Mikro špionážne slúchadlo s GSM modulom

Špičkový box vo veľkosti bankomatovej karty s mikro slúchadlom poskytuje kvalitný prenos tajného hovoru cez GSM sieť alebo priamo cez Bluetooth. Set je vhodný pre agentov v utajení, študentov, účinkujúcich, prednášajúcich a podobne.

99,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Medzi mikro slúchadlom a výkonným prijímačom so zabudovaným GSM modulom je možné nadviazať tajnú komunikáciu s kontaktnou osobou, ktorú je zreteľne počuť v mikro slúchadle.


Dodávané mikro slúchadlo patrí medzi jedno z najmenších dodávaných modelov na trhu. Vďaka svojej miniatúrnej veľkosti a telovej farbe je prakticky okom neodhaliteľné. Neviditeľné slúchadlo má prispôsobivý tvar, ktorý zabraňuje úniku zvuku z ucha. Výdrž vymeniteľnej batérie, ktorá sa vkladá do slúchadla je približne 3 až 5 hodín, zatiaľ čo výdrž zabudovanej vysoko kapacitnej batérie v GSM boxe je až 7 hodín pri tajnom hovore a 12 hodín v pohotovostnom režime.


GSM box s výkonným zosilňovačom vo veľkosti bankomatovej karty zabezpečuje plynulú komunikáciu medzi zariadením a mikro slúchadlom. V prijímači zariadenia je zabudovaný veľmi citlivý mikrofón, ktorý umožňuje, aby kontaktná osoba (partner) počul aj šepot, a to aj v prípade, keď bude zariadenie ukryté pod odevom.


Oživiť prístroj je jednoduché. Po vložení SIM karty do zariadenia stačí zavolať na telefónne číslo vloženej SIM karty a hovor sa automaticky do pár sekúnd zdvihne. Výhodou je, že sa užívateľ zaobíde bez mobilného telefónu a nezaskočí ho ani situácia, kedy bude nutné odovzdať mobilný telefón. Pre zabezpečenie kvalitného prenosu hovoru odporúčame prijímač umiestniť vo vzdialenosti 30 cm od slúchadla.


Toto zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Do mikro slúchadla stačí vložiť batériu a slúchadlo zasunúť do ucha. Následne do prijímača vložiť SIM kartu. Teraz stačí, aby Vám zavolal Váš kontakt na druhej strane zo svojho mobilného telefónu. Po týchto jednoduchých krokoch, stačí počúvať, alebo prerozprávať zadanie do mikrofónu, ktoré sa nachádza v GSM boxe. Toto zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.


Zariadenie je svojimi vlastnosťami vhodné pre študentov, prednášajúcich na prezentáciách, účinkujúcich v divadle, v rozhlase, alebo v tajných zložkách. Často sa používa pri skúškach, dokazovaní trestného činu a pri ochrane osôb.


Ostatné možnosti využitia zariadenia:
- Ak ste podnikateľ, môžete mať informácie od svojich kolegov vždy po ruke v reálnom čase aj počas rokovaní. Nikdy sa nemusíte dostať do situácie, kedy neviete okamžite odpovedať na stanovené otázky.
- Ak ste agent, ktorý dostáva tajné pokyny na diaľku od svojich spolupracovníkov.
- Ak ste hráč môžete dostávať pomoc od svojho priateľa na telefóne, keď potrebujete poradiť počas hry.
- Ak ste v centre pozornosti každého. Nemôžete robiť žiadne chyby, mini sluchátko a váš tím vám pomôžu.

Vlastnosti zariadenia:

- Prenos tajného hovoru cez GSM sieť od ľubovoľného operátora.
- Dvojsmerná komunikácia cez mobilných operátorov.
- GSM box (prijímač) má veľkosť bankomatovej karty a je možné ho umiestniť prakticky kamkoľvek (napr. do vrecka na košeli, peňaženky, atď.).
- Výkonná indukčná cievka vytvára silné signály na ovládanie slúchadiel v rozmedzí 40-60 cm.
- Vysokokapacitná zabudovaná batéria 650 mAh v prijímači a batéria v slúchadlách vydrží dlhodobo primať hovor, a to až 3-5 hodín, alebo 8 hodín pri pohotovostnom režime.
- Zariadenie má v sebe zabudovaný vysoko citlivý mikrofón, ktorý zrozumiteľne poskytuje zvuk kontaktnej osobe.
- GSM box sa nabíja prostredníctvom dodávaného micro USB kábla.
- Hovor sa automaticky pri telefonáte na číslo SIM karty príme.
- LED indikátor pre lepšiu orientáciu pri nastavovaní zariadenia.
- Jednoduchá obsluha a nastavenie.

Technické špecifikácie:

Rozmery zariadenia (box): 8,5 x 5,5 x 0,5 cm
Hmotnosť: 30 g
Mikrofón: 32 dB
GSM: Áno, ľubovoľný operátor
Batéria: 650 mAh

Obsah balenia:

1x GSM prijímač

1x Mikro USB kábel

1x Mikro slúchadlo

1x Batéria do slúchadla

1x Nálepka (vzhľad kreditnej karty)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa