Nenápadná špionážna kamera ukrytá v termoske

Miniatúrna skrytá kamera ukrytá vo viečku termosky so širokou ponukou užitočných funkcií ponúka diskrétne nahrávanie bez toho, aby si niekto všimol, že má termoska zabudovanú nenápadnú kameru, ktorá nahráva kvalitný video/audio záznam v rozlíšení 1280x960 (960P).

99,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Ukrytá kamera v termoske zhotovuje kvalitný záznam vo video formáte (AVI) spoločne so zvukom, vďaka nenápadnému skrytému mikrofónu. Medzi najdôležitejšie funkcie zariadenia bezpochyby patrí pohybová detekcia, ktorá zabezpečuje nahrávanie záznamu v situáciách, keď sa pred objektívom niečo skutočne deje. Detekcia pohybu taktiež šetrí batériu v zariadení, vďaka čomu zariadenie vydrží dlhšie bez nabíjania.

Zariadenie je vhodné na monitorovanie akýchkoľvek priestorov. Špionážna kamera v termoske je vhodná pri odhaľovaní krádeže, či iných nežiaducich javov. Termosku stačí nasmerovať na miesto, ktoré chcete mať monitorované a potom si jednoducho vybrať zhotovené video záznamy zo zariadenia pripojením termosky do počítača pomocou priloženého USB kábla. Po pripojení termosky k PC sa zariadenie chová ako bežný pamäťový USB kľúč.

Miniatúrna kamera nahráva záznam v rozlíšení 1280x960 (960P) s CMOS senzorom a 30 obrázkami za sekundu. Zariadenie taktiež disponuje funkciou vyvažovania bielej, aby bolo zhotovené video čo najlepšie čitateľné.

Dáta z kamery sa ukladajú na vymeniteľnú micro SD pamäťovú kartu s možnosťou použitia kapacít 4GB, 8GB, 16GB, 32GB. Zariadenie je napájané zo vstavanej polymérovo-litiovej batérie, ktorá umožňuje neprerušovane nahrávať 2 hodiny, pri zvolenom režime pohybovej detekcie podstatne dlhšie.

Skryt%C3%A1_kamera_v_termoske.jpg

Skryt%C3%A1_kamera_v_termoske_2.jpg
Vlastnosti zariadenia:

Video rozlíšenie: 1280x960 (960P)
Video formát: .AVI
Video kódovanie: M-JPEG
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Senzor obrazu: 1/4 CMOS
Vyváženie bielej: Automatické
Zabudovaný mikrofón: Synchronizované nahrávanie spoločne s videom
Spotreba elektrickej energie: v závislosti od vzorkovacej frekvencie
Nabíjacie napätie: DC-5V
Rozhranie: mini 5-pin USB
USB Port: Štandardný 1.1/2.0 USB Port
Kapacita batérie: Zabudovaná 340 mAh
Typ batérie: A+ vysoko kapacitná polymérovo litiúmová batéria
Pracovná doba: 2 hodiny pri nahrávaní videa
Nabíjacia doba: 2 až 3 hodiny
Podpora systémov: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS, Linux
Typ pamäte: microSD 4GB/8GB/16GB/32GB
Rozmery: 15 x 7.6 cm
Váha: 150gObsah balenia:

1x Termoska so skrytou kamerou
1x USB kábel
1x Manuál


Upozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Dokonalé riešenie nenápadne ukrytej špionážnej kamery v pere s možnosťou pripojenia s WiFi a následnou možnosťou sledovať záznam na diaľku prostredníctvom aplikácií pre iOS a Android. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek je možné sledovať na diaľku v reálnom čase, čo kamera aktuálne zachytáva a nahráva do archívu. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

119,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

119,00 € (s DPH)

Špionážna kamera je nenápadne ukrytá vo vrchnáku od pohára na kávu. Kamera nahráva video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Veľkou výhodou je zabudované IR prisvietenie, vďaka ktorému je možné zaznamenávať obraz aj v úplnej tme. Všetky video nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie vydrží na jedno nabitie pracovať až 150 minút.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa