SMART video vrátnik so zabudovaným WiFi modulom s podporou mobilných aplikácií

Inteligentný, moderný WiFi video vrátnik s podporou mobilných aplikácií pre iOS a Android s možnosťou živého prenosu obrazu a otvárania dverí na diaľku.

169,00 € (s DPH)
Farba
  • strieborná
  • bronzová
Kód:
AKR-B060-Bronze
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Kľúčové vlastnosti:

- 3MP kamera, širokouhlý objektív s rozlíšením HD F2.0 (čistý obraz)

- Dobré snímaný obraz aj v prostredí s nízkym osvetlením

- Široký pozorovací uhol 145°

- Podpora WIFI bezdrôtového pripojenia a káblového pripojenia

- PIR video detekcia videa / video v reálnom čase / manuálne nahrávanie videa cez aplikáciu

- Môže prispôsobiť viacero rozlíšení 1280 * 720  /  640 * 360  /  320 * 180

- Real-time video alebo audio interkom s návštevníkmi

- Vstavaný obvod na elimináciu ozveny, aby zariadenie získalo lepšiu kvalitu hlasu

- Vstavané infračervené nočné videnie so 4 LED, koordinované s technológiou IR CUT

- Dizajn prispôsobený proti prachu s vodotesným krytom so stupňom krytia IP55

- Výstup signálu relé: je možne ovládať elektronický zámok na diaľku, aby sa dosiahlo vzdialené otváranieUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-B060-Bronze
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
145,00 € (s DPH)

Tento moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje modernými funkciami. Tento video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na chytrých telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna návšteva neodíde. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať z batérie 3 - 6 mesiacov.

213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

144,00 € (s DPH)

Inteligentý videovrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermy, dokonalým vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto videovrátniku je možné obosmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovať videozáznamy a fotografovať. Ovládanie je veľmi jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa