Špionážne pero s ukrytou Full HD kamerou a diktafónom AKR-018

Nenápadne elegantné špionážne pero nahráva skryté video záznamy, zvukové záznamy a fotografuje. Všetky záznamy ukladá na ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB.

109,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-018
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Štandardne vyzerajúce guľôčkové pero s ukrytou špionážnou kamerou umožňuje fotiť a nahrávať kvalitné video nahrávky vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom, bez toho, aby na seba niečím podozrivým upozornilo. Okrem nahrávania skrytých video záznamov je možné prepnúť na funkciu diktafónu, ktorá dokáže tajne nahrávať čistý a zrozumiteľný audio záznam. Všetky zaznamenané video nahrávky, zvukové nahrávky a fotografie sa ukladajú na vloženú ľubovoľnú micro SD (TF) kartu až do odporúčanej veľkosti 32GB.


Ovládanie pera je veľmi jednoduché a zvládne ho obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ. Pero sa ovláda skrytým prepínačom módov a jediného tlačidla v hlavičke pera. Nahrávanie sa spúšta a zastavuje jednoduchým stlačením vrchného tlačidla. Zvolený režim signalizuje ukrytý LED indikátor. LED indikátor je umiestnený na opačnej strane pera. Indikátor nebliká ani nesvieti trvalo, aby na seba neupozorňoval. Slúži len pre lepšiu orientáciu pre užívateľa pri nahrávaní a fotografovaní záznamov.

Spionazne_pero_s_ukrytou_Full_HD_kamerou_a_diktafonom_AKR-018_Popis_2.jpg

Všetky zhotovené materiály sú označované presným dátumom a časom zhotovenia. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní vo väčšom množstve zhotovených záznamov. Videá, fotografie a zvukové nahrávky sa ukladajú do vlastných zložiek na pamäťovej karte. Video nahrávky sa pri nepretržitom nahrávaní ukladajú v 15 minútových slučkách, pričom v prípade zaplnenia pamäte na micro SD karte sa posledný zhotovený video súbor automaticky nahrádza najnovším.


Slot pre pamäťovú micro SD (TF kartu) sa vkladá do špeciálneho šuflíka, ktorý je prispôsobený a ukrytý v „zašróbovanej“ časti pera nad USB výstupom. Veľkou výhodou USB výstupu je možnosť pripojiť pero kedykoľvek k PC bez nutností použitia kábla, a prezerať tak všetky údaje, ktoré sa stihli zaznamenať na micro SD kartu. Po pripojení pera k PC sa zariadenie chová ako štandardný flash disk.


Zariadenie má v sebe ukrytú vysokokapacitnú nabíjateľnú batériu, ktorú je možné dobíjať jednoduchým pripojením zariadenia k štandardnému USB portu. Zariadenie je vhodné pre rôzne spôsoby použitia. Často krát ho využívajú novinári, agenti, študenti, právnici, atď. Samozrejmosťou je, že perom sa dá normálne písať a má vymeniteľnú atramentovú tuhu.

Spionazne_pero_s_ukrytou_Full_HD_kamerou_a_diktafonom_AKR-018_Popis_1.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Elegantné guľôčkové pero s nenápadnou skrytou kamerou dokáže nahrávať kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení, fungovať samostatne ako diktafón a zhotovovať fotografie.
- Do zariadenia je možné vložiť ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Karta sa vkladá do dokonale ukrytého šuflíku vo vnútri v pere nad prispôsobený USB výstup.
- Zariadenie má v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zrozumiteľne a čisto nahráva zvuk z jeho okolia.
- Vo video nahrávkach a fotografiách sa zobrazuje pečiatka s presný dátumom a časom. Zhotovené súbory sa ukladajú s presným dátumom a časom zhotovenia.
- Po „odšróbovaní“ spodnej časti pera s tuhou sa dá vrchná časť používať aj ako bežný prenosný USB kľúč.
- Zariadenie sa nabíja jednoduchým pripojením vrchnej časti pera do USB portu.
- Samozrejmosťou je, že pero píše a dá sa vymieňať atramentová tuha.
- Zabudovaná nabíjateľná vysokokapacitná batéria.
- Pero má nízku hmotnosť a štandardné rozmery bežného pera.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 (Full HD)
Formát videa: AVI
Rozlíšenie fotografie: 2560x1440
Formát fotografie: JPG
Formát nahrávaného zvuku: WAV
Nabíjacie napätie: DC-5V
Typ batérie: Vysokokapacitná Lithum-polymérová batéria
Typ USB: Štandard (USB 2.0)
Podpora micro SD (TF): do 32GB
Podpora systémov: Windows, Linux, Mac OS
LED indikátor: 1x
Režimy: Nahrávanie videa so zvukom, nahrávanie zvuku bez videa, fotografovanie

Obsah balenia:

1x Špionážne pero

1x Slovenský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-018
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
119,00 € (s DPH)

Dokonalé riešenie nenápadne ukrytej špionážnej kamery v pere s možnosťou pripojenia s WiFi a následnou možnosťou sledovať záznam na diaľku prostredníctvom aplikácií pre iOS a Android. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek je možné sledovať na diaľku v reálnom čase, čo kamera aktuálne zachytáva a nahráva do archívu. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa