Odpočúvacie zariadenie cez stenu AKR-EL01

Toto odpočúvacie zariadenie slúži na použitie pre načúvanie zvuku cez steny, alebo cez iné objekty. Zariadenie funguje na princípe zosilnených zvukových vibrácií. Ľudské hlasy sprevádzajú vlnové dĺžky závislé na ich hlase – toto šikovné odpočúvacie zariadenie ich dokáže dokonale snímať a zosilniť.

29,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-EL01
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto odpočúvacie zariadenie je ľahko uskladniteľné a to vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti. Zariadenie Vám umožní počúvať konverzáciu, ktorá sa odohráva za stenou, múrom, oknom či dverami prípadne inou prekážkou. Odpočúvanie umožňuje počúvať rozhovory cez maximálne 20 cm hrubé steny. Pre správnu funkciu, stačí toto zariadenie priložiť na stenu, dvere, či inú prekážku. Následne stačí nasadiť príslušné slúchadlá a podľa potreby môžete regulovať hlasitosť priamo na odpočúvacom zariadení. Vďaka JACK konektoru môžete k zariadeniu pripojiť diktafón na ktorý si zvuky môžete nahrať.
Zariadenie vydrží pracovať viac ako 8 hodín.
Nabíjanie sa uskutočňuje pomocou USB kábla a priloženého sieťového adaptéra.

odpočúvanie cez stenu  odposluch  odpočúvanie cez stenu

Vďaka svojim vlastnostiam má zariadenie široké spektrum využitia – či už v domácnosti na odpočúvanie detí, rodiny, susedov, vo firme na odpočúvanie konverzácie medzi zamestnancami, kolegami.

Technické špecifikácie:

Maximálny čas odposluchu: viac ako 8 hodín
Maximálna hrúbka steny pri odpočúvaní: 20 cm
Hlasitosť: Nastaviteľná
Zosilnenie zvuku: 20 000x
Spotrebný prúd: 10mA
Batéria: nabíjateľná
Materiál: Citlivá kovová sonda a plast
Prenikne cez: Cementová, oceľová, drevená, železná stena, sklo, tehla
Rozmery: 43 x Ø 36 mm
Váha: 140 gramov

Obsah balenia:

1x Odpočúvacie zariadenie

1x Slúchadlá

1x USB kábel

1x Sieťový adaptér

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-EL01
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
140,00 € (s DPH)

Špičkový GSM modul zabudovaný v kľúči od auta bezdrôtovo komunikuje s mikro slúchadlom, ktoré nie je po zasunutí do zvukovodu viditeľné. Tajná komunikácia prebieha obojsmerne pri jednoduchom vytočení telefónneho čísla SIM karty, ktorá je vložená v kľúčí od auta. Zariadenie sa jednoducho používa bez nutnosti zložitých nastavení.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa