Meteostanica so skrytou WiFi kamerou 1080p a IR

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje aj bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami ako detekcia pohybu, nočné videnie s dosahom 6m, WiFi prenos obrazu do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AML-SC-66
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto meteo stanica disponuje precízne ukrytou kamerou 1080p a prenosom obrazu cez WiFi do vášho smart mobilu s pripojením na internet nech sa nachádzate kdekoľvek, je dokonalým riešením pre tých, ktorý potrebujú nenápadne strážiť svoj majetok.

Určite oceníte aj funkciu detekcie pohybu, vďaka ktorej nemusíte zhotovovať záznamy nepretržite, ale len v prípade, že zariadenie zachytí pohyb. Taktiež je možné, aby ste si sami nastavili vhodnú úroveň citlivosti zachytenia pohybu, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Ďalšou veľkou výhodou zariadenia je to, že zariadenie disponuje funkciou IR prisvietenia, čo Vám dokonale umožní zhotovovať záznamy fotografie a videa aj v prakticky úplnej tme.

Vytvorené záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu a do Vášho mobilného zariadenia porstredníctvom mobilnej aplikácie Camvip. Prostredníctvom tejto mobilnej aplikácie môžete taktiež meniť všetky nastavenia, zhotovovať záznamy manuálne a aj sledovať obraz naživo kedykoľvek a kdekoľvek.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysokokvalitné zariadenie
- Precízne ukrytá kamera
- Možnosť sledovania obrazu na diaľku
- Možnosť počúvať zvuk na diaľku
- Možnosť prenášať zvuk do zariadenia na diaľku
- Full-HD rozlíšenie
- Detekcia pohybu
- Nočné videnie
- Vstavaná batéria
- Vstavaný mikrofón
- Vstavaný reproduktor
- Dlhá výdrž batérie
- Rýchle nabíjanie
- Veľmi jednoduchá inštalácia a ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie
- Možnosť sledovať na viacerých zariadeniach súčasne
- Podpora mobilných zariadení s operačným systémom Anroid, alebo iOS

Technické špecifikácie:

WiFi / P2P / IP: Áno
Rozlíšenie videa na LCD: 1080p / 720p / 640p
Rozlíšenie videozáznamu na SD karte: 1280 x 720 - 1minúta / 20Mb
Video formát: H264 MPEG-4
Audio formát: MPEG AAC (Mp4a)
Uhol zobrazenia: 120 stupňov
Detekcia pohybu: Áno
Nočné videnie: Dosah 6 m
Typ pamäťovej karty: micro SD
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 128 Gb
Typ batérie: 1800 mAh nabíjanie 3 - 4 hodiny
Výdrž batérie: 4 - 5 hodiny / deň  2 - 3 hodiny / noc
Napájanie, pribalená nabíjačka: Nepretržite nahrávanie
Podpora OS: Android, iOS

Obsah balenia:

1x Meteostanica s kamerou

1x USB kábel

1x Sieťový adaptér - 5V

1x Čítačka pamäťových kariet

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AML-SC-66
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

114,00 € (s DPH)

Elegantný budík zo zabudovanou mini HD 1080P kamerou, Vám umožní sledovať obraz a to z akéhokoľvek miesta, pomocou internetového pripojenia. Táto nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre iOS, Android. Kamera disponuje aj nočným videním, ktoré dokáže objekty zaznamenať aj v slabej viditeľnosti do vzdialenosti 6m. Okrem funkcie budíku meria aj teplotu vzduchu.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

148,00 € (s DPH)

Elegantné stolové hodiny zo zabudovanou mini HD 1080P (1920x1080) kamerou, ktoré plnia aj praktickú funkciu zobrazenia času alebo budíku.
Umožňujú pozorovať interiér z akéhokoľvek miesta a to pomocou WiFi pripojenia. Nenápadná kamera má jednoduché ovládanie pomocou aplikácie pre OS: iOS, Android. Hodinky disponujú nočným videním a IR PIR senzorom reagujúcim na prítomnosť človeka alebo zvieraťa.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

134,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. 1080/4K obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 190x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

135,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa