Špionážna Full HD kamera v budíku s WiFi modulom a IR nočným prisvietením

Budík so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

119,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP009 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento špeciálny na pohľad bežný stolný budík má v sebe zakamuflovanú kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Ukrytá kamera zaznamenáva záznam v rozlíšení Full HD (1080p), pričom zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu s podporou až do veľkosti 128GB.


Zariadenie má podporu mobilných operačných systémov iOS a Android. Priamo cez aplikácie je možné zariadenie ovládať a nastavovať, pričom je možné na diaľku sledovať video záznam na živo alebo zo záznamu. K zariadenie sa dá jednoducho pripojiť na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.


K zaznamenaným video záznamom a fotografiám sa viete dostať kedykoľvek vybratím micro SD karty z budíku a následným stiahnutím zhotovených video súborov za pomoci čítačky pamäťových kariet do PC.


Kamera ponúka okrem bežného kontinuálneho nahrávania funkciu pohybovej detekcie, ktorá Vám pomáha šetriť miesto na vloženej micro SD karte. Funkcia pohybovej detekcie Vám zabezpečí, že sa zaznamenávajú do zariadenia len dôležité momenty, ktoré sa udejú pred skrytou kamerou. V prípade, že by sa Vám pamäťová karta zaplnila, staré dáta sa nahrádzajú automaticky novými.

Spionazna_Full_HD_kamera_v_budiku_s_WiFi_modulom_a_IR_nocnym_prisvietenim_Popis.jpg


Budík je možné mať pripojené v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného adaptéra, čím zabezpečíte nepretržité nahrávanie. V prípade, že nemáte prístup k elektrickej zásuvke, k zariadeniu je dodávaná nabíjateľná batéria s výdržou od 3 do 4 hodín.


Medzi dôležitými funkciami skrytej kamery nájdete aj funkciu IR nočného prisvietenia. Táto funkcia Vám zabezpečí, že video bude čitateľné aj v úplnej tme. Tento stolný budík je vhodný na získavanie potrebných dôkazov a zabráneniu krádeže, taktiež je perfektný na tajné nahrávanie schôdzok vo Vašej kancelárii, atď.

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť prezerať pohľad z kamery na živo, alebo z archívu priamo z prostredia mobilných aplikácii pre iOS a Android
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom
- IR neviditeľné nočné prisvietenie pre zaznamenávanie video záznamov v úplnej tme
- Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú veľkosť vloženej micro SD karty až do veľkosti 128GB
- Citlivý mikrofón zaznamenáva zvuky a hlas z okolia
- Možnosť vybrať si z 3 režimov nahrávania (nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu, nahrávanie pri časovom harmonograme)
- Štandardná funkcia zobrazovania času
- Zabudovaná vysokokapacitná batéria poskytuje dlhotrvajúcu výdrž pri nahrávaní video záznamov (Pri nepretržitom nahrávaní video záznamu cca 3 až 4 hodiny na jedno nabitie)
- Zariadenie je možné napájať priamo z elektrickej zásuvky pomocou dodávaného adaptéra, čím sa zabezpečí prevádzka bez obmedzenia na kapacitu batérie
- Možnosť prehrať video záznamy a fotografie na akomkoľvek zariadení s podporou micro SD kariet
- Jednoduché nastavenie a inštalácia zariadenia

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Formát videa: AVI
Kodek: H.264
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 140°
IR nočný prísvit: 5-6 metrov
Pohybová detekcia: Áno
Minimálne osvetlenie: 1LUX
Kapacita batérie: 2400 mAh
Čas nabíjania batérie: 5 až 6 hodín
Podpora pamäte: micro SD až do 128GB
Podpora webového prehliadača: Áno
Rozmery zariadenia: 14.5 x 5 x 6.5 cm
Hmotnosť: 0,48 kg

Obsah balenia:

1x Budík so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x CD

1x 5V 2A AC adaptér

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP009 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa