Ohybná USB Wi-Fi IP kamera

Táto šikovná malá odolná IP WiFi USB kamera s ohybným krkom vám poskytne obraz v mobilnej aplikácii nezávislé na tom kde sa práve nachádzate. Vďaka ohybnému krku si môžete nastaviť potrebný akýkoľvek uhol snímania obrazu. K dobrým vlastnostiam patrí aj podpora 128Gb SD karty, kvalitná aplikácia pre Android a iOS je cene.

67,00 € (s DPH)
Kód:
Akm-usb
Obľúbené0
Porovnať0
Popis
Táto šikovná malá odolná IP WiFi USB kamera s ohybným krkom vám poskytne obraz v mobilnej aplikácii a vďaka ohybnému krku si môžete nastaviť potrebný akýkoľvek uhol snímania obrazu. Disponuje detekciou pohybu. Pri tejto funkcii si môžete vyznačiť oblasť kde má kamera strážiť spomínaný pohyb. Kamera podporuje ako úložný priestor SD karty do 128Gb, alebo sa dá predplatiť Cloud. Ako napájanie využíva externé zdroje: power bank, štandardnú USB nabíjačku 5V, USB počítača, notebooku a iné. Kamera je ľahučká, odolná, stačí ju zastrčiť do elektriky a po chvíli už môžete pozerať čo sa deje pred objektívom kamery. Samozrejmosťou je prenos na diaľku obrazu a zvuku. Výhodou môže biť zapnutie a vypnutie nahrávania zvuku čím sa šetrí miesto na SD karte.Technické špecifikácie:

Objektív: 1.2 Mega pixel CMOS objektív
Uhol pohľadu: 160°
Citlivosť snímača: 1 lux
Nahrávanie videa: 1280 x 720, 640x480
Snímkovanie: 25fps (obrázkov za sekundu)
Formát videa: AVI
Formát fotografie:  JPG
Rozlíšenie zobrazeného videa v aplikácii: HD / SD
Komprimovaný formát: H264 - MPEG-4 AVC
Podpora pamäte: mikro SD karta do 128GB / CLOUD (nie je súčasťou balenia)
Záznam 640x480, 1280x720:
1hod. - 90-150 Mb,  300-400 Mb  podľa členitosti obrazu
Detekcia pohybu: Áno - dá sa určiť oblasť 
Podpora mobilnej aplikácie: Android, iOs 
Operačný systém: Windows / Mac OSX
Softvér prehrávača: VLC Player
Webový prehliadač: IE7 a novší, chrome, firefox, safari
Spotreba: 240mA / 3,7 V
Napájanie:  5V/1AV 
Zdroj napájania: Powerbanka, USB nabíjačka, USB port
Rozmery: celková dĺžka 16 cm
Hmotnosť: 23,8 g

Obsah balenia:

1x USB kamera

1x Resetovací PIN

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Akm-usb
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa