WiFi kamera ukrytá v stolnej lampe s možnosťou 330° otáčania

Nenápadne ukrytá miniatúrna kamera v tele stolnej lampy ponúka možnosť otáčania objektívu do 330° jednoduchým potiahnutím prsta po displeji smartfónu, alebo talebu. Obraz z pred objektívu je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilné aplikácie pre iOS a Android.

179,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP-020 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie je aktuálnou novinkou na trhu kamuflovaných kamier. Veľkou výhodou je, že sa miniatúrna kamera ukrýva v tele bežne vyzerajúcej stolnej lampy. Skrytý objektív je možné otáčať až do 330°. Mobilná aplikácia pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS/Android umožňuje otáčať kameru jednoduchým posunutím prsta do požadovaného smeru. Vďaka tejto funkcii je možné na smartfóne, alebo tablete prezerať priestor pred zariadením panoramaticky, pričom uhol zobrazenia priestoru je 90°. Všetky funkcie a nastavenia je pritom možné ovládať z prostredia bezplatnej mobilnej aplikácie. Asi netreba spomínať, že sledovanie kamery na živo, alebo zo záznamu je možné po spárovaní zariadenia s domácou WiFi sieťou z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie sa jednoducho ovláda a nastavuje. Celkovú obsluhu zariadenia zvládne aj menej technický zdatný používateľ.


V mobilnej aplikácii je možné ľubovoľne meniť aj farebné podsvietenie lampy.


Kamera zhotovuje kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) a to spoločne so zrozumiteľným zvukom. Vďaka zabudovaným neviditeľným IR diódam dokáže zariadenie zaznamenávať video záznam aj v úplnej tme. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na ľubovoľnú kapacitu vloženej micro SD karty, ktorej slot je v zariadení dokonale maskovaný. Zariadenie podporuje ľubovoľné micro SD karty od 4GB do 128GB.

WiFi_kamera_ukryta_v_stolnej_lampe_s_moznostou_330_otacania_objektivu_Popis_2.jpg


Medzi ďalšie užitočné funkcie zariadenia patrí možnosť voľby nahrávania pomocou pohybovej detekcie, nepretržité nahrávanie v slučkách, alebo nahrávanie podľa časového harmonogramu.


V prípade voľby funkcie nahrávania pri detekcii pohybu sa začne nahrávať video záznam, v tom momente, keď sa pred objektívom niečo udeje. Nahrávanie záznamu sa zastaví, keď sa pred objektívom kamery nič neodohráva. Táto funkcia pomáha šetriť priestor na pamäťovej karte a zaznamenáva len potenciálne podstatné momenty. Navyše pri zapnutí tejto funkcie je možné nastaviť v smartfóne, alebo tablete upozorňovanie notifikáciami pri zaznamenaní pohybu formou správy, alebo obrázka.

WiFi_kamera_ukryta_v_stolnej_lampe_s_moznostou_330_otacania_objektivu_Popis_1.jpg


Ďalšou z ponúkaných možností voľby režimu nahrávania je nahrávanie video záznamu nepretržite, s tým, že ak sa zaplní priestor na pamäťovej micro SD karte, tak sa automaticky nahrádza najstarší zhotovený video záznam najnovším video záznamom.

WiFi_kamera_ukryta_v_stolnej_lampe_s_moznostou_330_otacania_objektivu_Popis_3.jpg


Režimy nahrávania uzatvára posledný nahrávací režim, a to režim nahrávania pri určení denného časového harmonogramu.


V zhotovených záznamoch je zobrazený presný dátum a čas zhotovenia video záznamu, pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad modernej stolnej lampy s nenápadne ukrytou mini kamerou
- Otáčanie objektívu do 330° jednoduchým potiahnutím prsta po obrazovke smartfónu, alebo tabletu
- Zariadenie je podporované operačnými mobilnými systémami iOS a Android.
- Zabudovaný WiFi modul s možnosťou živého prenosu, alebo prenosu zo záznamu cez P2P protokol priamo v bezplatnej mobilnej aplikácii
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080) spoločne so zvukom
- Zhotovovanie video záznamu aj v úplnej tme, vďaka neviditeľným IR diódam
- Možnosť vložiť micro SD kartu až do veľkosti 128GB
- V prípade potreby je možné zapnúť funkciu obojstrannej komunikácie, kedy sa dá viesť rozhovor s osobou, ktorá sa aktuálne nachádza pri zariadení (V zariadení je pre možnosť využívania tejto funkcie zabudovaný reproduktor)
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokáže zrozumiteľne zaznamenávať zvuky a hlas z jeho okolia
- Zariadenie poskytuje až 3 rôzne nahrávacie režimy, konkrétne nahrávanie detekciou pohybu, nepretržité nahrávanie v sľučkách a nahrávanie podľa časového harmonogramu
- V prostredí mobilnej aplikácie je možné fotiť snímky z pred objektívu skrytej kamery
- Možnosť zapnutia notifikácii, ktoré odošlú upozornenie na smartfón alebo tablet, v momente, keď kamera zaznamená pohyb, vďaka čomu je používateľ ihneď informovaný o tom, čo sa pred objektívom skrytej kamery deje
- Farby osvetlenia je jednoducho možné meniť podľa potreby priamo v mobilnej aplikácii
- Zariadenie je technicky nenáročné na nastavovanie a ovládanie

Technické špecifikácie:

Objektív CMOS: 2.0 mega pixel
Rozlíšenie: Full HD (1920x1080), alebo nižšie.
Otáčanie objektívu: 330°
Uhol zobrazenia: 90°
Počet snímkov sa sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
Podporované formáty: AVI, JPG
Podpora pamäte (micro SD): od 4GB do 128GB
Podpora mobilných OS: iOS a Android
WiFi modul: Áno
Streamovanie P2P: Áno
Podpora zobrazenia cez prehliadače: Áno
Rozmer produktu: 9x9x11 cm
Hmotnosť: 0,7 kg

Obsah balenia:

1x Lampa so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x 5V 2A sieťový adaptér

1x CD

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP-020 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa