Digitálny budík s ukrytou špionážnou Full HD kamerou so SMART funkciami

Skrytá kamera v digitálnych stolných hodinkách vypadá a funguje celkom ako bežné digitálne hodinky s budíkom, ktoré môžete bez obáv z odhalenia kamufláže postaviť na nočný stôl v spálni, alebo na poličku v obývačke a nahrávať tak všetko, čo sa v priestoroch odohráva.

159,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie nahráva obraz vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom vo výbornej kvalite na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu. Displej digitálnych hodiniek je podsvietený modrými LED a ukazuje okrem času taktiež dátum a teplotu okolia. Samozrejmosťou tohto budíka je možnosť nastaviť alarm budenia na konkrétnu hodinu.


Budík disponuje možnosťou WiFi živého prenosu obrazu do mobilného telefónu/tabletu prostredníctvom bezplatnej aplikácie. Sledujte obraz z kamery nech ste kdekoľvek, či už na živo, alebo zo záznamu. Zariadenie stačí jednoducho spárovať s domácou, alebo firemnou WiFi sieťou pomocou jednoduchých krokov.


Mobilná aplikácia je dostupná pre smartfóny a tablety s operačnými systémami iOS a Android. Priamo v aplikácii je možné nastaviť aj funkciu upozorňovania na pohyb pred kamerou, ktorá Vám príde ako upozornenie na zavretú obrazovku vo Vašom telefóne, vďaka čomu budete vždy vedieť o tom, čo sa aktuálne deje pred kamerou.


Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na micro SD kartu. Spätne je preto možné si pozrieť už zhotovené video záznamy cez aplikáciu, alebo na PC vložením SD karty do zariadenia.


Dôležité funkcie stolných digitálnych hodín dotvárajú funkcie ako je pohybová detekcia a ostatné režimy skrytého nahrávania, vďaka ktorým Vám nič z pred objektívu neunikne. Spomínaná funkcia detekcie pohybu v obraze umožňuje spustenie nahrávania kamery vo chvíli, keď sa pred objektívom niečo skutočne začne diať.


Okrem pohybovej detekcie je možné si zvoliť režim nepretržitého nahrávania, kedy sa záznam nahráva v jednom kuse v slučkách. V prípade, že sa pamäť micro SD karty zaplní sa najstarší zhotovený video záznam prepisuje najnovším video záznamom.


Posledným z troch nahrávacích režimov je režim plánovaného nahrávania, kedy sa nastaví denný čas od kedy do kedy sa má nepretržite nahrávať video záznam.


Medzi ďalšie výhody zariadenia patria zabudované neviditeľné IR diódy, ktoré umožňujú nahrávať video záznam aj v úplnej tme.


Vo videách a fotografiách je možné zapnúť, alebo vypnúť pečiatku so zobrazovaním presného dátumu a času. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov z archívu.


Stolný budík je možné mať trvalo pripojený k elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom. Budík sa dodáva taktiež spoločne s nabíjateľnou vysoko kapacitnou batériou, ktorá v prípade potreby vydrží zhotovovať video záznam niekoľko hodín. Veľkou výhodou budíka je, že v prípade, ak by vypadla elektrická energia, batéria udrží zariadenie v pohotovosti niekoľko hodín.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale maskovaná skrytá kamera zaznamenáva video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom.
- Neviditeľný IR prísvit, vďaka ktorému je možné zaznamenávať video záznam aj v úplnej tme.
- Všetky zhotovené video záznamy je možné si prezrieť priamo cez bezplatnú aplikáciu na mobilnom telefóne (smartfóne), alebo na tablete. Taktiež je možné vybrať micro SD kartu priamo z budíka a následne si zhotovené videa pozrieť na PC.
- Aplikácia je dostupná pre mobilné operačné systémy iOS a Android.
- Všetky video záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB.
- Možnosť zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazovania pečiatky s presným dátumom a časom.
- V nastaveniach aplikácie je možné si vybrať dostupných režimov nahrávania, napríklad nahrávanie pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie alebo nahrávanie podľa časového harmonogramu.
- Zariadenie je možné mať napájané priamo z elektrickej zásuvky, alebo z vysoko kapacitnej batérie.
- Budík sa jednoducho obsluhuje, nastavuje a ovláda.

Technické špecifikácie:

Počet pixlov: 5 megapixel (CMOS)
Rozlíšenie: 1080P/720P/480P (voliteľné)
Formát videa: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Kodek: H.264
Spotreba energie: 2600MA/3.7V
Skladovacia teplota: -20-80 °C
Prevádzková teplota: -10-60 °C
Prevádzková vlhkosť: 15-85% RH
Typ pamäťovej karty: TF karta (micro SD)
Podpora mobilných OS: iOS / Android
Podpora OS: Windows, Mac OS, Linux (Pre prehrávanie videí)

Obsah balenia:

1x Špionážna skrytá kamera v budíku

1x USB kabel

1x USB adaptér

1x CD

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa