Power banka s dlhou výdržou a WiFi kamerou.

Power banka s WiFi HD kamerou, nočným videním dosah až 6m a detekciou pohybu, výdržou nahrávania 8hod. na jedno plné nabitie. Prístroj sa ovláda s bezplatnou aplikáciou pre Android a iOS, ktorá prenáša obraz aj zvuk do Vášho smart mobilu, tabletu, PC, kdekoľvek sa nachádzate s prístupom na internet.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AKA032
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Power banka na prvý pohľad sa neodlišuje od bežnej power banky, dokonca aj spĺňa všetky funkcie. Môžete s ňou na cestách, alebo pracovisku dobíjať akékoľvek zariadenie zároveň však poslúži aj ako spoľahlivý strážca. Akonáhle sa niečo pohne pred objektívom kamery ihneď posiela oznam do aplikácie. Záznamy sa ukladajú na microSD kartu o maximálnej kapacite 128Gb. Cez WiFi je možné sledovať obraz a zvuk naživo, alebo záznamy a to všetko v bezplatnej mobilnej aplikácii.

AKA032

Slot na microSD kartu a tlačidlo zapnúť / vypnúť prístroj sú úplne precízne skryté pod plastovým viečkom. Na boku zariadenia sa nachádza ukazovateľ nabitia power banky, úroveň zobrazujú modré kontrolky. Nahrávanie je možné aj pri dobíjaní power banky, vtedy svietia kontrolky na červeno, tím pádom môžete nahrávať nepretržite. Na tom istom boku sa nachádza IR svetlo dôležité pre nočné videnie s dosahom 6m. 

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa v telefóne: 1920 x 1080
Rozlíšenie videa na SD karte: 1080 x 720
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 120°
Video mód nahrávania: Nepretržité/Pohybová detekcia
Kompresia videa: H.264
Nočné videnie: Áno
Detekcia pohybu: Áno
Typ pamäte: Micro SD karta (Podpora SDHC max. 128Gb)
Data rozhranie: Micro USB 2.0, Video
Formát dátumu a času: rok/mesiac/deň hodina:minúta:sekunda
Počet USB výstupov: 2
Kapacita batérie 5000mAh postačujúca až na 8h prevádzky
Rozmery: 100 x 60 x 25 mm

Podrobnosti o produkte
AKA032
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
80,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

119,00 € (s DPH)

Nenápadne ukrytá kamera v tele lampičky. Obraz je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, pokiaľ máte prístup s mobilom na internet. Zariadenie disponuje s kvalitnou obojsmernou zvukovou komunikáciou, funkciou detekcia pohybu. Svetlo sa dá zapnúť a vypnúť tlačidlom na lampičke, alebo cez aplikáciu.

135,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

109,00 € (s DPH)

Mikro kamera je ukrytá nenápadne v konštrukcii krokomera, pričom zhotovuje video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vyberateľnú pamäť micro SD karty, ktorá je šikovne ukrytá pod silikónovým remienkom krokomera.

184,00 € (s DPH)

Precízne a diskrétne maskovaná mikro kamera CM-TC10 ľahko zapadne do vášho obleku a kravaty, pri čom nahráva kvalitné záznamy. Používa sa ako bežné nosenie spony na kravate, jediný rozdiel je v tom, že táto spona má v sebe špionážnu kameru. Nevzbudzuje ani najmenšie podozrenie a nie je cítiť žiadny rozdiel od bežnej spony na kravatu.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB kľuč malých rozmerov, ukrýva v sebe nenápadnú kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu v HD rozlíšení celých 40 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB kľuč. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je power bank alebo štandardná nabíjačka pre mobily.

128,00 € (s DPH)

Táto atrapa routera AK-LS009-B so šikovne ukrytou WiFi kamerou s FULL HD rozlíšením a uhlom záberu 145° disponuje aj videním v noci a to do vzdialenosti až 6m, PIR senzorom a dlhou výdržou batérie v pohotovostnom režime až 1 rok. Ovládanie, nastavovanie, prezeranie živého obrazu ako aj záznamu prebieha vzdialene cez aplikáciu pre iOS a Android a zvládne ho aj technicky menej zdatná osoba.

110,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa zmení na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať pri dostatočnom svetle video 24 hod. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 180 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na váš smartfón.

75,00 € (s DPH)

Špionážna HD kamera kamuflovaná v gombíku ktorá nepúta ani najmenšie podozrenie skrytej kamery. Je ideálnym pomocníkom pre video záznam. Výhodou je veľkosť zariadenia, vďaka ktorej ju možno ukryť ako gombík na košeli. Umožňuje nahrávať farebný videozáznam so zvukom. Zariadenie sa ovláda pomocou diaľkového ovládača.

 

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa