Fľaša 0,5l na minerálku so skrytou špionážnou Full HD kamerou

Originálne jedinečná zabudovaná špionážna mini kamera v klasickej 0,5l fľaši na minerálku, ktorá nahráva video spoločne so zvukom vo Full HD kvalite 1080P pomocou jedného ovládacieho tlačidla. Fľaša plnohodnotne slúži aj k svojej klasickej funkcii.

139,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto neobyčajná fľaška na vodu s nenápadnou skrytou kamerou ponúka nahrávanie videa spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB. A čo je asi najdôležitejšie, že sa jedná o profesionálnu kameru. Táto kamera sa vyznačuje perfektnou kvalitou obrazu a miniatúrnou veľkosťou šošovky. Zariadenie je bez káblov, zástrčiek alebo zbytočne viditeľných tlačidiel. Zariadenie je tak navrhnuté, aby bolo čo najmenej viditeľné pre okolie. Výhodou fľašky je možnosť kedykoľvek vymeniť etiketu a prispôsobiť tak vzhľad, čo najviac na nenápadný.

Kamera sa jednoducho obsluhuje pomocou jediného tlačidla. Vo fľaši so zabudovanou kamerou je možné počas používania kamery prenášať tekutinu.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale maskovaná skrytá kamera s možnosťou prispôsobenia obalu
- Miniatúrna veľkosť nahrávacieho zariadenia
- Zhotovovanie videa so zvukom v kvalite 1080P (Full HD)
- Možnosť použiť ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB
- Funkcia detekcie pohybu, kedy zariadenie nahráva len v momente, keď sa pred objektívom niečo udeje
- Možnosť nahrávať nepretržitý audio záznam bez prestávky
- Výdrž batérie na jedno nabitie až 180 minút
- Zariadenie zhotovuje záznam aj v horších svetelných podmienkach
- Na videu sa zobrazuje presný dátum a čas zhotovenia videa
- Fľaša sa dá použiť na tekutinu a používať ju ako bežnú flašu na prenos tekutín

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920x1080 (1080p)
Senzor: CMOS
LED svetlo: Bez LED svetiel
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Pamäť: micro SD karta až do veľkosti 32GB
Napájací zdroj: 40mAh batéria
Batéria: Nabíjateľná lítium-iónová polymérová batéria cez USB
Výdrž batérie:: cca 180 minút
Napájací adaptér: 5V DC / 500 mAh
Spotreba energie: 0,9W

Obsah balenia:

1x Prispôsobená 0,5l fľaša pre skrytú kameru

1x Vrchnák

1x Nabíjačka

1x Miniatúrne zariadenie so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Etiketa

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
89,00 € (s DPH)

Power banka s Wi-Fi HD kamerou, detekciou pohybu, hlásením alarmu o pohybe do aplikácii, výdržou nahrávania 9 hodín na jedno plné nabitie a možnosťou nahrávania do nekonečna pri pripojení na externý zdroj napájania. Prístroj sa ovláda pomocou aplikácie pre Android a iOS, ktorá prenáša obraz aj zvuk do Vášho telefónu, tabletu, ako aj do počítača, na diaľku.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka so zabudovanou miniatúrnou kamerou DVR, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB. Nabíjačku stačí vložiť do zásuvky a hneď nahráva, nič nevysiela. Disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti. Nechýba funkcia nahrávanie v slučke, kde pri zaplnení pamäte staré záznamy budú nahradené novými

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

134,00 € (s DPH)

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

119,00 € (s DPH)

Elegantné špionážne pero, ktoré nahráva video so zvukom, zvlášť zvukový záznam alebo môžete robiť fotografie vo vysokej kvalite. Disponuje funkciou detekcie pohybu a nahrávať môže aj s pripojením na externý zdroj. Všetky záznamy ukladá do vstavanej pamäte veľkosti 16GB kde sa vmestí cca 2,5 hod. záznamu.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa