Hodinky s WiFi kamerou 1080p

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

138,00 € (s DPH)
Kód:
AKWH2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tieto špeciálne na pohľad elegantne stolné hodiny majú v sebe dokonale ukrytú bezdrôtovú kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Ukrytá kamera zaznamenáva záznam v rozlíšení Full HD (1080P), pričom zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu s podporou až do veľkosti 128GB.

Zariadenie má podporu mobilných operačných systémov iOS a Android. Priamo cez aplikácie je možné zariadenie ovládať a nastavovať, pričom je možné na diaľku sledovať video záznam na živo alebo zo záznamu. K zariadenie sa dá jednoducho pripojiť na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

K zaznamenaným video záznamom a fotografiám sa viete dostať kedykoľvek vybratím micro SD karty alebo si ich môžete sťahovať a prezerať v aplikácii.

Kamera je vybavená aj pohybovou detekciou, ktorá Vám pomáha šetriť miesto na vloženej micro SD karte. Funkcia pohybovej detekcie Vám zabezpečí, že sa zaznamenávajú do zariadenia len dôležité momenty, ktoré sa udejú pred skrytou kamerou.

Zariadenie je možné mať neustále pripojené v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného adaptéra, čím zabezpečíte nepretržité nahrávanie. V prípade, že nemáte prístup k elektrickej zásuvke, k zariadeniu je dodávaná nabíjateľná batéria s kapacitou 1200mAh a veľkou výdržou.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 720p / 1080p
Nočné videnie: Max. 5m
Detekcia pohybu: Áno
Technológia pripojenia: WiFi
Podpora pamäťovej karty: Áno
Typ pamäťovej karty: micro SD max. 128Gb
Kapacita batérie: 1200 mAh

Obsah balenia:

1x Hodinky s ukrytou WiFi kamerou

1x USB kábel

1x Sieťový adaptér

1x Pamäťová karta 32Gb

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKWH2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa