódy Zabudované
Kapacita batérie: 3000 mAh (lítiová batéria)
Mikrofón: Zabudovaný (Synchronizované nahrávanie zvuku s videom)
Podpora pamäte: micro SD (TF) až do veľkosti 32GB
Sieťový protokol: TCP/UDP, DDNS, UPNS, UPNP, HTTP, NTP
Podpora mobilných aplikácii: Áno, iOS a Android
Možnosť prezerať video záznam/fotografie na OS: Windows, Mac OS, Linux
Typ rozhrania: mini 5-pin USB
Nabíjacie napätie: DC-5V
Rozmer zariadenia: 10 x 4 x 4,5 cm

Obsah balenia:

1x Špionážny budik so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x CD

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa