Modul pre vlastné riešenie P2P Wi-Fi kamery skrytej v predmete

Tento modul AKR-C010 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať v rámci tejto siete živý obraz, uložené záznamy z archívu SD karty v aplikácii pre smartfóny a tablety.

84,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-C010 (P2P)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia:

S týmto inteligentným riešením kamerového modulu môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný špionážny produkt. Skrytý modul s kamerou vďaka malým rozmerom  môžete vložiť prakticky do akéhokoľvek ľubovoľného zariadenia, ktoré máte vo Vašej domácnosti, alebo v práci.

Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby ho hoci aj menej technický zdatný užívateľ bol schopný ľahko obsluhovať a nastavovať. Zariadenie má navyše v sebe zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje spárovanie modulu s ľubovoľnou WiFi sieťou ak máte názov a heslo siete, vďaka čomu je možné obsluhovať zariadenie na diaľku v rámci naparovanej WiFi sieti pomocou smartfónu alebo tabletu cez spárovanú aplikáciu. Modul funguje aj bez WiFi siete ale len na krátku vzdialenosť aby ste ho vedeli nastaviť a on si už bude vykonávať svoju robotu.

Zariadenie zhotovuje kvalitný video záznam v rozlíšení 1080p, alebo 720p spoločne so zvukom. Okrem toho má zariadenie v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva hlas a zvuky z jeho okolia. Všetky zhotovené záznamy zariadenie ukladá na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 128Gb. Záznamy je potom možné spätne sledovať a ukladať do mobilného telefónu bezdrôtovo cez WiFi a aplikáciu, alebo priamo na počítač stiahnutím dát z micro SD karty.

Za zmienku stojí určite spomenúť funkciu detekcie pohybu, ktorá zabezpečí, že zariadenie začne nahrávať záznamy na vloženú micro SD kartu len v prípade dôležitých momentov, kedy sa pred objektívom zariadenia začne niečo odohrávať, čo má neskôr pozitívny vplyv na dlhšiu výdrž batérie a taktiež na kapacitu vloženej micro SD karty.

reálny obraz


V zariadení je možné spustiť aj nepretržité nahrávanie video záznamu bez prestávky, čo má však vplyv na batériu. Pri zvolení kontinuálneho nahrávania zariadenie vydrží zhotovovať video záznam až 6 hodín na jedno nabitie. Alternatívnym riešením je možnosť mať pripojené zariadenie k elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla a bežnej mobilnej nabíjačky 5V/2A alebo powerbanky, čím sa zabezpečí, že zariadenie bude pracovať nepretržite bez akýchkoľvek obmedzení, z powerbanky len dlhšie.

Pri prehrávaní uložených videí je možné zhotovovať fotografie z prehrávaného videa, ktoré sa ukladajú do mobilného telefónu. Samozrejmosťou je nahrávanie videa a zhotovovanie fotografii do mobilného telefónu nezávisle na tom čo práve zariadenie robí.

V prípade, že sa SD karta zaplní video záznamami je možné nastaviť funkciu automatického prepisovania najstaršieho zhotoveného záznamu najnovším. V záznamoch je samozrejme možné zapnúť tzv. pečiatku s presným dátumom a časom pre ľahšiu orientáciu pri hľadaní dôležitého momentu.

Vlastnosti zariadenia:

- Jednoduché a hlavne flexibilné zhotovenie konštrukcie miniatúrnej kamery a zariadenia pre ukrytie do akéhokoľvek bežného predmetu.
- Miniatúrna nenápadná kamera, umiestnená na pásovom vodiči.
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom
- Ovládanie, nastavovanie a prezeranie záznamov v reálnom čase, alebo z archívu cez WiFi pripojenie a aplikáciu
- Podpora aplikácií pre populárne platformy operačných systémov iOS a Android pre smartfóny a tablety.
- Možnosť zapnúť detekciu pohybu pričom zariadenie nahráva záznam na vloženú micro SD kartu, len v tých momentoch, keď sa pred objektívom skrytej kamery niečo udeje.
- Podpora micro SD karty do veľkosti 128GB.
- Mikrofón, ktorý zachytí akýkoľvek zvuk, alebo hlas z okolia.
- Externá vysokokapacitná batéria až 2600mAh s dlhou výdržou nahrávania.
- Možnosť pripojiť zariadenie priamo k elektrickej sieti pomocou USB kábla a adaptéra pre nepretržitú prevádzku zariadenia.
- Funkcia nahrávania pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa harmonogramu od - do.
- Jednoduchá obsluha zariadenia a taktiež prívetivé užívateľské prostredie v aplikácii.
- Možnosť zapnutia / vypnutia nahrávania v slučke.
- Časová pečiatka s presným dátumom a časom zobrazená vo videu pre ľahšiu orientáciu.
- Veľmi malé rozmery.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1080p, 720p
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Kodek: H.264
Záznam 1080P: 10min / 100mb podľa členitosti obrazu a zvuku
CMOS snímač: 1.0MPx
Uhol zobrazenia: 90°
Podpora P2P: Áno
Podpora micro SD: 128GB
Výdrž batérie: Pri nepretržitom nahrávaní cca 6 hodín
Batéria: Nabíjateľná 2600mAh
Doba nabíjania: 4-5 hodin podľa použitej nabíjačky
Podpora aplikácií: iOS a Android
Dĺžka pásového vodiča: 15 cm
Veľkosť kamery s objektívom: 8 x 8 mm
Veľkosť tela modulu: 60 x 20 x 5 mm
Certifikácia: CE, RoHS

Obsah balenia:

1x WiFi špionážny modul s kamerou 1.0 mpx

1x Externá batéria

1x USB kábel

1x Užívateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-C010 (P2P)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa