Meteostanica so skrytou WiFi kamerou 1080p a IR

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami - detekcia pohybu, nočné videnie dosah 6m, WiFi prenos obrazu až do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AML-SC-66
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto vysokokvalitná meteo stanica s precízne ukrytou kamerou 1080p a prenosom obrazu cez WiFi do vášho smart mobilu s pripojením na internet nech sa nachádzate kdekoľvek, je dokonalým riešením pre tých, ktorý potrebujú nenápadne strážiť svoj majetok.

Taktiež určite oceníte aj funkciu detekcie pohybu, vďaka ktorej nemusíte zhotovovať záznamy nepretržite, ale len v prípade, že zariadenie zachytí pohyb.Taktiež je možné, aby ste si sami nastavili vhodnú úroveň citlivosti zachytenia pohybu, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Ďalšou veľkou výhodou zariadenia je to, že zariadenie disponuje funkciou IR prisvietenia, čo Vám dokonale umožní zhotovovať záznamy fotografie a videa aj v prakticky úplnej tme.

Vytvorené záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu a do Vášho mobilného zariadenia porstredníctvom mobilnej aplikácie Camvip. Prostredníctvom tejto mobilnej aplikácie môžete taktiež meniť všetky nastavenia, zhotovovať záznamy manuálne a aj sledovať obraz naživo kedykoľvek a kdekoľvek.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie
- Precízne ukrytá kamera
- Možnosť sledovania obrazu na diaľku
- Možnosť počúvať zvuk na diaľku
- Možnosť prenášať zvuk do zariadenia na diaľku
- Full-HD rozlíšenie
- Detekcia pohybu
- Nočné videnie
- Vstavaná batéria
- Vstavaný mikrofón
- Vstavaný reproduktor
- Dlhá výdrž batérie
- Rýchle nabíjanie
- Veľmi jednoduchá inštalácia a ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie
- Možnosť sledovať na viacerých zariadeniach súčasne
- Podpora mobilných zariadení s operačným systémom Anroid, alebo iOS

Technické špecifikácie:

WiFi / P2P / IP: Áno
Rozlíšenie videa na LCD: 1080p / 720p / 640p
Rozlíšenie videozáznamu na SD karte: 1280 x 720 - 1minúta / 20Mb
Video formát: H264 MPEG-4
Audio formát: MPEG AAC (Mp4a)
Uhol zobrazenia: 120 stupňov
Detekcia pohybu: Áno
Nočné videnie: Dosah 6 m
Typ pamäťovej karty: micro SD
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 128 Gb
Typ batérie: 1800 mAh nabíjanie 3 - 4 hodiny
Výdrž batérie: 4 - 5 hodiny / deň  2 - 3 hodiny / noc
Napájanie, pribalená nabíjačka: Nepretržite nahrávanie
Podpora OS: Android, iOS

Obsah balenia:

1x Meteostanica s kamerou

1x USB kábel

1x Sieťový adaptér - 5V

1x Čítačka pamäťových kariet

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-SC-66
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
149,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

139,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

149,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom uhle zachytí pohyb. Medzi ostatné zaujímavé možnosti patria určite funkcie skrytého diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

140,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa