WiFi okuliare so skrytou miniatúrnou Full HD 1080P kamerou

Dokonalé riešenie spojenia nenápadnej miniatúrnej kamery s WiFi modulom v okuliaroch. Vďaka možnosti spárovania s WiFi sieťou je možné premietať živý záznam alebo záznam z archívu priamo na displej mobilného telefónu alebo tabletu. Všetky zhotovené videá a fotografie sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP60 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nový model SPY okuliarov s možnosťou výmeny štandardných dodávaných sklíčok za dioptrické sklíčka, ponúka vo svojom ráme dokonale ukrytú miniatúrnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, a fotografie vo vysokom rozlíšení Full HD (1080p). Zvuk, ktorý zariadenie nahráva súčasne s videom je jasný a zrozumiteľný. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu až do veľkosti 128GB.

Veľkou výhodou týchto špeciálnych okuliarov je zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje spárovanie zariadenie priamo so smartfónom, tabletom alebo rovno s routerom (WiFi sieťou). Vďaka tejto možnosti je možné sledovať záznam na živo, alebo záznam z archívu priamo na displeji telefónu alebo tabletu.

Zariadenie podporuje bezplatné aplikácie pre systémy iOS a Android. Prostredníctvom stiahnutej aplikácie je možné sledovať záznam v reálnom čase, záznam z archívu, a taktiež sťahovať zhotovené materiály priamo do smartfónu/tabletu alebo PC. Funkcie okuliarov a prepojenie s WiFi sa nastavujú veľmi jednoducho pomocou niekoľkých krokov. Zariadenie zvládne nastaviť a ovládať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Okuliare majú v sebe ukrytú nabíjateľnú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať video záznam približne 50 minút na jedno nabitie. Okuliare sa nabíjajú pomocou dodávaného USB kábla, vďaka ktorému je možné v prípade záujmu zabezpečiť pripojenie s externou batériou a predĺžiť tak výdrž batérie pri nahrávaní na dlhšiu dobu.

Zhotovené video záznamy a fotografie majú v sebe uverejnenú pečiatku s presným dátumom a časom, ktorá slúži pre lepšiu orientáciu, v prípade, že potrebujete nájsť dôležitý moment, ktorý kamera zaznamenala.

Okuliare je možné využívať aj ako neštandardný bezpečnostný alebo špionážny prvok, čo v praxi znamená, že ak užívateľ nemá akurát okuliare na nose a položí ich napríklad na stôl a odíde, stačí zapnúť funkciu detekcie pohybu, a ak okuliare zachytia nejaký pohyb, začnú automaticky samé od seba nahrávať video záznam na vloženú micro SD kartu. Okrem toho, že zariadenie začne nahrávať video záznam, zasiela automaticky aj notifikáciu s upozornením na pohyb na smartfón alebo tablet užívateľa. V takomto prípade odporúčame mať okuliare pripojené k externému zdroju elektrickej energie prostredníctvom dodávaného USB kábla, aby sa predlžil prevádzkový čas.

Vlastnosti zariadenia:

- Okuliare so zabudovanou špionážnou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD.
- Vďaka WiFi modulu, ktorý je ukrytý v okuliaroch je možné sledovať video záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácií pre iOS, alebo Android v rámci aktuálnej WiFi siete.
- Možnosť pripojiť sa na okuliare a sledovať záznam v priamom prenose aj prostredníctvom software-u určenému pre Windows (dodávané CD pre inštaláciu).
- Okuliare natáčajú presne to, čo užívateľ pred sebou vidí s vizuálnym uhlom zobrazenia až 90°.
- V okuliaroch je ukrytý citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva čitateľne hlas a zvuky z okolia.
- Pomocou okuliarov je možné zhotovovať aj fotografie.
- Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 128GB.
- Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda.
- Zabudovaná vysokokapacitná nabíjateľná batéria s výdržou až 50 minút na jedno nabitie.
- Okuliare je možné napájať aj z externého záložného zdroja energie pre predĺženie celkovej pracovnej doby zariadenia.
- Možnosť zvoliť si z dvoch funkcií nahrávania, a to nepretržite, alebo pri detekcii pohybu.
- Zobrazená pečiatka s presným dátumom a časom s možnosťou zapnutia a vypnutia vo všetkých video záznamoch alebo fotografiách.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1 MPx (CMOS)
Rozlíšenie videa: 1920x1080 (Full HD)
Počet snímkov za sekundu: 25 fps (maximálne)
Podpora P2P: Áno
Kodek: H.264
Pozorovací uhol: 90°
Typ pamäťovej karty: TF (micro SD až do 128GB)
Podpora aplikácií: iOS a Android
Podpora OS: Windows 7,8,10 / MAC OS X
Podpora prehliadačov: IE7, Chrome, Firefox
Kapacita batérie: 220 mA
Nahrávanie: 1 minúta video záznamu / približne 18 MB
Nabíjací čas: 1 až 2 hodiny pri 5V 2A
Pracovný čas: Približne 40 minút
Možnosť pripojenia do externého zdroja: Áno

Obsah balenia:

1x Špionážne okuliare s kamerou a WiFi modulom

1x Látkové puzdro na okuliare

1x USB kábel

1x USB adaptér pre TF (micro SD karty)

1x Látkový obrúsok na čistenie skiel

1x CD so software-om

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP60 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa