GPS trackery pre osoby

GPS Trackery/Lokátory pre osoby

Produkty v tejto kategórii slúžia pre monitorovanie a kontrolu GPS polohy osôb. Sledovanie osôb je možné realizovať v reálnom čase priamo v mobilnej aplikácii, alebo cez webové rozhranie internetového prehliadača. GPS trackery/lokátory poskytujú bohatý rád rôznych funkcií ako len monitoring polohy. Medzi zaujímavé funkcie určite patrí SOS funkcia, ktorá odosiela hlásenie po stlačení tlačidla na lokátore predvolenému telefónnemu číslu o stavu núdze. Niektoré lokátory umožňujú viesť obojsmernú komunikáciu s predvolenou osobou. Spomínané funkcie sa dokonale hodia pri kontrole detí, seniorov alebo mentálne postihnutých osôb.

Všetky GPS zariadenia ponúkané v našom e-shope majú v cene doživotnú licenciu, prístup do aplikácie a do webovej platformy. Je potrebné si zakúpiť SIM kartu ľubovoľného operátora.

108,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

90,00 € (s DPH)

GPS prenosné zariadenie s podporou mobilných aplikácii pre systém iOS a Android. Ovládanie buď cez SMS, alebo cez internet. Prístroj disponuje vysokou citlivosťou, presným polohovaním a najmä dlhou výdržou batérie. V cene je zahrnutá doživotná licencia, mapy a aplikácia.

Zobrazené produkty: 1-18 z 21 položiek

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa