Videovrátniky

Inteligentné SMART videovrátniky

V našej ponuke video vrátnikov (video telefónov) nájdete moderné SMART zariadenia, ktoré sú vhodne do bytov, domov, panelákov a firiem. Ponúkané preverené zariadenia poskytujúce množstvo inovatívnych funkcii, ktoré sa čím ďalej dostávajú do povedomia moderne zmýšľajúcich užívateľov.

 

 

 Medzi zaujímavé funkcie ponúkaných SMART video vrátnikov patria po väčšinou, funkcie ako:- Obojstranná komunikácia s návštevou s možnosťou premietania živého obrazu na mobilný telefón, alebo tablet cez bezplatné aplikácie pre iOS, Android, Windows.

- Vzdialené otváranie dverí, alebo brány na diaľku priamo cez mobilnú aplikáciu.

- Zasielanie upozornení s fotografiou na email, ftp, atď.

- Posielanie fotografii, alebo ukladanie video záznamov z video vrátnika do archívu priamo na vloženú micro SD (TF) kartu.

- Stlačením tlačidla na zvončeku začne Váš telefón automaticky zvoniť, akoby ste prijímali štandardný hovor, avšak s tým, že po prijatí hovoru vidíte osobu, ktorá stojí pred bránou a viete s ňou okamžite nadviazať rozhovor.

- Bezpečnostné funkcie ako detekcia pohybu, ktoré zaznamenávajú video nahrávky a fotografie.

- Otváranie brány pomocou priloženia RFID čipu na video vrátnik

- Infra nočné prisvietenie, ktoré dokonale vykresľuje obraz pred video vrátnikom aj v úplnej tme.

- Možnosť bezdrôtového pripojenia video vrátnika cez WiFi, alebo drôtového pripojenia cez LAN ethernetový kábel.

 

A množstvo ďalších zaujímavých funkcii ..

 

Zariadenia sú dômyselne navrhnuté tak, aby boli jednoducho nastaviteľné a ovládateľné aj pre menej technicky zdatných používateľov.

  • SMART videovrátniky

    SMART videovrátniky

    Moderné SMART videovrátniky dokážu komunikovať na diaľku cez mobilné aplikácie s návštevníkom aj keď sa zrovna nenachádzate doma.
  • Príslušenstvo

    Príslušenstvo

    Ponuka príslušenstva k SMART video vrátnikom
145,00 € (s DPH)

Tento moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje modernými funkciami. Tento video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na chytrých telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna návšteva neodíde. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať z batérie 3 - 6 mesiacov.

98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

144,00 € (s DPH)

Inteligentý videovrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermy, dokonalým vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto videovrátniku je možné obosmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovať videozáznamy a fotografovať. Ovládanie je veľmi jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

Zobrazené produkty: 1-15 z 15 položiek

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa