Mini nočná lampa do zástrčky s ukrytou WiFi kamerou

Nenápadne ukrytá kamera v tele lampičky. Obraz je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, pokiaľ máte prístup s mobilom na internet. Zariadenie disponuje s kvalitnou obojsmernou zvukovou komunikáciou, funkciou detekcia pohybu. Svetlo sa dá zapnúť a vypnúť tlačidlom na lampičke, alebo cez aplikáciu.

119,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP-023
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie je šikovne navrhnuté tak, že miniatúrna kamera sa ukrýva v tele bežne vyzerajúcej lampy do zástrčky. Skrytý objektív si nikto nevšimne. Všetky funkcie a nastavenia je možné ovládať z prostredia bezplatnej mobilnej aplikácie. Asi netreba spomínať, že sledovanie kamery na živo, alebo zo záznamu je možné po spárovaní zariadenia s domácou WiFi sieťou z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie sa jednoducho ovláda a nastavuje. Celkovú obsluhu zariadenia zvládne aj menej technický zdatný používateľ.
Svetlo lampičky môžete zapínať vypínačom na spodku lampičky, alebo v mobilnej aplikácii.

Kamera zhotovuje kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) a to spoločne so zrozumiteľným kvalitným zvukom. Na výber sú tri rozlíšenia 1080P / 720P / 640P čím menšie rozlíšenie tím dlhší videozáznam sa zmestí na kartu. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na max. 128Gb kapacitu vloženej micro SD karty. Živý obraz má tak isto tri rozlíšenia 1080P / 720P / 640P nezávislé na tom rozlíšení ktoré sa nahráva. Veľmi dobrá možnosť je nahrávanie priamo do aplikácie a video alebo fotku môžete zdielať do iných aplikácii. Samozrejmosťou je aj prezeranie záznamov uložených na SD karte na diaľku cez aplikáciu.

Medzi ďalšie užitočné funkcie zariadenia patrí možnosť voľby nahrávania pomocou pohybovej detekcie, nepretržité nahrávanie v slučkách, alebo nahrávanie podľa časového harmonogramu.
V prípade voľby funkcie nahrávania pri detekcii pohybu sa začne nahrávať video záznam, v tom momente, keď sa pred objektívom niečo pohne. Nahrávanie záznamu sa zastaví, keď sa pred objektívom kamery nič nehýbe. Táto funkcia pomáha šetriť priestor na pamäťovej karte a zaznamenáva len potenciálne podstatné momenty. Navyše pri zapnutí tejto funkcie je možné nastaviť v smartfóne, alebo tablete upozorňovanie pri zaznamenaní pohybu formou správy, alebo obrázka.

AKR-IP-023

Ďalšou z ponúkaných možností voľby režimu nahrávania je nahrávanie video záznamu nepretržite, s tým, že ak sa zaplní priestor na pamäťovej micro SD karte, tak sa automaticky nahrádza najstarší zhotovený video záznam najnovším video záznamom. Táto funkcia sa dá aj vypnúť.

Režimy nahrávania uzatvára posledný nahrávací režim, a to režim nahrávania pri určení denného časového harmonogramu od do.

V zhotovených záznamoch je zobrazený presný dátum a čas zhotovenia video záznamu, pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad lampy s bielym svetlom s nenápadne ukrytou mini kamerou
- Zariadenie je podporované operačnými mobilnými systémami iOS a Android.
- Zabudovaný WiFi modul s možnosťou živého prenosu, alebo záznamu cez internet, alebo P2P sieť priamo v bezplatnej mobilnej aplikácii
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení 1080P spoločne s kvalitným zvukom
- Možnosť vložiť micro SD karty až do veľkosti 128GB
- V prípade potreby je možné zapnúť funkciu obojstrannej komunikácie, kedy sa dá viesť rozhovor s osobou, ktorá sa aktuálne nachádza pri zariadení (V zariadení je pre možnosť využívania tejto funkcie zabudovaný reproduktor)
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokáže zrozumiteľne zaznamenávať kvalitný zvuky a hlas z jeho okolia
- Zariadenie poskytuje až 3 rôzne nahrávacie režimy, konkrétne nahrávanie detekciou pohybu, nepretržité nahrávanie v slučke a nahrávanie podľa časového harmonogramu
- V prostredí mobilnej aplikácie je možné fotiť snímky a nahrávať videozáznamy z kamery nezávisle od nahrávania v prístroji, tieto sa ukladajú do mobilného zariadenia
- Možnosť zapnutia odosielania upozornení na smartfón, alebo tablet keď kamera zaznamená pohyb, vďaka čomu je používateľ ihneď informovaný o tom, že sa pred objektívom skrytej kamery niečo deje
- Zariadenie zapisuje do denníka aplikácie všetky alarmy
- Svetlo je funkčné a je ho možné zapínať priamo na lampičke, alebo cez aplikáciu
- Zariadenie je technicky nenáročné na nastavovanie a ovládanie

Technické špecifikácie:

Objektív CMOS: 2.0 mega pixel
Rozlíšenie: 1080P, 720P, 640P
Uhol zobrazenia: 90°
Počet snímkov sa sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
Podporované formáty: MP4
Podpora pamäte (micro SD): od 4GB do 128GB
Podpora mobilných OS: iOS a Android
WiFi modul: Áno
Streamovanie P2P: Áno

Obsah balenia:

1x Lampa so skrytou kamerou

1x pin na resetovanie zariadenia

1x USB čítačka SD kariet

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP-023
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
135,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

108,00 € (s DPH)

LED čelovka s video nahrávaním

Čelovka s dvoma stupňami intenzity svetla a videorekordérom FULL HD 1920*1080. Čelovka sa dá používať aj s vypnutým svetlom - tým pádom dokáže nahrávať 26 hodín v kuse. Dokáže vyhovieť rôznym zameraniam, ideálne pre záľuby a športy, nočné aj denné ako rybolov, horolezectvo, bicyklovanie, lyžovanie, beh, ale aj pri ochrane objektov SBS službe, pre opravárov.

90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

210,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

99,00 € (s DPH)

Funkčný kovový, špionážny zapaľovač s ukrytou Full HD WiFi kamerou v čiernom prevedení. Zapaľovač po zapnutí kamery hneď nahráva video na vloženú SD kartu alebo môžete pozerať živý obraz na svojom telefóne, alebo môžete ho spárovať s wifi sieťou a pozerať obraz na diaľku v aplikácii mobilného telefónu cez internet. Zapaľovač má zabudovanú LED diódu na prisvietenie bielym svetlom.

139,00 € (s DPH)

Rámik na fotku s malou skrytou kamerou je skvelou voľbou pre nenápadné pozorovanie miestnosti. K živému prenosu sa dostanete pomocou zabudovanej WiFi, kde v nastaveniach vyberáte z viacerých možností nahrávania. Pri rozoznanom pohybe pred kamerou si viete nastaviť notifikácie na Vašom smartfóne, aby ste mali vždy prehľad o pohybe v miestnosti.

150,00 € (s DPH)

AK-S016 je prachu a vodeodolný PIR senzor so skrytou 2M 1080P FULL HD kamerou. Disponuje batériou s dlhou výdržou 3-4 mesiace a nočným videním do 5m. Samozrejmosťou je detekcia pohybu PIR senzorom, spárovanie cez WiFi a upozornenia na pohyb so živým obrazom a zvukom 24/7, alebo záznamom priamo do vášho mobilného telefónu. Nastavovať zariadenie, sledovať záznamy a živý obraz môžete na diaľku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa