Bezdrôtová nabíjačka smartfónu so skrytou kamerou a BT reproduktorom

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

179,00 € (s DPH)
Kód:
AKA019
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Predstavujeme stereo bezdrôtový hudobný Bluetooth reproduktor so štýlovou bezdrôtovou nabíjačkou pre mobilné telefóny so skrytou kamerou 1080P, ktorá vysiela živý obraz do aplikácie nainštalovanej vo vašom smartfóne. Vďaka svojmu dokonalému úkrytu je veľmi nenápadná, až neviditeľná a zároveň Vám neunikne žiaden detail. Získate dokonalý prehľad o tom, čo sa deje vo Vašej domácnosti, či kancelárii bez Vašej prítomnosti. 

Reproduktor disponuje aj zobrazením času, teploty a budíku, čím získava ešte lepšie využitie v bežnom živote a hodí sa do každej modernej domácnosti, alebo kancelárie. 

Reproduktor vhodný do modernej domácnosti

Bezdrôtová nabíjačka funguje pre moderné smartfóny, ktoré touto funkciou disponujú. Skrytá kamera má tri spôsoby zaznamenávania obrazu.

- Nahrávania pri zachytení pohybu, sa začne nahrávať video záznam v tom momente, keď sa pred objektívom niečo pohne. Nahrávanie záznamu sa zastaví, keď sa pred objektívom kamery nič nehýbe. Táto funkcia pomáha šetriť priestor na pamäťovej karte a zaznamenáva len potenciálne podstatné momenty. Navyše pri zapnutí tejto funkcie je možné nastaviť v aplikácii tri úrovne citlivosti na pohyb. Dôležitou funkciou je že všetky alarmy sa ukladajú do denníka v aplikácii s presným dátumom a časom a tak v nich ľahko môžete listovať a kontrolovať či sa niečo dialo. 

24/7 stráži váš domov pred pohybom nežiadúcich osôb

- Nahrávanie video záznamu nepretržite, s tým, že ak sa zaplní priestor na pamäťovej micro SD karte, tak sa automaticky nahrádza najstarší zhotovený video záznam najnovším video záznamom. Táto funkcia sa dá aj vypnúť. Vtedy zariadenie nahráva do zaplnenia karty.

- Nahrávanie podľa harmonogramu, v aplikácii si určíte kedy sa ma nahrávanie začať a kedy skončiť.

V zhotovených záznamoch je zobrazený presný dátum a čas zhotovenia video záznamu, pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Tak isto si zariadenie poradí aj v úplnej tme kde dokáže vidieť obraz do vzdialenosti 6m pri použití neviditeľného nočného infračerveného prisvietenia. 

Všetky funkcie a nastavenia je možné ovládať z prostredia bezplatnej mobilnej aplikácie. Treba spomenúť, že sledovanie obrazu z kamery na živo, alebo záznamov je možné po spárovaní zariadenia s WiFi sieťou, ktorá má prístup na internet. Po tomto úkone môžete sledovať obraz a počúvať zvuk z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie sa jednoducho ovláda a nastavuje. Celkovú obsluhu zariadenia zvládne aj menej technický zdatný používateľ.

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad BT reproduktoru s bezdrôtovou nabíjačkou, hodinami, teplomerom, budíkom a s nenápadne ukrytou mini kamerou s mikrofónom
- Zariadenie je podporované operačnými mobilnými systémami iOS a Android.
- Zabudovaný WiFi modul s možnosťou živého prenosu, alebo záznamu cez internet, alebo P2P sieť priamo v bezplatnej mobilnej aplikácii
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení 1080P spoločne so zvukom, alebo aj bez zvuku
- Možnosť vložiť micro SD kartu do veľkosti 128Gb
- V prípade potreby je možné zapnúť funkciu
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokáže zrozumiteľne zaznamenávať zvuky a hlas z jeho okolia
- Zariadenie poskytuje až 3 rôzne nahrávacie režimy, konkrétne nahrávanie detekciou pohybu, nepretržité nahrávanie v slučke a nahrávanie podľa časového harmonogramu
- V prostredí mobilnej aplikácie je možné fotiť snímky a nahrávať videa do pamäti telefónu nezávisle od nahrávania v prístroji
- Možnosť zapnutia odosielania upozornení na smartfón, alebo tablet keď kamera zaznamená pohyb, vďaka čomu je používateľ ihneď informovaný o tom, že sa pred objektívom skrytej kamery niečo deje
- Kontrolky kamery je možné zapínať a vypínať priamo v aplikácii
- Zariadenie je technicky nenáročné na nastavovanie a ovládanie

Technické špecifikácie:

Objektív CMOS: 2.0 mega pixel
Rozlíšenie: 1080P, 720P, 640P
Uhol zobrazenia: 90°
Počet snímkov sa sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
Podporované formáty: MP4
Veľkosť záznamu: 1 min / 6 Mb, 1 hodina / 360 Mb
Podpora pamäte (micro SD): od 4GB do 128GB
Podpora mobilných OS: iOS a Android
WiFi modul: Áno
Streamovanie P2P: Áno
Napájanie: 12V 2.5A

Obsah balenia:

1x BT reproduktor so skrytou kamerou

1x Napájací zdroj 12V 2.5A

1x Prepojovací audio kábel jack jack

1x USB čítačka SD kariet

1x pin na resetovanie zariadenia

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKA019
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9)
115,00 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

120,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

126,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa