Video vrátnik s podporou SMART mobilných aplikácii (iOS/Android)

Nový SMART videotelefón, ktorý disponuje modernými funkciami, ktoré je možné ovládať prostredníctvom mobilných aplikácii zo smartfónu, alebo tabletu na diaľku. Zariadenie má v sebe integrovaný WiFi modul, vďaka ktorému je možné obojstranne komunikovať s osobou pred vašou bránou.

179,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-FTP100SM01
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento moderný video vrátnik (video telefón) spája v sebe užitočné prepojenie s inovatívnymi vlastnosťami. Vďaka zabudovanému Wi-Fi modulu môže byť zariadenie spárované so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom iOS/Android. Všetky hlavné funkcie je možné ovládať a nastavovať priamo v bezplatnej aplikácii. Zariadenie poskytuje všetky dôležité vlastnosti, ktoré sa v dnešnej dobe od moderného video vrátnika očakávajú.


Prijmite hovor kedykoľvek a kdekoľvek (na svete) prostredníctvom mobilnej aplikácie. Po stlačení zvončeka, ktorý sa nachádza na video vrátnikovi začne automaticky zvoniť Váš telefón a vy môžete pohodlne prijať video hovor a viesť obojstrannú komunikáciu s osobou pred Vašou bránou, a to dokonca aj v úplnej tme. Obraz a prenášaný zvuk počas video rozhovoru je čistý a zrozumiteľný. Pomocou prepojenia kamery s video vrátnikom máte vždy prehľad o tom, kto Vám zvoní na zvonček, či ste doma alebo v práci.


Zariadenie je štandardne poháňané dvoma nabíjateľnými vysoko kapacitnými batériami, ktoré dokážu slúžiť dlhodobo bez priameho pripojenia k elektrickému prúdu. Prevádzková doba na jedno nabitie je pritom 6 mesiacov. Samozrejmosťou je možnosť mať zariadenie na priamo pripojené k domácemu elektrickému vedeniu, čím batérie preberajú funkciu záložného zdroja.

Video_vratnik_s_podporou_SMART_mobilnych_aplikacii_iOS_Android_Popis_1.jpg


Zabudovaná kamera poskytuje až 166° uhol zobrazenia video záznamu. Video záznam je možné prezerať naživo priamo na obrazovke smartfónu alebo tabletu, kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovaným IR diódam je možné viesť rozhovor aj pri úplnej tme. Nočný IR prísvit má dosah približne 6 metrov. Okrem už spomínaných možností ma video vrátnik zabudovaný aj PIR senzor, ktorý je možné v aplikácii nastaviť pre zasielanie notifikácii o pohybe pred zvončekom. Zariadenie podporuje pamäťovú micro SD (TF) kartu, ktorá umožňuje viesť archív video rozhovorov a fotografii.


K zariadeniu je možné dokúpiť interiéroví bezdrôtový zvonček do elektrickej zásuvky AKR-FTSM01DD.

Video_vratnik_s_podporou_SMART_mobilnych_aplikacii_iOS_Android_Popis_2.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Monitorovanie priestoru pred kamerou v priamom prenose z mobilného telefónu, alebo tabletu z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet.
- Farebná HD kamera s rozlíšením 1280x720 s počtom 25 snímok za sekundu.
- Simultánny prenos videa a zvuku pri obojstrannej komunikácii s návštevou.
- Široký uhol zobrazenia videa až 166°.
- Zabudovaný interkom s mikrofónom a reproduktorom.
- Podsvietené zvončekové tlačidlo.
- Nočné IR LED prisvietenie až do vzdialenosti 6 metrov.
- Zabudovaný svetelný senzor.
- PIR pohybový senzor pre aktiváciu dvernej jednotky.
- Modro/oranžová stavový LED indikátor.
- Slot pre micro SD kartu pre video záznamy a fotografie.
- Zabudovaný WiFi modul pre pripojenie zariadenia k domácemu, alebo firemnému routeru (internetu).
- Bezplatné aplikácie pre mobilné operačné systémy iOS a Android.
- Vzdialenie zobrazenie kamery na mobile/tablete a obojstranná komunikácia s návštevníkom.
- Vstavaná detekcia pohybu.
- Pri stlačení zvončeka sa dverný video vrátnik (video telefón) automaticky spojí s mobilnou aplikáciou vo vašom telefóne/tablete. Aplikácia sa na pozadí telefónu automaticky spustí a zazvoní.
- Pripojenie cez P2P bez nutnosti zložitej konfigurácie routeru.
- Nastavenie hlasitosti vyzváňania a voľba melódie vyzváňania (nastavuje sa priamo v mobile).
- Prevádzka zariadenia je možná z 2 dobíjacích vysokokapacitných batérii (2x 3350mAh).
- Prevádzka zariadenia na jedno nabitie je 6 až 8 mesiacov.
- Spotreba pri prevádzke je 200 mA / v pohotovostnom režime 20 μA.
- Zariadenie je možné mať trvalo napájané z externého zdroja AC/DC 8-24V.
- Zariadenie má v sebe zabudovaný MicroUSB port pre dobíjanie batérii (DC 5V).
- Video vrátnik sa jednoducho inštaluje na stenu pomocou dodávaného držiaku. Nastavovanie a ovládanie zariadenia je používateľsky nenáročné.
- Rozmer zariadenia: 75 x 143 x 40 mm
- Hmotnosť zariadenia: 600g

Obsah balenia:

1x Video vrátnik (video telefón)

1x Držiak na stenu

1x Hmoždinky

4x Skrutky do steny a bezpečnostné skrutky

1x Imbusový kľúč

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-FTP100SM01
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
144,00 € (s DPH)

Inteligentý videovrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermy, dokonalým vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto videovrátniku je možné obosmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovať videozáznamy a fotografovať. Ovládanie je veľmi jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

145,00 € (s DPH)

Tento moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje modernými funkciami. Tento video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na chytrých telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna návšteva neodíde. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať z batérie 3 - 6 mesiacov.

98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa