Powerbanka s ukrytou HD kamerou 10.000 mAh

Na prvý pohľad bežná moderná, tenká power banka so skrytou kamerou ktorá má HD rozlíšenie videa so zvukom. Kamera sa pripája cez WiFi sieť a ovláda sa v aplikácii pre Android, alebo iOS (Apple). Kamera je dokonale ukrytá čím nebudí žiadne podozrenie. Disponuje nahrávaním v kuse, detekciou pohybu, alebo nahrávaním od - do.

135,00 € (s DPH)
Kód:
AKPW010
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Na prvý pohľad bežná moderná, tenká, power banka so skrytou HD kamerou, ktorá nahráva videa so zvukom. Kamera má nastaviteľné dve rozlíšenia pre rôzne použitie.


Výhodou je dlhá výdrž batérie a pritom power banka funguje ako bežná powerbanka, dokáže nabíjať mobilné zariadenia, na tele má displej kde viete zistiť aktuálny stav batérie.
Ku kamere sa pripájate cez WiFi sieť a ovláda sa cez aplikáciu. Kamera sa dá napárovať do domácej WiFi siete čím docielite že môžete sledovať obraz aj na diaľku z hociktorého miesta na svete.  Spolupracuje so systémom Android, alebo iOS (Apple).

V zariadení je možné vybrať z troch nahrávacích režimov: pohybová detekcia, kontinuálne nahrávanie v kuse, nahrávanie podľa denného časového plánovania od - do.

Pri nastavení režimu kontinuálneho nahrávania zariadenie nahráva bez prestávky, pričom ukladá video záznamy na micro SD kartu v časových slučkách. V prípade, že sa pamäť na micro SD karte naplní, zariadenie automaticky začne prepisovať najstarší zhotovený video záznam najnovším.

Pri nastavení nahrávania na princípe zachytenia pohybu zariadenie nahráva len keď je pred objektívom kamery zachytený pohyb. Pri tejto funkcii sa dá nastaviť citlivosť a aj časový rozvrh od koľkej hodiny - do koľkej hodiny má strážiť pohyb.  

Poslednou možnosťou je nastavenie režimu nahrávania od-do ktoré sa automaticky spustí a ukončí podľa nastavenia. Dá sa nastaviť dva časové intervaly, kedy bude zariadenie nahrávať.

Vo všetkých video nahrávkach, alebo fotografiách je zaznamenaný presný dátum a čas priamo v obraze. Táto funkcia slúži pre lepšiu orientáciu v čase pri vyhľadávaní dôležitých momentov v nahrávkach a ako aj dôkaz kedy bola nahrávka vykonaná.

Cez aplikáciu si môžete prezerať a sťahovať zaznamenané videa, pozerať živý obraz, nastavovať zariadenie, zaznamenávať živý obraz do mobilného zariadenia, alebo zaznamenávať fotky okrem toho sa všetko zaznamenáva na SD kartu. Nahrávky môžete prehrávať aj vybratím SD karty a vložením do počítaču.

Kamera je dokonale ukrytá, nebudí žiadne podozrenie. Power banka je v kovovom obale, taktiež disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto na SD karte. Dokáže pracovať aj pri nabíjaní, čo znamená že môže fungovať nonstop.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale ukrytá neviditeľná špionážna kamera v power banke.
- Nahrávanie video záznamov spoločne so zvukom.
- Ukladanie video záznamov na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do 128Gb.
- Tri užitočné nahrávacie režimy video záznamov: nepretržité nahrávanie, nahrávanie pri detekcii pohybu, podľa denného plánu.
- Sledovanie na živo, z archívu, nastavovanie a ovládanie priamo v bezplatnej aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android.
- Možnosť nabíjania powerbanky počas nahrávania.
- Jednoduché párovanie do domácej WiFi, nastavenie a ovládanie v rozhraní bezplatnej aplikácie.
- Funguje ako power banka.
- Displej s ukazovateľom stavu nabitia batérie.


Technické špecifikácie:


Video rozlíšenie: 1080P (1920x1080px )
Počet snímkov za sekundu: 17 fps
Kapacita batérie: 10000 mAh
Výdrž batérie: 10 hod.
Mikrofón: Zabudovaný (Synchronizované nahrávanie zvuku s videom)
Podpora pamäte: max. 128Gb micro SD karta
Podpora mobilných aplikácii: Áno, iOS a Android
Typ rozhrania: 5-pin USB 2.0
Výstup: 2 x USB A 5V/2A ; USB C a Micro 5V/2A
Nabíjacie napätie: DC-5V / 2A
Rozmer zariadenia: 138 x 73 x 15 mm
Váha: 166 g 


Obsah balenia:


1x Kamera v power banke

1x Prilepovací kryt kamery

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKPW010
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (1)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa