Mikroskopy Dino-Lite

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži

Mikroskopy Dino-Lite  V tejto kategórii je 200 produktov.

Podkategórie

 • AKCIOVÝ VÝPREDAJ...
 • End Of Life - Ukončená...
  Ukončená výroba, dopredaj posledných kusov zo skladu.
 • Univerzálne

  Rad Dino-Lite Univerzál ponúka širokú škálu produktov s najvyššou kvalitou obrazu, spolu s veľmi priateľský užívateľskym softvérom s komplexnými funkciami. Univerzálne digitálne mikroskopy majú niekoľko jedinečných funkcií, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších používateľov.

 • S vysokým zväčšením

  Rada mikroskopov, ktorá prekračuje 200 násobné zväčšenie a ponúkajú 400x, 500x alebo až 900x násobné zväčšenie. Mikroskopy v tomto rozsahu ponúkajú rozlíšenie obrazu od 1,3 Mpx do 5 Mpx, pripojenie je cez USB a obsahuje užívateľsky príjemné prostredie cez DinoCapture softvér. K dispozícii sú taktiež modely so zabudovaným polarizačným filtrom pre elimináciu odrazov a dodávajú sa poväčšinou s extra robustným kovovým telom.

 • S dlhou pracovnou...

  Mikroskopy s dlhou pracovnou vzdialenosťou vhodné pre úlohy, kde je vyžadovaná špecifická vzdialenosť k objektu a väčšie zorné pole. Dino-Lite ponúka rad s dlhou pracovnou vzdialenosťou mikroskopov. Nastaviteľná pracovná vzdialenosť a väčšie zorné pole robia túto sériu ideálnou pre riešenie úloh ako je oprava alebo prerábka predmetov. Ideálne sú pre prácu s vačšími a krehkými predmetmi, ktorých sa nemožno dotknúť.

 • Špeciálne svetelné

  Mnoho špecializovaných spotrebičov vo vede, forénznej vede, priemysle, strojárstve alebo lekárstve vyžaduje špeciálne osvetlenie. Pre tento účel vytvoril Dino-Lite modely s ultrafialovým žiarením, infračerveným žiarením, fluorescenčným žiarením s kombináciou medzi rôznymi typmi osvetlenia.

  Mikroskopy Dino-Lite v tejto rade ponúkajú optické rozlíšenie 1,3 megapixelov alebo 5 megapixelov, USB pripojenie a zahŕňajú užívateľsky priateľský softvér DinoCapture. Rozsah zväčšenia je od stredného po vysoké (do ~ 500x). Súčasťou tejto rady sú modely s extra robustným kovovým krytom.

  Široko uznávaná séria fluorescenčných mikroskopov Dino-Lite je považovaná za najmenšie fluorescenčné mikroskopy na svete. V porovnaní s tradičnými fluorescenčnými mikroskopmi s emisnými filtrami Dino-Lite vysokú viditeľnosť a citlivosťou vo veľkej rade fluorescenčných vlnových dĺžok.

 • S vysokou rýchlosťou v...

  Pre prácu v prostredí, kde nieje možné používať počítač alebo je nutné vysielať videa v reálnom čase je najlepšie pre toto riešenie použiť voľbu Dino-Lite s pripojením k DVI, VGA alebo priamo k TV.

  Sériu Dino-Lite s konektorom VGA možno zapojiť priamo k monitoru počítača (obrazovka VGA) a modely DVI a TV je možné zapojiť priamo k TV obrazovke.

  Skvelou výhodou vysokorýchlostných modelov je, že ponúkajú vysokú prenosovú rýchlosť až 60 obrázkov (fps) za sekundu, čo je ideálne v situáciách, kedy je dôležité použiť snímky v skutočnom čase, napr. pri práci s PCB alebo s predmetmi, ktoré sa pod mikroskopom pohybujú.

 • Základné digitálne...

  K všeobecnému použitiu, kedy nie sú nutné vysoké rozlíšenia obrazu a pokročilé hardvérové a softvérové funkcie - základná séria Dino-Lite je dobrou volbou. Tieto modely Dino-Lite sú cenovo dostupné a jednoducho sa používajú, ale i tak majú rovnakú odolnosť a kvalitu ako pokročilejšie produktové rady Dino-Lite. Súčasťou každého Dino-Lite je základná verzia softvéru DinoCapture. Zväčšenie mikroskopov je od 10 do 70x a okolo 200x. Ekonomické a ľahko použiteľné riešenie, najmä pre domáce použitie a profesionálne aplikácie.

 • Mobilné riešenia pre...

  Riešenia s možnosťou bezdrôtového a káblového pripojenia digitálnych mikroskopov Dino-Lite ku smartphonom, tabletom a ostatným mobilným zariadením.

 • Okulárové kamery

  S okulárovými kamerami DinoEye môžete svoj bežný mikroskop zmeniť na digitálny. Okulár svojho nedigitálneho (analógového) mikroskopu môžete ľahko vymeniť za okulár DinoEye s pomocou USB portu je možné ho prepojiť so svojím počítačom. Modely DinoEye TV je možné pripojiť pomocou TV pripojením priamo k vašej TV. Súčasťou balenia je softvér DinoCapture, profesionálne softvérové prostredie pre spracovanie snímok alebo videa vrátane funkcií merania kalibrácie (iba modely USB).

 • USB 3.0 Digitálne...
  Vysokorýchlostné modely mikroskopov so snímaním v reálnom čase, ktoré sa pripájajú priamo k počítaču pomocou konektora USB 3.0.
 • Medicínske mikroskopy

  Mikroskopy Dino-lite pre špecialistov

  Digitálne mikroskopy Dino-Lite už preukázali svoj význam na celom svete. Mnoho profesionálov používa mikroskopy z viac než 100 rôznych modelov Dino-Lite každý deň. Všetky modely sa ľahko používajú, sú univerzálne a určené na každodenné použitie. Dino-Lite sa stal pre rad ľudí nepostrádateľným nástrojom.

  Modely používané pri starostlivosti o zdravie majú funkcie všeobecných modelov Dino-Lite, napr. vstavané LED s možnosťou ukladania snímok a videí priamo do počítača, ale tiež špeciálne navrhnuté viečka pre každú aplikáciu. Mikroskopy majú možnosť polarizačných filtrov u niektorých modelov. Všetky Dino-Lite mikroskopy sú napájané cez USB port, vďaka čomu sú nezávislé na batériách. Modely v tejto produktovej rade sú certifikované v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach 93 / 42EEC, v znení 2007/47 / EC.

 • Príslušenstvo pre...

  Robustný a spoľahlivý stojan je nutnosťou pre zaistenie vysokej presnosti digitálneho mikroskopu Dino-Lite. V ponuke je široká rada držiakov, krytov, doštičiek a ďalšieho príslušenstva. Od cenovo dostupných základných stojanov po štvorcové statívy s kovovou základňou. Alebo z vyspelej dosky XY do USB podsvietenia. Všetko originálne príslušenstvo Dino-Lite je vyrobené vo vysoko kvalitnom dizajne a úrovni konštrukcie.

na stránke
Zobrazených je 1 - 48 z 200 položiek
Zobrazených je 1 - 48 z 200 položiek
Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.