Lokalizátor vo veľkosti platobnej karty

Lokalizátor AKL-2K2 vo veľkosti platobnej karty je malé elektronické zariadenie, ktoré sa pomocou bezdrôtovej technológie pripája k smartfónu používateľa a pomáha používateľom sledovať polohu ich peňaženky, batožiny alebo rôznych stratených vecí na diaľku. Lokalizátor je obľúbený pre svoju prenosnosť a jednoduché použitie, najmä pre tých, ktorí majú tendenciu strácať peňaženky.

45,00 € (s DPH)
Kód:
AKL-2K2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Prostredníctvom mobilnej aplikácie pre Apple ( Find My ) môžete hľadať a lokalizovať stratené predmety, ľudí a iné. Napríklad pri cestovaní si túto kartu môžete vložiť do cestovnej tašky alebo peňaženky. Ak sa stratí cestovná taška alebo peňaženka, stratené položky môžete priamo lokalizovať prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne Apple. Ak je karta umiestnená v školskej taške alebo vrecku dieťaťa, ak sa dieťa stratilo, môžete ho nájsť jedným kliknutím. Toto je veľmi pohodlný nástroj na vyhľadávanie Lokalizátora.

Prístroj nepoužíva SIM kartu žiadneho telefónneho operátora. Pretože lokátor proti strate peňaženky má sériové číslo. Pridajte ho iba do aplikácie pre Apple telefón. Keď sa vaša položka stratí, môžete ju nájsť iba v aplikácii v telefóne Apple. Veľkosť karty je rovnaká ako vaša banková karta, ľahko sa vmestí do peňaženky. Jednou z možností je zapnúť funkciu oznámenia ak sa zariadenie dostane z dosahu vášho telefónu, čo znamená že keď si peňaženku zabudnete na stole a vzdialite sa z dosahu budete na to upozornený. Lokátor je najlepším nástrojom na sledovanie polohy karty, po nabití môže fungovať 6 mesiacov.

Lokalizátor AKL-2K2

Vlastnosti zariadenia:

- Zariadenie má malé rozmery o veľkosti kreditnej karty
- Dlhá výdrž batérie
- Len pre Apple zariadenia iphone, ipad s aplikáciou "Find My"


Technické špecifikácie:

Komunikácia: Bluetooth
Signalizácia: Led kontrolky a pípač
Nabíjanie: Bezdrôtové
Výdrž batérie: 6 mesiacov
Aplikácia: Find My
Rozmer: 85 x 54 x 1,8mm
Váha: 12g


Obsah balenia:

1x Lokalizátor

1x Používateľský manuálUpozornenie!


Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKL-2K2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa