Skrytá FullHD kamera s IR prisvietením v PowerBank

Miniatúrna špionážna kamera s rozlíšením FullHD (1920x1080) skrytá v PowerBank s IR prisvietením. Vďaka detekcii pohybu, nemusíte plytvať batériou a miestom na microSD karte, zariadenie bude nahrávať len vtedy, keď je to potrebné.

89,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna FullHD (1080p) kamera nenápadne ukrytá vo funkčnej záložnej batérii, zaznamenáva obraz a zvuk na microSD kartu vo formáte AVI s podporou kapacity až 32GB pri rýchlosti 30 snímkov za sekundu. Kamera má dva nahrávacie režimy, a to nepretržité nahrávanie, alebo nahrávanie pri detekcii pohybu.

Na videozázname sa zobrazuje aj presný čas s dátumom pre jednoduchšiu orientáciu pri prehrávaní záznamu. Zariadenie má zabudované 2 IR LED diódy, ktoré poskytujú osvetlenie záznamu na strednú vzdialenosť. Power Bank má kapacitu 3000mAh, čo vydrží až na 8 hodín nahrávania, alebo na 48h v režime detekcie pohybu, okrem toho ho môžete využívať aj ako klasický Power Bank na nabíjanie mobilu alebo iných zariadení. Zariadenie má jednoduché ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a indikáciu stavu batérie, ktoré znázorňujú dve LED diódy.

Vlastnosti zariadenia:

- Kamera s FullHD rozlíšením (1080p)
- Plynylý obraz pri 30 snímkoch za sekundu
- Nepretržité nahrávanie / Nahrávanie s detekciou pohybu
- Kvalitný video a audio záznam vo formáte AVI
- Detekcia pohybu do 2 metrov
- Pečiatka dátumu a času pre lepšiu orientáciu v záznamoch
- 8 hodín nahrávania, 48 hodím v režime detekcie pohybu
- 2x IR LED diódy pre nahrávanie nočného záznamu
- Podpora microSD kariet do veľkosti 32GB
- Nenápadný dizajn

Technické špecifikácie:

Snímač: 5 megapixelov
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Video mód nahrávania: Nepretržité/Pohybová detekcia
Formát videa: AVI
Detekcia pohybu: do 2 metrov
Typ pamäte: Micro SD karta (Podpora SDHC max. 32GB)
Data rozhranie: Micro USB 2.0
Formát dátumu a času: rok/mesiac/deň hodina:minúta:sekunda
Spotreba energie: 250mA
Počet USB výstupov: 1
Výdrž batérie: 8h nahrávanie
48h detekcia pohybu
Kapacita batérie 3000mAh
Doba nabíjania: 2 - 3 hodiny

Obsah balenia:

1x Power Bank

1x USB kábel

2x Nálepka na zakrytie microSD karty

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
236,00 € (s DPH)

Skrytá kamera v držiaku na smartfón do auta je skvelou voľbou pre nenápadné monitorovanie auta cez deň aj cez noc, vďaka funkcii zabudovaných IR LED diód. Pomocou flexibilne otočiteľnej kamery si viete nastavíť smer ktorým sa má video nahrávať, čím môžete sledovať napríklad miesto šoféra, alebo cestu pred autom.

80,00 € (s DPH)

Dokonale zhotovené nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

139,00 € (s DPH)

Tento rámik na fotku s malou skrytou kamerou je skvelou voľbou pre nenápadné pozorovanie miestnosti. K živému prenosu sa dostanete pomocou zabudovanej WiFi a v nastaveniach máte na výber z viacerých možností nahrávania. Pri rozoznanom pohybe pred kamerou si viete nastaviť notifikácie na mobile, aby ste mali vždy prehľad o pohybe v miestnosti.

780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

126,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa