Skrytá Full HD kamera v nástenných hodinách

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP100 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Na prvý pohľad klasické nástenné hodiny, ktoré ukrývajú v svojej konštrukcii miniatúrnu skrytú kameru. Skrytá kamera nahráva záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Vďaka zabudovanému WiFi a LAN modulu je možné pripojiť zariadenie na domácu internetovú sieť, vďaka čomu môžete po spárovaní používať zariadenie s aplikáciami pre systémy iOS, Android na Vašom smartfóne alebo tablete. V ľahko ovládateľnej aplikácii je možné sledovať živý video prenos so zvukom priamo z kamery, alebo už zhotovené záznamy, ktoré sa dávnejšie zhotovili a uložili na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu, až do veľkosti 128GB!

Pripojenie cez domácu WiFi sieť má výhodu, že zariadenie sa tiež pripojí na domácu sieť a neprezradí sa vysielaním WiFi signálu, ktorý by si mohol niekto pri vyhľadávaní nových WiFi sieti všimnúť.

skryta_full_hd_kamera_v_nastennych_hodinach_Popis.jpg

Hodiny v sebe ukrývajú užitočné funkcie a nastavenia, ktoré sa jednoducho ovládajú cez aplikácie. Zariadenie je možné ovládať aj cez webový prehliadač, a dodávaný software, ktorý je určený pre operačný systém Windows.

Hodiny majú v sebe vloženú vymeniteľnú vysokokapacitnú batériu (3000mAh), ktorá vydrží až 6 hodín nahrávania. V prípade, že potrebujete nahrávať bez obmedzenia batérie, stačí pripojiť priložený adaptér s USB káblom do elektrickej siete. S napájaním z elektrickej zásuvky pracuje zariadenie bez akýchkoľvek obmedzení.

Samotné hodiny sú napájané jednou AA batériou, ktorá nie je súčasťou balenia. Hodiny samozrejme pracujú ako bežné nástenné hodiny.

Šošovka kamery je fixne naklonená v 15° uhle smerom nadol, aby bolo možné umiestniť hodiny vyššie na stenu, pre čo najväčší rozhľad. Kamera je vybavená 2 megapixelovým CMOS senzorom. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080p) pri 25 fps pri čom vytvára plynulý obraz.

V mobilnej aplikácií viete nastaviť rozpoznávanie pohybu s citlivosťou na 7 úrovniach. Rozpoznávanie sa dá ohraničiť časovým intervalom. Pri zapnutí rozpoznávania môžete nastaviť zasielanie notifikácií na smartfón/tablet, e-mail, alebo na FTP server. Notifikácie sa zasielajú v podobe fotografií.

Pre nahrávanie videa máte na výber z možností nahrávania pri rozpoznaní pohybu, nepretržité nahrávanie, alebo vymedzením nahrávania podľa časového rozvrhu. Video sa nahráva v rozlíšeniach 640p, 720p alebo 1080p. Zhotovený video záznam sa ukladá na micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Na pamäťovú kartu je možné nahrávať aj v slučke, kedy sa pri zaplnení karty nahrádza najstarší záznam najnovším. Každý video záznam zobrazuje presný dátum a čas, kedy bolo video zhotovené.

Vlastnosti zariadenia:

- Full HD rozlíšenie 1080p
- Ovládanie cez mobilné aplikácie pre Android, iOS a PC
- Vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky
- Funkcia detekcie pohybu, kontinuálneho nahrávania, nahrávania podľa časového harmonogramu
- Hodiny je možné mať trvalo zapojené v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom
- Možnosť sledovať video v reálnom čase, alebo zo záznamu cez internet
- Podporuje pripojenie cez webové prehliadače (IE7, Chrome, Firefox, Safari, atď.)
- Zariadenie podporuje P2P
- Konektor RJ-45 pre pripojie k routeru cez kábel
- 15° sklon kamery nadol pre možnosť vyššieho umiestnenia
- AA batéria na napájanie hodín (nie je súčasťou balenia)

Technické špecifikácie:

Senzor: CMOS 2MP
Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Formát fotografie: JPG
Nepretržité nahrávanie: Doba záznamu 24 hodín a viac
Komprimovaný formát: H.264
Pohybová detekcia: Áno
Prezeranie a ovládanie cez WiFi: Áno
Typ pamäte: microSD až do 128GB
Podpora systémov: Windows, Mac OS, Linux
Podpora aplikácii: iOS, Android
Podpora prehrávania cez prehliadače: Áno (IE, Chrome, Firefox, Safari, atď.)
Kapacita batérie: 3000 mAh
Doba nabíjania: cca 7 až 9 hodín
Výdrž batérie: cca 5 až 6 hodín
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom

Obsah balenia:

1x Hodiny so skrytou kamerou

1x USB káble

1x Adaptér

1x Manuál

1x CD so softvérom

1x Háčik do stenyUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP100 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa