Špionážny zapaľovač s ukrytou WiFi Full HD kamerou

Funkčný kovový, špionážny zapaľovač s ukrytou Full HD WiFi kamerou v čiernom prevedení. Zapaľovač po zapnutí kamery hneď nahráva video na vloženú SD kartu alebo môžete pozerať živý obraz na svojom telefóne, alebo môžete ho spárovať s wifi sieťou a pozerať obraz na diaľku v aplikácii mobilného telefónu cez internet. Zapaľovač má zabudovanú LED diódu na prisvietenie bielym svetlom.

99,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP-37
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento na pohľad obyčajne vyzerajúci zapaľovač dokáže nahrávať HD video záznamy pričom dokáže obraz vysielať cez P2P WiFi sieť s dosahom až 10m, alebo si môžete zapaľovač napárovať na domácu WiFi a sledovať obraz na diaľku cez internet a mobilný telefón. Zariadenie po zapnutí hneď zaznamenáva video so zvukom na vloženú SD kartu. Ak si zariadenie spárujete s mobilným telefónom alebo tabletom, môžete ho nastavovať a zapínať funkcie ako je detekcia pohybu, ktorá vam zabezpečí nahrávky len keď pred objektívom kamery sa udeje pohyb. Nahrávacie módy sú štyri a to: vypnuté nahrávanie / detekcia pohybu / stále nahrávanie / nahrávanie podľa rozvrhu od - do. Na nahrávanie s detekciou pohybu sú k dispozícii tri úrovne citlivosti. Všetky záznamy si môžete pozerať na diaľku cez internet, alebo môžete vybrať SD kartu a záznamy si pozrieť pribalenou USB čítačkou SD kariet priamo v počítači. Obraz je možné sledovať na diaľku cez internet aj cez počítač v programe k tomu určenom za pomoci ID zariadenia a hesla ktoré si nastavíte, program si pýtajte pri kúpe u predajcu.


 Akruks zapaľovač  AKR-IP-37


Zapaľovač je plne funkčný a v spodnej časti má zabudovanú LED diódu na svietenie v prípade potreby. Pod krytom zapaľovača je ukrytý USB port, ktorý slúži na nabíjanie vstavanej batérie, ale zároveň môžete cez neho zariadenie napájať vďaka čomu može isť bez prestávky.Aplikácia obsahuje funkciu nahrávania do nekonečna, keď si ju zapnete pri zaplnení SD karty najstarší video záznam bude premazaný najnovším. Na 32Gb SD kartu sa približne vmestí 4 dni videozáznamu so zvukom v prípade externého napájania.

Vlastnosti zariadenia:

- Plnohodnotný zapaľovač s elektrickou špirálou (bez plynu)
- Kvalitný záznam videa a zvuku na SD kartu
- Možnosť sledovať obraz na diaľku cez WiFi internet v aplikácii na mobilnom telefóne
- Zabudovaná biela LED dióda na prisvietenie v prípade potreby
- Jednoduché ovládanie


Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1 / 2,9" progresívny snímač CMOS
Uhol obrazu: 90 stupňov
Rozlíšenie videa na mobilnom zariadení: 1920 x 1080 px
Rozlíšenie videa na zázname SD karty: 1280 x 720 px
Počet obrázkov za sekundu: 25 fps
Kompresia: H.264 MPEG-4
WiFi pripojenie: 2,4 Ghz
Podporované systémy: iOS(Apple), Android
Mikrofón: Áno
SD karta: max micro SD 128 Gb
Veľkosť záznamu: 5 minút / 33 mb
Batéria: 280 mAh
Výdrž batérie: 45 minút
Nabíjanie: USB adaptérom 5V/1A
Doba nabíjania: 1-2 hodiny
Non-stop: Zariadenie pracuje aj pri nabíjaní z adaptéru alebo powerbanky


Obsah balenia:

1x Zapaľovač AKR-IP-37

1x Hlavička zapaľovaču

1x Predlžovací USB kábel

1x USB čítačka SD kariet

1x Resetovací PIN

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP-37
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
135,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

243,60 € (s DPH)

Precízne a diskrétne maskovaná mikro kamera CM-TC10 ľahko zapadne do vášho obleku a kravaty, pri čom nahráva kvalitné záznamy. Používa sa ako bežné nosenie spony na kravate, jediný rozdiel je v tom, že táto spona má v sebe špionážnu kameru. Nevzbudzuje ani najmenšie podozrenie a nie je cítiť žiadny rozdiel od bežnej spony na kravatu.

159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

102,00 € (s DPH)

Modul AKR-C017 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

139,00 € (s DPH)

Rámik na fotku s malou skrytou kamerou je skvelou voľbou pre nenápadné pozorovanie miestnosti. K živému prenosu sa dostanete pomocou zabudovanej WiFi, kde v nastaveniach vyberáte z viacerých možností nahrávania. Pri rozoznanom pohybe pred kamerou si viete nastaviť notifikácie na Vašom smartfóne, aby ste mali vždy prehľad o pohybe v miestnosti.

90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

60,00 € (s DPH)

Táto kamera AK20 je veľmi nenápadná, dobre ukrytá v malej futbalovej loptičke s nenáročnou obsluhou. Miniatúrna DVR kamera vo veľkosti priemeru 30mm zaznamenáva video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Kamera je vybavená aj detekciou pohybu.

75,00 € (s DPH)

Špionážna HD kamera kamuflovaná v gombíku ktorá nepúta ani najmenšie podozrenie skrytej kamery. Je ideálnym pomocníkom pre video záznam. Výhodou je veľkosť zariadenia, vďaka ktorej ju možno ukryť ako gombík na košeli. Umožňuje nahrávať farebný videozáznam so zvukom. Zariadenie sa ovláda pomocou diaľkového ovládača.

 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa