Špionážny USB kľúč so skrytou FULL HD kamerou

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu vo FULL HD rozlíšení celých 50 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, štandardná nabíjačka pre mobily.

36,00 € (s DPH)
Kód:
HC13-2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento špionážny USB kľúč má skrytú kameru, ktorá dokáže zhotovovať video záznamy so zvukom a fotografie bez vyvolania podozrenia. Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou jediného tlačidla, vďaka ktorému môžete spustiť / vypnúť nahrávanie, alebo fotografovať snímky. Vďaka možnosti micro SD slotu je možné do zariadenia vložiť micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Všetky video záznamy a fotografie je možné potom jednoducho stiahnuť z USB kľúča do počítača štandardným pripojením do USB portu. Zariadenie pritom plní plnohodnotnú funkciu USB kľúča, prostredníctvom ktorého je možné prenášať súbory ako pri bežnom USB kľúči.

Každý video záznam a fotografia má v sebe ukrytú časovú pečiatku s presným zobrazením dátumu a času pre lepšiu orientáciu pri neskoršom hľadaní dôležitých momentov. Časová pečiatkam sa dá aj vypnúť.

Zariadenie má v sebe ukrytú vysokokapacitnú batériu, vďaka ktorej je možné zhotovovať záznam približne 50 minút na jedno nabitie. Pre nepretržitú prevádzku zariadenia stačí mať USB kľúč pripojený do externého zdroja s USB zásuvkou ako napríklad powerbank, mobilná nabíjačka.

Vlastnosti zariadenia:

- Na pohľad dokonalá kópia štandardného USB kľúča, ktorý okrem skrytého zhotovovania videí so zvukom, fotografií funguje aj ako web kamera pre počítač.
- Dokáže plniť plnohodnotnú funkciu USB kľúča.
- Každý video záznam a fotografia zobrazujú presný dátum a čas pre lepšiu orientáciu pri hľadaní dôležitých momentov.
- V tele USB kľúča sa okrem skrytého objektívu ukrýva aj citlivý mikrofón.
- Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou jediného tlačidla.
- Zhotovené video a fotky je možné stiahnuť štandardným pripojením USB kľúča do USB portu počítača.
- Zariadenie má v sebe zabudovanú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať video záznam až 50 minút na jedno nabitie.
- Pri pripojení USB kľúča do externého zdroja s USB zásuvkou (powerbank, mobilná nabíjačka) zariadenie dokáže zhotovovať video záznam nepretržite do zaplnenia SD karty.
- Dokonale ukrytý indikátor pre jednoduchú orientáciu pri volení správneho režimu.

Technické špecifikácie:

Video formát: AVI
Formát fotografii: JPEG
Video rozlíšenie: 1920x1080
Rozlíšenie fotografie: 2560x1920
Počet obrázkov za sekundu: 30 fps
Napájanie: Vstavaná nabíjateľná Li-ion batéria
Typ pamäťovej karty: TF karta (micro SD až do veľkosti 32GB)
Teplota skladovania: -10 °C až 40 °C
Prevádzková vlhkosť: 40% - 90%
Doba nabíjania: 1,5 hod.
Čas záznamu: Približne 50 min.
Veľkosť záznamu: 6Gb = 1h záznamu
Časová pečiatka: Áno (Dátum a čas)
Rozmery: 65x20x10mm
Funkcia USB kľúča: Áno

Obsah balenia:

1x USB disk

1x Prívesok na kľúče pre USB kľúč

1x Príručka používateľaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
HC13-2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7)
89,00 € (s DPH)

Táto tajná špionážna kamera ukrytá v atrape štandardnej nabíjačky zhotovuje FULL HD videozáznam a fotky na vloženú mikro SD kartu. Dobrou funkciou ktorou disponuje je detekcia pohybu. Nabíjačka AkMn-60 funguje s vstavanou batériou a ovláda sa bezdrôtovým diaľkovým ovládačom. Nie je potrebné ju mať v zásuvke na to aby fungovala. Na nahrávanie nepotrebuje internet, je to systém DVR.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB kľuč malých rozmerov, ukrýva v sebe nenápadnú kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu v HD rozlíšení celých 40 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB kľuč. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je power bank alebo štandardná nabíjačka pre mobily.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa