Skrytá FullHD kamera s IR prisvietením v PowerBank

Miniatúrna špionážna kamera s rozlíšením FullHD (1920x1080) skrytá v PowerBank s IR prisvietením. Vďaka detekcii pohybu, nemusíte plytvať batériou a miestom na microSD karte, zariadenie bude nahrávať len vtedy, keď je to potrebné.

89,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna FullHD (1080p) kamera nenápadne ukrytá vo funkčnej záložnej batérii, zaznamenáva obraz a zvuk na microSD kartu vo formáte AVI s podporou kapacity až 32GB pri rýchlosti 30 snímkov za sekundu. Kamera má dva nahrávacie režimy, a to nepretržité nahrávanie, alebo nahrávanie pri detekcii pohybu.

Na videozázname sa zobrazuje aj presný čas s dátumom pre jednoduchšiu orientáciu pri prehrávaní záznamu. Zariadenie má zabudované 2 IR LED diódy, ktoré poskytujú osvetlenie záznamu na strednú vzdialenosť. Power Bank má kapacitu 3000mAh, čo vydrží až na 8 hodín nahrávania, alebo na 48h v režime detekcie pohybu, okrem toho ho môžete využívať aj ako klasický Power Bank na nabíjanie mobilu alebo iných zariadení. Zariadenie má jednoduché ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a indikáciu stavu batérie, ktoré znázorňujú dve LED diódy.

Vlastnosti zariadenia:

- Kamera s FullHD rozlíšením (1080p)
- Plynylý obraz pri 30 snímkoch za sekundu
- Nepretržité nahrávanie / Nahrávanie s detekciou pohybu
- Kvalitný video a audio záznam vo formáte AVI
- Detekcia pohybu do 2 metrov
- Pečiatka dátumu a času pre lepšiu orientáciu v záznamoch
- 8 hodín nahrávania, 48 hodím v režime detekcie pohybu
- 2x IR LED diódy pre nahrávanie nočného záznamu
- Podpora microSD kariet do veľkosti 32GB
- Nenápadný dizajn

Technické špecifikácie:

Snímač: 5 megapixelov
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Video mód nahrávania: Nepretržité/Pohybová detekcia
Formát videa: AVI
Detekcia pohybu: do 2 metrov
Typ pamäte: Micro SD karta (Podpora SDHC max. 32GB)
Data rozhranie: Micro USB 2.0
Formát dátumu a času: rok/mesiac/deň hodina:minúta:sekunda
Spotreba energie: 250mA
Počet USB výstupov: 1
Výdrž batérie: 8h nahrávanie
48h detekcia pohybu
Kapacita batérie 3000mAh
Doba nabíjania: 2 - 3 hodiny

Obsah balenia:

1x Power Bank

1x USB kábel

2x Nálepka na zakrytie microSD karty

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Nenápadne ukrytá kamera v tele lampičky. Obraz je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, pokiaľ máte prístup s mobilom na internet. Zariadenie disponuje s kvalitnou obojsmernou zvukovou komunikáciou, funkciou detekcia pohybu. Svetlo sa dá zapnúť a vypnúť tlačidlom na lampičke, alebo cez aplikáciu.

159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovujúc kvalitný video záznam spoločne so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

154,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

134,00 € (s DPH)

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

115,00 € (s DPH)

Budík so skrytou nenápadnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamu so zvukom na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie má v sebe zabudované nenápadné IR diódy vďaka ktorým je možné zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme. Zariadenie zhotovuje video záznam vo vysokej kvalite Full HD.

135,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero nahráva video záznamy aj so zvukom v kvalite 2K 2304 x 1296 bez vyvolania najmenšieho podozrenia. Dokáže zhotovovať video s funkciou detekcie pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Všetky záznamy ukladá na micro SD kartu do veľkosti 128Gb kde sa vmestí približne 96 hodín záznamu, pričom SD karta je ľahko vymeniteľná. Zariadenie sa jednoducho ovláda.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa