Špionážna WiFi kamera ukrytá v pere s WiFi modulom

Dokonalé riešenie nenápadne ukrytej špionážnej kamery v pere s možnosťou pripojenia s WiFi a následnou možnosťou sledovať záznam na diaľku prostredníctvom aplikácií pre iOS a Android. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek je možné sledovať na diaľku v reálnom čase, čo kamera aktuálne zachytáva a nahráva do archívu. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu.

119,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ukrytá miniatúrna kamera v pere nahráva čitateľný HD video záznam so zvukom. Okrem nahrávania video záznamov zariadenie dokáže zhotovovať aj fotografie. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na ľubovoľne vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

Toto zariadenie je vhodné pre užívateľov, ktorí potrebujú mať prehľad o tom, čo sa deje pred objektívom miniatúrnej kamery ukrytej v pere aj v prípade, že sa akurát fyzicky nenachádzajú pri zariadení. Užívateľ sa vie prostredníctvom smartfónu, alebo tabletu na diaľku pripojiť z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Túto funkciu je možné používať vďaka zabudovanému WiFi modulu a možnosti vzdialeného prístupu cez aplikácie pre iOS a Android (Zariadenie stačí spárovať s domácou alebo firemnou WiFi sieťou).

Veľkou výhodou je vysoko citlivý mikrofón, ktorý dokáže zaznamenávať zvuky aj z väčšej vzdialenosti. Medzi hlavné funkcie zariadenia patrí funkcia detekcie pohybu, čo znamená, že v momente, keď zariadenie zaznamená pohyb pred objektívom zašle prostredníctvom notifikácie správu s upozornením o pohybe. Taktiež je možné nastaviť zariadenie tak, aby zasielalo video alebo fotografie priamo na email. Zariadenie sa pomocou pár krokov ľahko nastavuje a ovláda.

Všetky zhotovené video záznamy a fotografie obsahujú pečiatku s presným označením dátumu a času, pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Spionazna_WiFi_kamera_ukryta_v_pere_s_WiFi_modulom_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Ukrytá nenápadná mikro HD kamera priamo v tele pera.
- Možnosť pripojiť sa z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet prostredníctvom aplikácií pre iOS a Android s možnosťou sledovať video záznam so zvukom v reálnom čase na diaľku alebo z archívu.
- Možnosť vložiť do zariadenia ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB a sťahovať záznam priamo z mobilného zariadenia, tabletu alebo cez PC.
- Zabudovaná vysoko kapacitná dobíja teľná batéria s výdržou až 60 minút pri nepretržitom nahrávaní.
- Možnosť zhotovovať fotografie
- Citlivý mikrofón, ktorý dokáže zaznamenávať zvuky aj z väčšej vzdialenosti.
- Možnosť výberu funkcie nahrávania pri detekcii pohybu, alebo cyklické nepretržité nahrávanie.
- Zobrazenie presného dátumu a času v nahrávkach a fotografiách pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Technické špecifikácie:

Typ senzora: CMOS (Farebný)
Rozlíšenie videa: 1280x720 (HD)
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Rozlíšenie fotografií: 5 megapixelov
Formát videa a fotografie: MP4, JPEG
Uhol zobrazenia: 100°
Typ pamäte: micro SD karta až do 32GB
Minimálne osvetlenie: 1 lux
Zabudovaný mikrofón: Áno
Batéria: Vysokokapacitná líthiová batéria 260mAh
Dĺžka nabíjania: 2,5 hodiny
Rozmer: 20x15x150 mm
Rozhranie: USB 2.0

Obsah balenia:

1x WiFi pero s HD mikro kamerou

1x USB kábel

1x Návod na použitieUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)
114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8Gb a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa