Digitálny budík s ukrytou Full HD kamerou s nočným videním a SMART ovládaním

Moderný digitálny budík s dokonale ukrytou nenápadnou špionážnou kamerou, ktorý je možné položiť na stôl, alebo zavesiť na stenu. Budík obsahuje užitočné SMART funkcie, vďaka ktorým je možné sledovať video z kamery na živo, alebo už zhotovené video nahrávky z archívu. Tieto funkcie je možné používať v bezplatnej aplikácii.

179,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento budík okrem svojej štandardnej funkcie zobrazovania presného času poskytuje funkciu skrytej kamery, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Všetky zhotovené video nahrávky sú samozrejme so zvukom, ktorý je vďaka zabudovanému mikrofónu dokonale rozoznateľný a čistý. Zariadenie má vo svojej konštrukcii taktiež zabudované infračervené IR diódy, ktoré zabezpečia, že video nahrávky a fotografie bude možné čitateľne rozlíšiť aj v úplnej tme.


Dôležitou vlastnosťou je ovládanie budíka na diaľku za pomoci mobilného telefónu (smartfónu), alebo tabletu prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorá je dostupná pre systémy iOS a Android. Zariadenie pritom stačí len jednoducho spárovať s domácou, alebo firemnou WiFi sieťou. Vďaka podpore mobilných aplikácií je možné sledovať a počúvať v reálnom čase, čo sa pred objektívom skrytej kamery odohráva. V mobilnej aplikácii je možné meniť farby LED diód podľa vlastných predstáv, prípadne ich vypnúť.


Budík poskytuje 3 režimy nahrávania skrytých video záznamov:
- Prvým najčastejšie využívaným režimom je nahrávanie video záznamov pri detekcii pohybu. Spomínaný režim začne zhotovovať video záznam automaticky pri pohybe pred objektívom kamery. V prípade, že sa pred objektívom kamery nič nedeje nahrávanie záznamu sa automaticky zastaví a kamera prejde do pohotovostného režimu.

- Druhou možnosťou nahrávania video záznamov je voľba režimu nepretržitého nahrávania, kedy sa záznam nahráva v časových slučkách až do vtedy pokiaľ užívateľ záznam nepreruší. V prípade, že sa pamäťová karta zaplní nahrávkami, posledný zhotovený video záznam bude nahradený najnovším video záznamom.

- Treťou a zároveň poslednou možnosťou je voľba režimu nahrávania podľa časového harmonogramu, kedy si užívateľ určí kedy sa presne nahrávanie počas dňa spustí a kedy zastaví.

Priamo vo videách je možné zapnúť, alebo vypnúť zobrazovanie presného dátumu a času. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov, ktoré skrytá kamera zaznamenala.

Digitalny_budik_s_ukrytou_Full_HD_kamerou_Popis_1.jpg


Všetky video záznamy, ktoré boli uložené na micro SD kartu je možné kedykoľvek prezerať, či už online cez mobilný telefón, alebo cez tablet priamo v mobilnej aplikácii. Úplnou samozrejmosťou je taktiež možnosť prezerať zhotovené záznamy priamo z micro SD karty na PC, notebooku, alebo prípadne na TV s podporou pamäťových kariet.


V tele budíka je zabudovaná vysokokapacitná batéria s kapacitou až 3500mAh, ktorá vydrží pri nepretržitom nahrávaní videa nahrávať záznam viac ako 4 hodiny. Pre nepretržitú prevádzku bez obmedzení na kapacitu batérie stačí pripojiť budík k elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB adaptéra.


Zariadenie je na jednej strane peknou dekoráciou do domácnosti alebo kancelárie. Zároveň ponúka bohaté možnosti praktických nastavení. Budík je možné zavesiť na stenu, alebo ho mať položený len tak na stole. Ak potrebujete ideálne riešenie na zaobstaranie tajných dôkazov, kontrolu priestorov, zabráneniu krádeže, tak je toto zariadenie vhodným riešením pre Vás.

Digitalny_budik_s_ukrytou_Full_HD_kamerou_Popis_2.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale ukrytá špionážna kamera v tele štandardne vyzerajúceho budíka, ktorý je možné položiť na stôl, alebo zavesiť na stenu.
- Skrytá kamera nahráva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom.
- Zabudovaný mikrofón zabezpečuje zrozumiteľne a čisté nahrávky vo videách.
- Všetky zhotovené video záznamy a odfotené fotografie sa ukladajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu.
- Budík podporuje bezplatnú SMART aplikáciu cez ktorú je možné po spárovaní budíka s WiFi routerom sledovať na živo video záznam, fotografie, alebo archív z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.
- Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda v užívateľsky prívetivej aplikácii, ktorú zvládne ovládať aj menej technicky zdatný užívateľ.
- Neviditeľné IR diódy zabezpečujú možnosť nahrávania video záznamov aj v úplnej tme.
- Budík má v sebe zabudovanú nabíjateľnú vysokokapacitnú batériu, vďaka ktorej sa dá používať aj bez nutnosti pripojenia k elektrickej zásuvke. Samozrejmosťou je dodávaný adaptér s USB káblom, ktorý je možné pripojiť do elektrickej zásuvky a zabezpečiť tým neobmedzenú prevádzku zariadenia bez obmedzení na dodávku elektrickej energie.
- Pri voľbe režimu nahrávania je možné si vybrať z troch užitočných režimov (nahrávanie pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu).
- Vo video záznamoch a fotografiách je možné zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazovania presného dátumu a času.
- Displej budíka zobrazuje synchronizovaný čas z internetu v 24 hodinovom formáte.
- Možnosť mať zapnuté/vypnuté farebné LED, ktoré sa nachádzajú po stranách zariadenia.

Technické špecifikácie:

CMOS senzor: 12MP
Možnosti rozlíšenia: 1080P/720P/640P/320P
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 140°
Vzdialenosť snímania detekcie pohybu: 6 metrov
Zabudované IR prisvietenie: Áno
Kapacita batérie: 3500 mAh
Komprimovaný formát: H.264
Spotreba: 240mAh / 3.7V
Skladovacia teplota: -20-80 °C
Prevádzková teplota: -10-60 °C
Prevádzková vlhkosť: 15-85% relatívnej vlhkosti
Typ pamäťovej karty: TF karta (micro SD až do veľkosti 64GB)
Podpora mobilných OS: iOS a Android
Podpora PC OS: Windows / Mac OS X / Linux

Obsah balenia:

1x Budík s ukrytou kamerou

1x USB adaptér

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa