PodoScope ®

PodoScope Dino-Lite

Ortopéd je zdravotník, ktorý môže diagnostikovať choroby chodidiel a členkov. Ortopéda navštevujú aj ľudia, ktorí majú problémy spôsobené napríklad reumou alebo cukrovkou. Ortopédi sa taktiež zameriavajú na problémy s kolenami a chrbtom, ktoré majú pôvod v zlom používaní alebo zlyhaní chodidiel. Ortopédi majú niekoľko nástrojov, napr. zrkadlo a skener, ale takisto používajú Dino-Lite PodoScope. Vďaka prístroju PodoScope môžu zistiť mikroangiopatiu v ranej fáze, čo znamená, že je možné predísť diabetickej neuropatii.

S pomocou prístroja podoscope možno dokumentovať zmeny na pokožke chodidiel a na samostatných chodidlách a to prostredníctvom fotografií a videí. Tieto snímky možno ukladať v priečinku pacienta. Ortopéd a jeho pacient si môžu prezrieť snímky v reálnom čase a to na laptope, tablete alebo počítači s operačným systémom Windows. Pri vyšetrení nie je nutné použiť externý zdroj svetla, pretože PodoScope má vstavané LED osvetlenie s ôsmimi jasne bielymi LED. Osvetlenie a PodoScope sú napájané cez USB port, takže PodoScope je vždy pripravený a nie je nutné používať batérie.

PodoScope je robustný a má pevný hliníkový kryt, vďaka ktorému je odolný intenzívnemu používaniu. Štandardne sa dodáva s polarizačným filtrom, ktorý pomáha znížiť akékoľvek odlesky na pokožke, a optimalizuje tak kvalitu záznamu. Softvér potrebný na použitie prístroja PodoScope je súčasťou balenia a hodí sa pre operačné systémy Windows a MacOS.

Zobrazené produkty: 1-1 z 1 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa