Skrytá FullHD kamera s IR prisvietením v PowerBank

Miniatúrna špionážna kamera s rozlíšením FullHD (1920x1080) skrytá v PowerBank s IR prisvietením. Vďaka detekcii pohybu, nemusíte plytvať batériou a miestom na microSD karte, zariadenie bude nahrávať len vtedy, keď je to potrebné.

89,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna FullHD (1080p) kamera nenápadne ukrytá vo funkčnej záložnej batérii, zaznamenáva obraz a zvuk na microSD kartu vo formáte AVI s podporou kapacity až 32GB pri rýchlosti 30 snímkov za sekundu. Kamera má dva nahrávacie režimy, a to nepretržité nahrávanie, alebo nahrávanie pri detekcii pohybu.

Na videozázname sa zobrazuje aj presný čas s dátumom pre jednoduchšiu orientáciu pri prehrávaní záznamu. Zariadenie má zabudované 2 IR LED diódy, ktoré poskytujú osvetlenie záznamu na strednú vzdialenosť. Power Bank má kapacitu 3000mAh, čo vydrží až na 8 hodín nahrávania, alebo na 48h v režime detekcie pohybu, okrem toho ho môžete využívať aj ako klasický Power Bank na nabíjanie mobilu alebo iných zariadení. Zariadenie má jednoduché ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a indikáciu stavu batérie, ktoré znázorňujú dve LED diódy.

Vlastnosti zariadenia:

- Kamera s FullHD rozlíšením (1080p)
- Plynylý obraz pri 30 snímkoch za sekundu
- Nepretržité nahrávanie / Nahrávanie s detekciou pohybu
- Kvalitný video a audio záznam vo formáte AVI
- Detekcia pohybu do 2 metrov
- Pečiatka dátumu a času pre lepšiu orientáciu v záznamoch
- 8 hodín nahrávania, 48 hodím v režime detekcie pohybu
- 2x IR LED diódy pre nahrávanie nočného záznamu
- Podpora microSD kariet do veľkosti 32GB
- Nenápadný dizajn

Technické špecifikácie:

Snímač: 5 megapixelov
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Video mód nahrávania: Nepretržité/Pohybová detekcia
Formát videa: AVI
Detekcia pohybu: do 2 metrov
Typ pamäte: Micro SD karta (Podpora SDHC max. 32GB)
Data rozhranie: Micro USB 2.0
Formát dátumu a času: rok/mesiac/deň hodina:minúta:sekunda
Spotreba energie: 250mA
Počet USB výstupov: 1
Výdrž batérie: 8h nahrávanie
48h detekcia pohybu
Kapacita batérie 3000mAh
Doba nabíjania: 2 - 3 hodiny

Obsah balenia:

1x Power Bank

1x USB kábel

2x Nálepka na zakrytie microSD karty

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

110,40 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a môže ochrániť váš domov vo dne aj v noci. Zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. 

288,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

36,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu vo FULL HD rozlíšení celých 50 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, štandardná nabíjačka pre mobily.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

135,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

139,00 € (s DPH)

Stolové digitálne hodiny majú v sebe zabudovanú miniatúrnu špionážnu kameru ktorú je možné ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Video záznamy zo skrytej kamery sa dajú prezerať na živo alebo zo záznamu cez bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na pamäťovú micro SD kartu, ktorá je šikovne ukrytá priamo v zariadení.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa