Skrytá miniatúrna špionážna kamera v bluetooth slúchadle s 32GB pamäťou

Dokonale ukrytá miniatúrna Full HD kamera v bežnom bluetooth slúchadle so 4 užitočnými nahrávacími režimami, ktoré ukladajú zhotovené záznamy na vloženú 32GB micro SD kartu.

89,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v bluetooth handsfree sade zhotovuje video záznamy v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. V zariadení je možné si vybrať z hlavných 4 režimov nahrávania. Okrem nepretržitého nahrávania video záznamu môžete nahrávať osobitne zvuk alebo zhotovovať fotografie, či nahrávať video záznam pri detekcii pohybu. Všetky zhotovené videa, zvukové nahrávky, fotografie sa ukladajú na vloženú micro SD kartu, ktorú je možné kedykoľvek zo zariadenia vybrať alebo vymeniť za inú.

Všetky videá majú v sebe presné zobrazenie dátumu a času pre lepšiu orientáciu. Vďaka dodávanému USB káblu je možné zariadenie nabíjať a taktiež používať ako dátový kábel, ktorý po pripojení k PC ponúkne možnosť stiahnutia zhotovených záznamov.

Zariadenie sa veľmi jednoducho ovláda pomocou dvoch tlačidiel. Pri tomto zariadení nieje nutná žiadna inštalácia.

Vo vnútri zariadenia je zabudovaná vysokokapacitná batéria, ktorá zabezpečí plynulý chod od dvoch do troch hodín. V prípade potreby je možné zariadenie napájať aj priamo z elektrickej siete pomocou dodávaného USB kábla.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie videa vo Full HD (1080P) rozlíšení spoločne so zvukom
- Možnosť výberu zo 4 režimov: nepretržité nahrávanie, nahrávanie zvuku, fotografovanie, nahrávanie videa pri detekcii pohybu
- Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v tele Bluetooth slúchadla
- Dodávaná 32GB micro SD karta (možnosť vložiť ľubovoľnú micro SD kartu do veľkosti 32GB)
- Zabudovaná vysokokapacitná batéria
- Jednoduché ovládanie pomocou dvoch tlačidiel bez nutnosti zložitej inštalácie
- Zariadenie je možné používať aj priamo z elektrickej siete

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1/4 CMOS
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 30fps
Rozlíšenie videa: 1920x1080
Rozlíšenie fotografii: 2048x1536
Zvukový formát: WAV
Nabíjacie napätie: DC-5V
Typ rozhrania: mini USB
Podpora pamäte: micro SD (TF) až 32GB
Kapacita batérie: 350mAh

Obsah balenia:

1x Bluetooth slúchadlo so zabudovanou skrytou kamerou

2x Náušnice pre prichytenie zariadenia

1x USB kábel

1x 32GB micro SD karta

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
132,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

119,00 € (s DPH)

Skrytá špionážna kamera ukrytá v kravate je nenápadne špionážne riešenie pre zhotovovanie audio/video materiálov. Ku kravate s kamerou je pribalený diaľkový ovládač, pomocou ktorého je možné ovládať prístroj ukrytý v kravate na diaľku až 15 metrov. Zariadenie sa jednoducho ovláda a zhotovené údaje zo zariadenia sa ukladajú na princípe bežných USB kľúčov.

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

65,00 € (s DPH)

Táto kamera AK16 je veľmi nenápadná, veľmi dobre ukrytá s nenáročnou obsluhou. Miniatúrna DVR kamera vo veľkosti 25x25x25mm zaznamenáva video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Kamera je vybavená IR LED neviditeľnými diódami, vďaka ktorým je možné zhotovovať video záznam aj v úplnej tme.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa