EarScope ®

EarScope Dino-Lite

Dino-Lite EarScope je digitálny otoskop, ktorý sa ľahko používa a je veľmi užitočný v lekárskej praxi, najmä u špecialistov ORL. S pomocou EarScope môžete ľahko skontrolovať a vyfotiť zvukovod, bubienok a vonkajšie ucho. Problémy s ušami, napr. zápal, zanesenie ušným mazom alebo prítomnosť kvapaliny za ušným bubienkom možno rozpoznať veľmi rýchlo. Lekár si môže byť vždy istý čistým obrazom, a to vďaka vstavaným LED a nastaviteľnému zväčšeniu 55-90x (modely 1,3 megapixelov).

Všetky zariadenia Dino-Lite EarScope majú pripojenie cez USB a fungujú nezávisle na batériách. Preto je EarScope vždy pripravený na použitie. Snímku je možné zobraziť na obrazovke počítača, čo diagnostiku zjednoduší a súčasne si ju môže pozrieť aj pacient. Snímky - fotky alebo videá - možno digitálne skladovať a ľahko ich pridávať do pacientovej zložky alebo preposlať kolegovi. Všetky zariadenia EarScope sú kompatibilné s Windows a MacOS.

Profesionálne

EarScope Basic MEDL3E má rozlíšenie VGA a v podstate sa hodia aj pre domáce použitie. Zrkadlo je snímateľné, možno ho čístiť a zachovať a udržiavať, tak riadnu hygienu.

EarScope MEDL4E je určený na profesionálne použitie, má rozlíšenie 1,3 megapixelu a je vybavený vymeniteľným zrkadielkom 3, 4 a 5 mm. Súčasťou balenia je desať kusov od každého a zrkadlá si možno kedykoľvek doobjednať. Všetky skôr uvedené výhody sa tiež vzťahujú na tento model.

Špičkový model s rozlíšením 1,3 megapixela je EarScope Pneumatic MEDL4EP. Vďaka tomuto modelu má lekár ďalšiu možnosť ako prefúknuť ušné kanáliky, a posúdiť tak mobilitu ušného bubienka, ktorá môže poukazovať na zanesené ucho. Rovnako ako EarScope MEDL4E má aj tento model vymeniteľné zrkadlo, v tomto prípade 2,5 a 4 mm.

Všetky modely Dino-Lite EarScope zodpovedajú smernici o zdravotníckych zariadeniach 93/42 / CEE, v neskoršej znení 2007/47 / EC.

Zobrazené produkty: 1-3 z 3 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa