Slúchadlo pre nahrávanie telefónnych hovorov

Zariadenie je kompatibilné s každým bežným telefónom a mobilným telefónom.
25,00 € (s DPH)
Kód:
Slúchadlo
Obľúbené0
Porovnať0
Popis
Ako pripojiť univerzálny mobilný mikrofón

Zapojte mikrofón do konektoru pre mikrofón na diktafóne a umiestnite mobilný telefón k slúchadlu. Pri telefonáte, stačí stlačiť tlačidlo nahrávania a záznam sa začne nahrávať. Slúchadlo je ideálne pre profesionálne digitálne záznamníky.

Zariadenie je možné používať aj pri pevných linkach, internetových telefónoch, atď. Pri všetkých spomenutých zariadeniach je možné nahrávať hovory pomocou zabudovaného ušného mikrofónu.


Podrobnosti o produkte
Slúchadlo
Štítky
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
140,00 € (s DPH)

Špičkový GSM modul zabudovaný v kľúči od auta bezdrôtovo komunikuje s mikro slúchadlom, ktoré nie je po zasunutí do zvukovodu viditeľné. Tajná komunikácia prebieha obojsmerne pri jednoduchom vytočení telefónneho čísla SIM karty, ktorá je vložená v kľúčí od auta. Zariadenie sa jednoducho používa bez nutnosti zložitých nastavení.

120,00 € (s DPH)

Mikro slúchadlo v spojení s GSM modulom, ktorý je ukrytý v pere umožňuje komunikovať bez toho, aby si toho niekto všimol. Pomocou predurčenej frekvencie komunikuje pero (GSM modul) s mikro slúchadlom a prenáša tak bezdrôtovo telefonický rozhovor medzi dvoma osobami. Nakoľko má pero v sebe zabudovaný skrytý mikrofón  je možné viesť obojstrannú komunikáciu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa