Špionážna USB nabíjačka so skrytou Full HD WiFi kamerou

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

115,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nerozoznateľná ukrytá miniatúrna kamera vo vnútri nabíjačky pre smartfóny, tablety a iné zariadenia zabezpečuje diskrétne nahrávanie a prenos videa priamo do Vášho smart telefónu. Nabíjačka dokáže zhotovovať hodiny skrytých video prenosov a záznamov so zvukom v rozlíšení Full HD 1080p, alebo HD 720p podľa toho čo si nastavíte. Zariadenie disponuje dvoma režimami nahrávania videa, a to konkrétne detekciou pohybu a nepretržitým nahrávaním. Všetky zhotovené videá sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. V zariadení je možné zapnúť funkciu zobrazenie presného dátumu a času na zhotovených záznamoch. Môžete zapnúť funkciu kde pri zaplnení SD karty sa automaticky začnú vymazávať najstaršie záznamy a nahradzovať ich budú tie nové záznamy, čo zaručuje nepretržitý chod zariadenia. Dobrou funkciou je zapnúť / vypnúť nahrávanie zvuku, čo dokážete ušetriť tiež nejaké to miesto na SD karte.

Prezrieť všetky zhotovené videá môžete cez aplikáciu, alebo vyberiete micro SD kartu a videa prehrajte za pomoci USB čítačky v počítači.

Zariadenie sa veľmi jednoducho ovláda, stačí zapojiť adaptér do predlžovačky, alebo zásuvky na stene, stiahnuť aplikáciu do chytrého telefónu a spárovať najprv cez P2P sieť s nabíjačku a s aplikáciou, následne za pomoci aplikácie s  domácou WiFi sieťou. Návod na túto operáciu nájdete priložený k zariadeniu v slovenskom jazyku.

Vlastnosti zariadenia:

- Miniatúrna kamera nahráva záznam v rozlíšení 1080p a 720p vo formáte .AVI
- V zariadení je dokonale ukrytý mikrofón, ktorý zachytáva všetky zvuky z okolia pri nahrávaní videa
- Možnosť vybrať si z dvoch režimov nahrávania: pohybovou detekciou, kontinuálnym nahrávaním
- Funkcia vymazávania najstarších záznamov pri zaplnení micro SD karty
- Je možné zapnúť zobrazovanie aktuálneho času a dátumu priamo na zhovených videách
- Do zariadenia je možné vložiť ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 128GB
- Pomocou dvoch USB vstupov je možné nabíjať akékoľvek zariadenia s podporou USB

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie nahrávaného videa: 1080p / 720p
Rozlíšenie videa na obrazovke: 720p / 1080p / 2k / 4k
Snímky za sekundu: 30 fps
Video kódovanie: M-JPEG
Video formát: AVI
Pamäť: Podpora micro SD do 128GB
Funkčná USB nabíjačka: Áno
Napájanie: Priamo z el. zásuvky
Hmotnosť: 54 g
Rozmery: 5,7 cm x 2,5 cm x 4,4 cm

Obsah balenia:

1x USB nabíjačka so skrytou kamerou

1x redukcia do siete

1x 2.0 USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa