Špionážna USB nabíjačka so skrytou Full HD kamerou

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB vstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB.

87,90 € (s DPH)
Kód:
AkMn-42
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nerozoznateľná ukrytá miniatúrna kamera vo vnútri nabíjačky pre smartfóny, tablety a iné zariadenia zabezpečuje diskrétne nahrávanie video záznamov. DVR dokáže zhotovovať hodiny skrytých video záznamov so zvukom v rozlíšení Full HD (1920x1080). Zariadenie disponuje dvoma režimami nahrávania videa, a to konkrétne detekciou pohybu a nepretržitým nahrávaním. Všetky zhotovené videá sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB. V zariadení je samozrejme možné umožniť na zhotovených záznamoch zobrazenie presného dátumu a času. Pri zaplnení SD karty sa automaticky začnú vymazávať najstaršie záznamy, čo zaručuje nepretržitý chod zariadenia.

V prípade, ak si užívateľ chce prezrieť všetky zhotovené videá, ktoré kamera zhotovila, stačí, ak jednoducho pripojí nabíjačku k PC pomocou dodávaného USB kábla, alebo vyberie micro SD kartu spod ihlice, kde je šachta pre micro SD kartu dobre ukrytá. Zariadenie sa veľmi jednoducho ovláda, stačí vybrať režim nahrávania a zapojiť adaptér do predlžovačky.

Spionazna_USB_nabijacka_so_skrytou_Full_HD_kamerou_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Miniatúrna kamera nahráva záznam v rozlíšení Full HD 1080p vo formáte .AVI
- V zariadení je dokonale ukrytý mikrofón, ktorý zachytáva všetky zvuky z okolia pri nahrávaní videa
- Možnosť vybrať si z dvoch režimov nahrávania: pohybovou detekciou, kontinuálnym nahrávaním
- Funkcia vymazávania najstarších záznamov pri zaplnení micro SD karte
- Je možné zapnúť zobrazovanie aktuálneho času a dátumu priamo na zhovených videách
- Do zariadenia je možné vložiť ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB
- Pomocou dvoch USB vstupov je možné nabíjať akékoľvek zariadenia s podporou USB

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080
Snímky za sekundu: 30 fps
Video kódovanie: M-JPEG
Video formát: AVI
Pamäť: Podpora micro SD do 32GB
Funkčná USB nabíjačka: Áno
Napájanie: Priamo z el. zásuvky
Hmotnosť: 54 g
Rozmery: 5,7 cm x 2,5 cm x 4,4 cm

Obsah balenia:

1x USB nabíjačka so skrytou kamerou (DVR)

1x 2.0 USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AkMn-42
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
126,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

115,00 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

120,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa