Fľaša 0,5l na minerálku so skrytou špionážnou kamerou s Full HD nahrávaním

Nová jedinečná zabudovaná špionážna mini kamera v normálnej 0,5l fľaši na minerálku, ktorá nahráva video spoločne so zvukom vo Full HD kvalite 1080P s jedným ovládacím tlačidlom. Fľaša samozrejme slúži plne hodnotne k svojmu skutočnému účelu.

139,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto neobyčajná fľaška na vodu s nenápadnou skrytou kamerou ponúka nahrávanie videa spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB. A čo je asi najdôležitejšie, že sa jedná o profesionálnu kameru. Táto kamera sa vyznačuje perfektnou kvalitou obrazu a miniatúrnou veľkosťou šošovky. Zariadenie je bez káblov, zástrčiek alebo zbytočne viditeľných tlačidiel. Zariadenie je tak navrhnuté, aby bolo čo najmenej viditeľné pre okolie. Výhodou fľašky je možnosť kedykoľvek vymeniť etiketu a prispôsobiť tak vzhľad, čo najviac na nenápadný.

Kamera sa jednoducho obsluhuje pomocou jediného tlačidla. Vo fľaši so zabudovanou kamerou je možné počas používania kamery prenášať tekutinu.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale maskovaná skrytá kamera s možnosťou prispôsobenia obalu
- Miniatúrna veľkosť nahrávacieho zariadenia
- Zhotovovanie videa so zvukom v kvalite 1080P (Full HD)
- Možnosť použiť ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB
- Funkcia detekcie pohybu, kedy zariadenie nahráva len v momente, keď sa pred objektívom niečo udeje
- Možnosť nahrávať nepretržitý audio záznam bez prestávky
- Výdrž batérie na jedno nabitie až 180 minút
- Zariadenie zhotovuje záznam aj v horších svetelných podmienkach
- Na videu sa zobrazuje presný dátum a čas zhotovenia videa
- Fľaša sa dá použiť na tekutinu a používať ju ako bežnú flašu na prenos tekutín

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920x1080 (1080p)
Senzor: CMOS
LED svetlo: Bez LED svetiel
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Pamäť: micro SD karta až do veľkosti 32GB
Napájací zdroj: 40mAh batéria
Batéria: Nabíjateľná lítium-iónová polymérová batéria cez USB
Výdrž batérie:: cca 180 minút
Napájací adaptér: 5V DC / 500 mAh
Spotreba energie: 0,9W

Obsah balenia:

1x Prispôsobená 0,5l fľaša pre skrytú kameru

1x Vrchnák

1x Nabíjačka

1x Miniatúrne zariadenie so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Etiketa

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
67,00 € (s DPH)

Táto šikovná malá odolná IP WiFi USB kamera s ohybným krkom vám poskytne obraz v mobilnej aplikácii nezávislé na tom kde sa práve nachádzate. Vďaka ohybnému krku si môžete nastaviť potrebný akýkoľvek uhol snímania obrazu. K dobrým vlastnostiam patrí aj podpora 128Gb SD karty, kvalitná aplikácia pre Android a iOS je cene.

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

252,00 € (s DPH)

Táto Bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani WiFi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

108,00 € (s DPH)

LED čelovka s video nahrávaním

Čelovka s dvomi stupňami intenzity svetla a videorekordérom FULL HD 1920*1080. Čelovka sa dá používať aj s vypnutím svetlom tak dokáže nahrávať 26 hodín v kuse. Dokáže vyhovieť rôznym zameraniam, ideálne pre záľuby a športy, nočné aj denné ako rybolov, jaskyniarstvo horolezectvo, bicyklovanie, lyžovanie, beh, ale aj pri ochrane objektov SBS službou, pre opravárov.

102,00 € (s DPH)

Štýlová 355/55 stupňová interiérová WiFi IP kamera s vysokým Full-HD rozlíšením, spolupracuje s aplikáciami tretích strán Amazon echo, GoogleHome, IFTTT. Pomocou tejto kamery dokážete mať pod kontrolou, svoju domácnosť, bábätká, deti, starých rodičov, domácich miláčikov. Kamera disponuje mikrofónom a reproduktorom, obojsmernou komunikáciou, detekciou pohybu, meraním teploty okolia, nočným videním.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa