Skrytá Full HD (1080P) DVR kamera v nástenných hodinách

Špionážna mini DVR kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné ľahko nastaviteľné a ovládateľné funkcie.

140,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-DV100 (DVR)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Na prvý pohľad klasické nástenné hodiny, ktoré ukrývajú v svojej konštrukcii miniatúrnu skrytú kameru. Skrytá kamera nahráva záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené záznamy sa ukladajú na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu, až do veľkosti 64GB!

Hodiny majú v sebe vloženú kapacitnú batériu (3000 mAh), ktorá vydrží až 6 hodín nahrávania. V prípade, že potrebujete nahrávať bez obmedzenia batérie, stačí pripojiť priložený adaptér s USB káblom do elektrickej siete. S napájaním z elektrickej zásuvky pracuje zariadenie bez akýchkoľvek obmedzení.

Funkcie skrytej kamery sa jednoducho ovládajú pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

Samotný hodinový strojček je napájaný jednou AA batériou, ktorá nie je súčasťou balenia. Hodiny samozrejme pracujú ako bežné nástenné hodiny.

Kamera:
Objektív kamery je fixne naklonený v 15° uhle smerom nadol, aby bolo možné umiestniť hodiny vyššie na stenu, pre čo najväčší rozhľad. Kamera je vybavená 2 mega pixelovým CMOS senzorom. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080p) pri 25 obr./sekunda pri čom vytvára plynulý obraz.

Detekcia pohybu:
Detekcia pohybu zabezpečuje, že v prípade zaznamenania pohybu pred objektívom začne kamera automaticky nahrávať video záznam. Táto funkcia umožňuje ukladať na vloženú micro SD kartu iba podstatné momenty, ktoré sa pred objektívom kamery odohrali, s tým, že kamera beží 3 minúty pri zaznamenaní prvého pohybu.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom.
- Nahrávanie video záznamov priamo na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu od 4GB do 64GB kapacity.
- Vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky.
- Funkcia detekcie pohybu, kontinuálneho nahrávania.
- Hodiny je možné mať trvalo zapojené v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom.
- Jednoduché ovládanie pomocou dodávaného diaľkového ovládača.
- 15° sklon kamery nadol pre možnosť vyššieho umiestnenia.
- AA batéria na napájanie hodín (nie je súčasťou balenia).

Technické špecifikácie:

Senzor: CMOS 2MP
Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Formát fotografie: JPG
Nepretržité nahrávanie: Doba záznamu 24 hodín a viac
Komprimovaný formát: H.264
Pohybová detekcia: Áno
Typ pamäte: microSD až do 64GB
Podpora systémov: Windows, Mac OS, Linux
Kapacita batérie: 3000 mAh
Doba nabíjania: cca 7 až 9 hodín
Výdrž batérie: cca 5 až 6 hodín
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom
Rozmery: vonkajší priemer 302mm, ciferník 284mm

Obsah balenia:

1x Hodiny so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Adaptér

1x Diaľkový ovládač

1x Manuál

1x Háčik do stenyUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-DV100 (DVR)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie a jednoducho sa obsluhuje. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

80,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

109,00 € (s DPH)

Mikro kamera je ukrytá nenápadne v konštrukcii krokomera, pričom zhotovuje video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vyberateľnú pamäť micro SD karty, ktorá je šikovne ukrytá pod silikónovým remienkom krokomera.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa