PodoScope ®

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži
PodoScope ®

Ortopéd je zdravotník, ktorý môže diagnostikovať choroby chodidiel a členkov. Ortopéda navštevujú aj ľudia, ktorí majú problémy spôsobené napríklad reumou alebo cukrovkou. Ortopédi sa taktiež zameriavajú na problémy s kolenami a chrbtom, ktoré majú pôvod v zlom používaní alebo zlyhaní chodidiel. Ortopédi majú niekoľko nástrojov, napr. zrkadlo a ...

Ortopéd je zdravotník, ktorý môže diagnostikovať choroby chodidiel a členkov. Ortopéda navštevujú aj ľudia, ktorí majú problémy spôsobené napríklad reumou alebo cukrovkou. Ortopédi sa taktiež zameriavajú na problémy s kolenami a chrbtom, ktoré majú pôvod v zlom používaní alebo zlyhaní chodidiel. Ortopédi majú niekoľko nástrojov, napr. zrkadlo a skener, ale takisto používajú Dino-Lite PodoScope. Vďaka prístroju PodoScope môžu zistiť mikroangiopatiu v ranej fáze, čo znamená, že je možné predísť diabetickej neuropatii.

S pomocou prístroja podoscope možno dokumentovať zmeny na pokožke chodidiel a na samostatných chodidlách a to prostredníctvom fotografií a videí. Tieto snímky možno ukladať v priečinku pacienta. Ortopéd a jeho pacient si môžu prezrieť snímky v reálnom čase a to na laptope, tablete alebo počítači s operačným systémom Windows. Pri vyšetrení nie je nutné použiť externý zdroj svetla, pretože PodoScope má vstavané LED osvetlenie s ôsmimi jasne bielymi LED. Osvetlenie a PodoScope sú napájané cez USB port, takže PodoScope je vždy pripravený a nie je nutné používať batérie.

PodoScope je robustný a má pevný hliníkový kryt, vďaka ktorému je odolný intenzívnemu používaniu. Štandardne sa dodáva s polarizačným filtrom, ktorý pomáha znížiť akékoľvek odlesky na pokožke, a optimalizuje tak kvalitu záznamu. Softvér potrebný na použitie prístroja PodoScope je súčasťou balenia a hodí sa pre operačné systémy Windows a MacOS.

Viac informácií

PodoScope ®  V tejto kategórii je 1 produkt.

Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky
Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.