Stolové hodinky s batériou a WiFi kamerou s nočným videním dosahom 5 m

Malé hodinky s ukazovateľom teploty, vlhkosti, budíkom a WiFi HD 1080p kamerou. Hodiny majú detekciu pohybu a neviditeľné nočné IR svietenie pre nočné videnie s dosahom 5-6 m. Taktiež majú obojsmernú komunikáciu a spolupracujú so systémom Android a iOS

132,00 € (s DPH)
Kód:
AKIP006
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Ide o malé jednoduché stolné hodiny s časom, dátumom, miestnymi údajmi o teplote a vlhkosti, ktoré sa po pripojení k Wi-Fi sieti automaticky synchronizujú z internetu.

Hodinky majú zabudovanú výkonnú nenápadnú Wi-Fi kameru s rozlíšením 1080p, ktorá je dodávaná so silným nočným videním s dĺžkou 5 - 6 metrov pre živé vysielanie videa vo dne i v noci.

Keď kamera zachytí pohyb, prístroj začne ukladať a posielať oznámenie v reálnom čase s obrazom do aplikácie a na kartu, ktorej kapacita môže byť až 128Gb.

Môže to byť ideálny lojálny strážca inteligentnej domácnosti a firmy na ochranu bezpečnosti a majetku.

Vlastnosti:

> 1,0 megapixelová kamera CMOS

> HD 1080P (1280*720)

> Záznam videa 1 min. / 12 Mb

> H.264 komprimovaný formát

> Počet obrázkov za sekundu 25 Fps

> WiFi Živé vysielanie obrazu možné vidieť hocikde a hocikedy s prístupom na internet

> P2P LAN pohľad bez WiFi

> Aplikácia vzdialene zaznamená video a fotografie

> Automatické prepínanie denný / nočný režim

> 5m IR neviditeľné nočné videnie

> Detekcia pohybu a hlásenia alarmu Push

> Podpora obojsmerného mikrofónu

> Spolupracujú so systémom Android a iOS

> Výdrž batérie bez dobíjania 3-4 hodiny

> Napojené na kábel môžu ísť nonstop

> Kapacita batérie 3000 Mah

> Adaptér 5V 2A

> Nabíjací čas batérie 5-6 hodín

> Veľkosť hodín 10.9*3.9*4.6 cm

> Certifikáty: CE, RoHs

Obsah balenia:

1 x WiFi kamera v hodinkách

1 x Batéria 18650 3,7v 3000 mAh

1 x kábel USB

1 x Nabíjačka 5V

1 x Čítačka SD kariet

1 x Manuál

Podrobnosti o produkte
AKIP006
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
135,00 € (s DPH)

Meteo stanica s precízne ukrytou WiFi kamerou 1080p vďaka nej budete mať prehľad o tom, čo sa u vás deje bez vašej prítomnosti. Zariadenie disponuje rôznymi výhodami - detekcia pohybu, nočné videnie dosah 6m, WiFi prenos obrazu až do vášho smartfónu. Ovládanie je jednoduché prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je určená pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS.

140,00 € (s DPH)

Elegantný budík s monitoringom kvality ovzdušia so skrytou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení (Full HD). Miniatúrnu kameru je možné ovládať a sledovať prenos na živo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

149,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

149,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom uhle zachytí pohyb. Medzi ostatné zaujímavé možnosti patria určite funkcie skrytého diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

138,00 € (s DPH)

Digitálne hodiny so skrytou nenápadnou kamerou a zabudovaným WiFi modulom poskytuje možnosť vzdialeného nastavovania, živého prenosu a prezerania video záznamov a fotografií priamo z archívu. Všetky nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme.

149,00 € (s DPH)

Skrytá miniatúrna špionážna kamera v  meteo stanici s budíkom je zároveň aj FM rádiom a poskytuje rad užitočných špionážnych funkcií. Kamera zhotovuje záznam vo Full HD rozlíšení (1080p) spoločne so zvukom. Všetky zaznamy sa ukladajú na vloženú (skrytú) micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

139,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

109,00 € (s DPH)

Stolné digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať prostredníctvom dodávaného diaľkového ovládania. Zhotovené video záznamy zo skrytej kamery sa ukladajú priamo na vloženú pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa