EarScope ®

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži
EarScope ®

Dino-Lite EarScope je digitálny otoskop, ktorý sa ľahko používa a je veľmi užitočný v lekárskej praxi, najmä u špecialistov ORL. S pomocou EarScope môžete ľahko skontrolovať a vyfotiť zvukovod, bubienok a vonkajšie ucho. Problémy s ušami, napr. zápal, zanesenie ušným mazom alebo prítomnosť kvapaliny za ušným bubienkom možno rozpoznať veľmi rýchl...

Dino-Lite EarScope je digitálny otoskop, ktorý sa ľahko používa a je veľmi užitočný v lekárskej praxi, najmä u špecialistov ORL. S pomocou EarScope môžete ľahko skontrolovať a vyfotiť zvukovod, bubienok a vonkajšie ucho. Problémy s ušami, napr. zápal, zanesenie ušným mazom alebo prítomnosť kvapaliny za ušným bubienkom možno rozpoznať veľmi rýchlo. Lekár si môže byť vždy istý čistým obrazom, a to vďaka vstavaným LED a nastaviteľnému zväčšeniu 55-90x (modely 1,3 megapixelov).

Všetky zariadenia Dino-Lite EarScope majú pripojenie cez USB a fungujú nezávisle na batériách. Preto je EarScope vždy pripravený na použitie. Snímku je možné zobraziť na obrazovke počítača, čo diagnostiku zjednoduší a súčasne si ju môže pozrieť aj pacient. Snímky - fotky alebo videá - možno digitálne skladovať a ľahko ich pridávať do pacientovej zložky alebo preposlať kolegovi. Všetky zariadenia EarScope sú kompatibilné s Windows a MacOS.

Profesionálne

EarScope Basic MEDL3E má rozlíšenie VGA a v podstate sa hodia aj pre domáce použitie. Zrkadlo je snímateľné, možno ho čístiť a zachovať a udržiavať, tak riadnu hygienu.

EarScope MEDL4E je určený na profesionálne použitie, má rozlíšenie 1,3 megapixelu a je vybavený vymeniteľným zrkadielkom 3, 4 a 5 mm. Súčasťou balenia je desať kusov od každého a zrkadlá si možno kedykoľvek doobjednať. Všetky skôr uvedené výhody sa tiež vzťahujú na tento model.

Špičkový model s rozlíšením 1,3 megapixela je EarScope Pneumatic MEDL4EP. Vďaka tomuto modelu má lekár ďalšiu možnosť ako prefúknuť ušné kanáliky, a posúdiť tak mobilitu ušného bubienka, ktorá môže poukazovať na zanesené ucho. Rovnako ako EarScope MEDL4E má aj tento model vymeniteľné zrkadlo, v tomto prípade 2,5 a 4 mm.

Všetky modely Dino-Lite EarScope zodpovedajú smernici o zdravotníckych zariadeniach 93/42 / CEE, v neskoršej znení 2007/47 / EC.

Viac informácií

EarScope ®  V tejto kategórii je 3 produktov.

Zobrazených je 1 - 3 z 3 položiek
Zobrazených je 1 - 3 z 3 položiek
Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.