Meteostanica so skrytou WiFi kamerou 1080p a IR

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AML-SC-66
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto meteo stanica disponuje precízne ukrytou kamerou 1080p a prenosom obrazu cez WiFi do vášho smart mobilu s pripojením na internet nech sa nachádzate kdekoľvek, je dokonalým riešením pre tých, ktorý potrebujú nenápadne strážiť svoj majetok.

Určite oceníte aj funkciu detekcie pohybu, vďaka ktorej nemusíte zhotovovať záznamy nepretržite, ale len v prípade, že zariadenie zachytí pohyb. Taktiež je možné, aby ste si sami nastavili vhodnú úroveň citlivosti zachytenia pohybu, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Ďalšou veľkou výhodou zariadenia je to, že zariadenie disponuje funkciou IR prisvietenia, čo Vám dokonale umožní zhotovovať záznamy fotografie a videa aj v prakticky úplnej tme.

Vytvorené záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu a do Vášho mobilného zariadenia porstredníctvom mobilnej aplikácie Camvip. Prostredníctvom tejto mobilnej aplikácie môžete taktiež meniť všetky nastavenia, zhotovovať záznamy manuálne a aj sledovať obraz naživo kedykoľvek a kdekoľvek.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie
- Precízne ukrytá kamera
- Možnosť sledovania obrazu na diaľku
- Možnosť počúvať zvuk na diaľku
- Možnosť prenášať zvuk do zariadenia na diaľku
- Full-HD rozlíšenie
- Detekcia pohybu
- Nočné videnie
- Vstavaná batéria
- Vstavaný mikrofón
- Vstavaný reproduktor
- Dlhá výdrž batérie
- Rýchle nabíjanie
- Veľmi jednoduchá inštalácia a ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie
- Možnosť sledovať na viacerých zariadeniach súčasne
- Podpora mobilných zariadení s operačným systémom Anroid, alebo iOS

Technické špecifikácie:

WiFi / P2P / IP: Áno
Rozlíšenie videa na LCD: 1080p / 720p / 640p
Rozlíšenie videozáznamu na SD karte: 1280 x 720 - 1minúta / 20Mb
Video formát: H264 MPEG-4
Audio formát: MPEG AAC (Mp4a)
Uhol zobrazenia: 120 stupňov
Detekcia pohybu: Áno
Nočné videnie: Dosah 6 m
Typ pamäťovej karty: micro SD
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 128 Gb
Typ batérie: 1800 mAh nabíjanie 3 - 4 hodiny
Výdrž batérie: 4 - 5 hodiny / deň  2 - 3 hodiny / noc
Napájanie, pribalená nabíjačka: Nepretržite nahrávanie
Podpora OS: Android, iOS

Obsah balenia:

1x Meteostanica s kamerou

1x USB kábel

1x Sieťový adaptér - 5V

1x Čítačka pamäťových kariet

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-SC-66
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
115,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

134,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

114,00 € (s DPH)

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

148,00 € (s DPH)

Elegantné stolové hodiny zo zabudovanou mini HD 1080P (1920x1080) kamerou, ktoré plnia aj praktickú funkciu zobrazenia času alebo budíku.
Umožňujú pozorovať interiér z akéhokoľvek miesta a to pomocou WiFi pripojenia. Nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre OS: iOS, Android. Hodinky disponujú nočným videním a IR PIR senzorom reagujúcim na prítomnosť človeka alebo zvieraťa.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 1920x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa