Špionážny zapaľovač s ukrytou WiFi Full HD kamerou

Funkčný kovový, špionážny zapaľovač s ukrytou Full HD WiFi kamerou v čiernom prevedení. Zapaľovač po zapnutí kamery hneď nahráva video na vloženú SD kartu alebo môžete pozerať živý obraz na svojom telefóne, alebo môžete ho spárovať s wifi sieťou a pozerať obraz na diaľku v aplikácii mobilného telefónu cez internet. Zapaľovač má zabudovanú LED diódu na prisvietenie bielym svetlom.

99,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP-37
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento na pohľad obyčajne vyzerajúci zapaľovač dokáže nahrávať HD video záznamy pričom dokáže obraz vysielať cez P2P WiFi sieť s dosahom až 10m, alebo si môžete zapaľovač napárovať na domácu WiFi a sledovať obraz na diaľku cez internet a mobilný telefón. Zariadenie po zapnutí hneď zaznamenáva video so zvukom na vloženú SD kartu. Ak si zariadenie spárujete s mobilným telefónom alebo tabletom, môžete ho nastavovať a zapínať funkcie ako je detekcia pohybu, ktorá vam zabezpečí nahrávky len keď pred objektívom kamery sa udeje pohyb. Nahrávacie módy sú štyri a to: vypnuté nahrávanie / detekcia pohybu / stále nahrávanie / nahrávanie podľa rozvrhu od - do. Na nahrávanie s detekciou pohybu sú k dispozícii tri úrovne citlivosti. Všetky záznamy si môžete pozerať na diaľku cez internet, alebo môžete vybrať SD kartu a záznamy si pozrieť pribalenou USB čítačkou SD kariet priamo v počítači. Obraz je možné sledovať na diaľku cez internet aj cez počítač v programe k tomu určenom za pomoci ID zariadenia a hesla ktoré si nastavíte, program si pýtajte pri kúpe u predajcu.


 Akruks zapaľovač  AKR-IP-37


Zapaľovač je plne funkčný a v spodnej časti má zabudovanú LED diódu na svietenie v prípade potreby. Pod krytom zapaľovača je ukrytý USB port, ktorý slúži na nabíjanie vstavanej batérie, ale zároveň môžete cez neho zariadenie napájať vďaka čomu može isť bez prestávky.Aplikácia obsahuje funkciu nahrávania do nekonečna, keď si ju zapnete pri zaplnení SD karty najstarší video záznam bude premazaný najnovším. Na 32Gb SD kartu sa približne vmestí 4 dni videozáznamu so zvukom v prípade externého napájania.

Vlastnosti zariadenia:

- Plnohodnotný zapaľovač s elektrickou špirálou (bez plynu)
- Kvalitný záznam videa a zvuku na SD kartu
- Možnosť sledovať obraz na diaľku cez WiFi internet v aplikácii na mobilnom telefóne
- Zabudovaná biela LED dióda na prisvietenie v prípade potreby
- Jednoduché ovládanie


Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1 / 2,9" progresívny snímač CMOS
Uhol obrazu: 90 stupňov
Rozlíšenie videa na mobilnom zariadení: 1920 x 1080 px
Rozlíšenie videa na zázname SD karty: 1280 x 720 px
Počet obrázkov za sekundu: 25 fps
Kompresia: H.264 MPEG-4
WiFi pripojenie: 2,4 Ghz
Podporované systémy: iOS(Apple), Android
Mikrofón: Áno
SD karta: max micro SD 128 Gb
Veľkosť záznamu: 5 minút / 33 mb
Batéria: 280 mAh
Výdrž batérie: 45 minút
Nabíjanie: USB adaptérom 5V/1A
Doba nabíjania: 1-2 hodiny
Non-stop: Zariadenie pracuje aj pri nabíjaní z adaptéru alebo powerbanky


Obsah balenia:

1x Zapaľovač AKR-IP-37

1x Hlavička zapaľovaču

1x Predlžovací USB kábel

1x USB čítačka SD kariet

1x Resetovací PIN

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP-37
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa