Špionážny USB kľúč so skrytou mikro HD kamerou

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

34,00 € (s DPH)
Kód:
HC13-1
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento špionážny USB kľúč má skrytú kameru, ktorá dokáže zhotovovať video záznamy so zvukom a fotografie bez vyvolania podozrenia. Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou jediného tlačidla, vďaka ktorému môžete spustiť / vypnúť nahrávanie, alebo fotografovať snímky. Vďaka možnosti micro SD slotu je možné do zariadenia vložiť micro SD kartu až do veľkosti 32GB. Všetky video záznamy a fotografie je možné potom jednoducho stiahnuť z USB kľúča do počítača štandardným pripojením do USB portu. Zariadenie pritom plní plnohodnotnú funkciu USB kľúča, prostredníctvom ktorého je možné prenášať súbory ako pri bežnom USB kľúči.

Každý video záznam a fotografia má v sebe ukrytú časovú pečiatku s presným zobrazením dátumu a času pre lepšiu orientáciu pri neskoršom hľadaní dôležitých momentov.

Špionážny USB kľúčZariadenie má v sebe ukrytú vysokokapacitnú batériu, vďaka ktorej je možné zhotovovať záznam približne 1 hodinu na jedno nabitie. Pre nepretržitú prevádzku zariadenia stačí mať USB kľúč pripojený do externého zdroja s USB zásuvkou ako napríklad powerbank, mobilná nabíjačka, počítač.

Spionazny_USB_kluc_so_skrytou_mikro_HD_kamerou_Popis_02.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Na pohľad dokonalá kópia štandardného USB kľúča, ktorý okrem skrytého zhotovovania videí so zvukom a fotografií dokáže plniť plnohodnotnú funkciu USB kľúča.
- Možnosť vložiť do zariadenia ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 32GB.
- Každý video záznam a fotografia zobrazujú presný dátum a čas pre lepšiu orientáciu pri hľadaní dôležitých momentov.
- V tele USB kľúča sa okrem skrytého objektívu ukrýva aj citlivý mikrofón.
- Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou jediného tlačidla.
- Zhotovené video a fotky je možné stiahnuť štandardným pripojením USB kľúča do USB portu počítača.
- Zariadenie má v sebe zabudovanú vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží zhotovovať video záznam až 1 hodinu na jedno nabitie.
- Pri pripojení USB kľúča do externého zdroja s USB zásuvkou (powerbank, mobilná nabíjačka, počítač...) zariadenie dokáže zhotovovať video záznam nepretržite do zaplnenia SD karty.
- Dokonale ukrytý indikátor pre jednoduchú orientáciu pri volení správneho režimu.

Technické špecifikácie:

Video formát: AVI
Formát fotografii: JPEG
Video rozlíšenie: 1280x960
Rozlíšenie fotografie: 1280x1024
Počet obrázkov za sekundu: 30 fps
Napájanie: Vstavaná nabíjateľná Li-ion batéria
Typ pamäťovej karty: TF karta (micro SD až do veľkosti 32GB)
Teplota skladovania: -10 °C až 40 °C
Prevádzková vlhkosť: 40% - 90%
Doba nabíjania: 1 – 2 hodiny
Čas záznamu: Približne 1 hodina
Veľkosť záznamu: Na 32Gb SD kartu vojde 7h záznamu
Časová pečiatka: Áno (Dátum a čas)
Rozmery: 58x20x12mm
Funkcia USB kľúča: Áno

Obsah balenia:

1x USB disk

1x Prívesok na kľúče pre USB kľúč

1x Príručka používateľaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
HC13-1
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
144,00 € (s DPH)

Diktafón je vo veľmi dobrom nenápadnom prevedení a je na nerozoznanie od bežných hodiniek. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché a nenápadné. Jeho výdrž nahrávania v kuse na jedno nabitie batérie je 20 hodín, pri detekcii hlasu môže vydržať až 25 dní. Hodinky okrem normálneho nahrávania a detekcie hlasu majú aj plánované nahrávanie.

90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

89,00 € (s DPH)

Táto tajná špionážna kamera ukrytá v atrape štandardnej nabíjačky zhotovuje FULL HD videozáznam a fotky na vloženú mikro SD kartu. Dobrou funkciou ktorou disponuje je detekcia pohybu. Nabíjačka AkMn-60 funguje s vstavanou batériou a ovláda sa bezdrôtovým diaľkovým ovládačom. Nie je potrebné ju mať v zásuvke na to aby fungovala. Na nahrávanie nepotrebuje internet, je to systém DVR.

36,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu vo FULL HD rozlíšení celých 50 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, štandardná nabíjačka pre mobily.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB kľuč malých rozmerov, ukrýva v sebe nenápadnú kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú micro SD kartu v HD rozlíšení celých 40 minút. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB kľuč. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je power bank alebo štandardná nabíjačka pre mobily.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa