Full HD IR stolný špionážny budík so zabudovaným Wi-Fi modulom

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP30 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Budík sa jednoducho ovláda a nastavuje z prostredia bezplatných mobilných aplikácií, ktoré sú dostupné pre mobilné platformy iOS a Android a sú určené pre smartfóny a tablety. Skrytá kamera v budíku nahráva video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu s podporou až do veľkosti 128GB.


Skrytá kamera má zabudované neviditeľné IR diódy, vďaka ktorým je možné zaznamenávať video záznam aj v úplnej tme do vzdialenosti 2-3 metrov. Kamera poskytuje široký uhol záberu a to až 140°, v prípade, že je kamera ideálne umiestnená dokáže záberom pokryť celú miestnosť.


Kamera poskytuje na výber až 3 nahrávacie režimy, vďaka ktorým je možné zaznamenávať video záznamy, a to konkrétne nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu alebo nahrávanie pri zadaní nahrávania pri dennom harmonograme. Všetky videá a zhotovené fotografie majú v sebe zobrazený presný dátum a čas zhotovenia. V prípade, že sa zaplní miesto na pamäťovej karte, tak sa najstarší zhotovený video záznam automaticky nahrádza najnovším zhotoveným video záznamom.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom
- Ovládanie a nastavovanie priamo v bezplatných aplikáciách pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS alebo Android
- Video záznamy a zhotovené fotografie sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 128GB
- Zariadenie má zabudované neviditeľné IR diódy, vďaka ktorým je možné zaznamenávať video záznam aj v úplnej tme
- Zariadenie disponuje vysokokapacitnou nabíjateľnou batériou, ktorá dokáže zabezpečiť až 4 hodiny nepretržitého nahrávania
- Zariadenie je možné mať priamo pripojené k elektrickej zásuvke, čím sa zabezpečí nepretržité zaznamenávanie video záznamov bez obmedzenia na kapacitu batérie
- V nahrávkach je zobrazený presný dátum a čas zhotovenia video záznamov
- Zariadenie zhotovuje video záznamy v slučkách. V prípade, že sa pamäť na micro SD karte zaplní, tak sa najstarší zhotovený video záznam nahrádza najnovším video záznamom
- Možnosť vybrať si z pomedzi 3 nahrávacích režimov (nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu, nahrávanie pri časovom harmonograme)
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva zvuky z okolia zariadenia

Technické špecifikácie:

CMOS senzor: 1.0 mega pixel
Rozlíšenie (Full HD): 1920x1080 (1080P)
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 120°
Live streamovanie videa: Áno
P2P podpora: Áno
Podpora mobilných aplikácií: iOS a Android
IR neviditeľne prisvietenie: od 2 do 3 metrov
Kodek: H.264
Pohybová detekcia a notifikácie: Áno
Formát dátumu a času: 12/24
Podpora pamäte: od 4GB do 128GB (micro SD)
Batéria: 3000 mAh (nabíjateľná)
Rozmer zariadenia: š.90  v.60  h.50 mm
Hmotnosť: 0,5 kg

Obsah balenia:

1x Budík so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Nabíjateľná 3000mAh batéria

1x 5V 2A AC adaptér

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP30 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa