Fľaša 0,5l na minerálku so skrytou špionážnou kamerou s Full HD nahrávaním

Nová jedinečná zabudovaná špionážna mini kamera v normálnej 0,5l fľaši na minerálku, ktorá nahráva video spoločne so zvukom vo Full HD kvalite 1080P s jedným ovládacím tlačidlom. Fľaša samozrejme slúži plne hodnotne k svojmu skutočnému účelu.

139,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto neobyčajná fľaška na vodu s nenápadnou skrytou kamerou ponúka nahrávanie videa spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB. A čo je asi najdôležitejšie, že sa jedná o profesionálnu kameru. Táto kamera sa vyznačuje perfektnou kvalitou obrazu a miniatúrnou veľkosťou šošovky. Zariadenie je bez káblov, zástrčiek alebo zbytočne viditeľných tlačidiel. Zariadenie je tak navrhnuté, aby bolo čo najmenej viditeľné pre okolie. Výhodou fľašky je možnosť kedykoľvek vymeniť etiketu a prispôsobiť tak vzhľad, čo najviac na nenápadný.

Kamera sa jednoducho obsluhuje pomocou jediného tlačidla. Vo fľaši so zabudovanou kamerou je možné počas používania kamery prenášať tekutinu.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale maskovaná skrytá kamera s možnosťou prispôsobenia obalu
- Miniatúrna veľkosť nahrávacieho zariadenia
- Zhotovovanie videa so zvukom v kvalite 1080P (Full HD)
- Možnosť použiť ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB
- Funkcia detekcie pohybu, kedy zariadenie nahráva len v momente, keď sa pred objektívom niečo udeje
- Možnosť nahrávať nepretržitý audio záznam bez prestávky
- Výdrž batérie na jedno nabitie až 180 minút
- Zariadenie zhotovuje záznam aj v horších svetelných podmienkach
- Na videu sa zobrazuje presný dátum a čas zhotovenia videa
- Fľaša sa dá použiť na tekutinu a používať ju ako bežnú flašu na prenos tekutín

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920x1080 (1080p)
Senzor: CMOS
LED svetlo: Bez LED svetiel
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Pamäť: micro SD karta až do veľkosti 32GB
Napájací zdroj: 40mAh batéria
Batéria: Nabíjateľná lítium-iónová polymérová batéria cez USB
Výdrž batérie:: cca 180 minút
Napájací adaptér: 5V DC / 500 mAh
Spotreba energie: 0,9W

Obsah balenia:

1x Prispôsobená 0,5l fľaša pre skrytú kameru

1x Vrchnák

1x Nabíjačka

1x Miniatúrne zariadenie so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Etiketa

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
80,00 € (s DPH)

Dokonale zhotovené nástenné hodiny so skrytou kamerou dokážu zhotovovať kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Vďaka PIR snímaču je možné nastaviť nahrávanie video záznamov pri zaznamenaní  pohybu. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby nahrávalo záznam nepretržite bez prestávky. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. 

252,00 € (s DPH)

Táto Bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani WiFi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

229,00 € (s DPH)

PV-IP7HDi je špionážne puzdro prispôsobené pre smartfóny iPhone 7, ktoré má zabudovanú mikro CMOS kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD (1080p) spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi modul priamo do zariadenia, je možné sledovať video záznam v reálnom čase, alebo zo záznamu cez smartfón alebo tablet. Zariadenie má podporú aplikácii pre iOS a Android.

129,00 € (s DPH)

Šiltovka ukrýva v čelnej časti DVR modul s neviditeľnou mini kamerou, ktorá je schopná zhotovovať video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené videa sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. Funkcia skrytej kamery sa ovláda pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

119,00 € (s DPH)

Táto kamera 1080p so špičkovými parametrami, WiFi pripojením, živým obrazom a zvukom s akéhokoľvek miesta na zemi, sa môže pochváliť s minimálnou spotrebou energie, vďaka čomu môže fungovať vpohotovostnom móde približne 365 dni. Kamera disponuje nočným videním a PIR senzorom na pohyb do vzdialenosti 5m. Kombináciou týchto funkcii vám už nič neunikne vo dne i v noci. 

154,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa