Skrytá FullHD kamera s IR prisvietením v PowerBank

Miniatúrna špionážna kamera s rozlíšením FullHD (1920x1080) skrytá v PowerBank s IR prisvietením. Vďaka detekcii pohybu, nemusíte plytvať batériou a miestom na microSD karte, zariadenie bude nahrávať len vtedy, keď je to potrebné.

89,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna FullHD (1080p) kamera nenápadne ukrytá vo funkčnej záložnej batérii, zaznamenáva obraz a zvuk na microSD kartu vo formáte AVI s podporou kapacity až 32GB pri rýchlosti 30 snímkov za sekundu. Kamera má dva nahrávacie režimy, a to nepretržité nahrávanie, alebo nahrávanie pri detekcii pohybu.

Na videozázname sa zobrazuje aj presný čas s dátumom pre jednoduchšiu orientáciu pri prehrávaní záznamu. Zariadenie má zabudované 2 IR LED diódy, ktoré poskytujú osvetlenie záznamu na strednú vzdialenosť. Power Bank má kapacitu 3000mAh, čo vydrží až na 8 hodín nahrávania, alebo na 48h v režime detekcie pohybu, okrem toho ho môžete využívať aj ako klasický Power Bank na nabíjanie mobilu alebo iných zariadení. Zariadenie má jednoduché ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a indikáciu stavu batérie, ktoré znázorňujú dve LED diódy.

Vlastnosti zariadenia:

- Kamera s FullHD rozlíšením (1080p)
- Plynylý obraz pri 30 snímkoch za sekundu
- Nepretržité nahrávanie / Nahrávanie s detekciou pohybu
- Kvalitný video a audio záznam vo formáte AVI
- Detekcia pohybu do 2 metrov
- Pečiatka dátumu a času pre lepšiu orientáciu v záznamoch
- 8 hodín nahrávania, 48 hodím v režime detekcie pohybu
- 2x IR LED diódy pre nahrávanie nočného záznamu
- Podpora microSD kariet do veľkosti 32GB
- Nenápadný dizajn

Technické špecifikácie:

Snímač: 5 megapixelov
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Video mód nahrávania: Nepretržité/Pohybová detekcia
Formát videa: AVI
Detekcia pohybu: do 2 metrov
Typ pamäte: Micro SD karta (Podpora SDHC max. 32GB)
Data rozhranie: Micro USB 2.0
Formát dátumu a času: rok/mesiac/deň hodina:minúta:sekunda
Spotreba energie: 250mA
Počet USB výstupov: 1
Výdrž batérie: 8h nahrávanie
48h detekcia pohybu
Kapacita batérie 3000mAh
Doba nabíjania: 2 - 3 hodiny

Obsah balenia:

1x Power Bank

1x USB kábel

2x Nálepka na zakrytie microSD karty

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

229,00 € (s DPH)

PV-IP6HDi je nová edícia 2017 špionážneho puzdra pre smartfóny iPhone 6 a 6S, ktorá má zabudovanú CMOS mikro kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD 1080p spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia sa cez WiFi modul priamo na zariadenie je možné sledovať a nahrávať v reálnom čase alebo zo záznamu cez mobilné aplikácie, všetko čo sa pred zariadením odohráva.

252,00 € (s DPH)

Táto Bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani WiFi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa