Videovrátniky

Inteligentné SMART videovrátniky

V našej ponuke video vrátnikov (video telefónov) nájdete moderné SMART zariadenia, ktoré sú vhodne do bytov, domov, panelákov a firiem. Ponúkané preverené zariadenia poskytujúce množstvo inovatívnych funkcii, ktoré sa čím ďalej dostávajú do povedomia moderne zmýšľajúcich užívateľov.

 

 

 Medzi zaujímavé funkcie ponúkaných SMART video vrátnikov patria po väčšinou, funkcie ako:- Obojstranná komunikácia s návštevou s možnosťou premietania živého obrazu na mobilný telefón, alebo tablet cez bezplatné aplikácie pre iOS, Android, Windows.

- Vzdialené otváranie dverí, alebo brány na diaľku priamo cez mobilnú aplikáciu.

- Zasielanie upozornení s fotografiou na email, ftp, atď.

- Posielanie fotografii, alebo ukladanie video záznamov z video vrátnika do archívu priamo na vloženú micro SD (TF) kartu.

- Stlačením tlačidla na zvončeku začne Váš telefón automaticky zvoniť, akoby ste prijímali štandardný hovor, avšak s tým, že po prijatí hovoru vidíte osobu, ktorá stojí pred bránou a viete s ňou okamžite nadviazať rozhovor.

- Bezpečnostné funkcie ako detekcia pohybu, ktoré zaznamenávajú video nahrávky a fotografie.

- Otváranie brány pomocou priloženia RFID čipu na video vrátnik

- Infra nočné prisvietenie, ktoré dokonale vykresľuje obraz pred video vrátnikom aj v úplnej tme.

- Možnosť bezdrôtového pripojenia video vrátnika cez WiFi, alebo drôtového pripojenia cez LAN ethernetový kábel.

 

A množstvo ďalších zaujímavých funkcii ..

 

Zariadenia sú dômyselne navrhnuté tak, aby boli jednoducho nastaviteľné a ovládateľné aj pre menej technicky zdatných používateľov.

 • SMART videovrátniky

  SMART videovrátniky

  Moderné SMART videovrátniky dokážu komunikovať na diaľku cez mobilné aplikácie s návštevníkom aj keď sa zrovna nenachádzate doma.
 • Káblové videovrátniky

  <p>Videovrátniky spojené s káblom bez potreby internetu a mobilných zariadení</p>
 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo

  Ponuka príslušenstva k SMART video vrátnikom
324,00 € (s DPH)

Set kovový video vrátnik s 10,1 vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

90,00 € (s DPH)

Set AKV4118 obsahuje vnútornú jednotku s displejom a plastový videovrátnik ktorý má elegantný vzhľad, je určený pre povrchovú montáž a zvláda svoju funkciu aj v náročnejších podmienkach. Jedná sa o štvordrôtový systém s napájaním z vnútornej jednotky. Videovrátnik disponuje cez deň aj v noci jasným obrazom a čistým zvukom. Do systému je možné pripojiť maximálne štyri vnútorné jednotky.

139,00 € (s DPH)

Tento smart videovrátnik s PIR detekciou pohybu je napájaný z batérie čo umožňuje bezdrôtovú montáž. Tento tip videovrátnika sa hodí všade tam kde je problém ťahať káble, čiže presklené kancelárie, obchody, pumpy. Vďaka PIR senzoru budete vedieť o návšteve skôr ako zazvoní na zvonček.

300,00 € (s DPH)

Set kovový video vrátnik s vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

200,00 € (s DPH)

Tento set videovrátnika je inovatívny a nevyužíva internet. Vďaka tomu, že zvonček a vnútorná jednotka sú spojené bezdrôtovo (50m) a môžu byť prevádzkované na batérie, nemusíte riešiť žiadne káble. Zvonček disponuje nočným prisvietením, obojstrannou komunikáciou, je možnosť spárovať Relé pre otváranie dverí cez vnútorný monitor s možnosťou používať aj diaľkový ovládač, všetko súčasťou balenia.

198,00 € (s DPH)

Inteligentný vrátnik so systémom rozpoznávania tváre je vhodný pre firmy s oddelenými prevádzkami, alebo pre časti s veľa objektami kde je potrebné separovať zamestnancov. Prístroj disponuje pamäťou pre 300 tvári a PIN kódov. Používateľ nepotrebuje žiadne kľúče odomkne za pomoci svojej tváre ak bude mať do objektu prístup. Prístroj vedie denník a pracuje samostatne, stačí napájanie a zámok.120,60 € (s DPH)

Set AKV3630 obsahuje vnútornú jednotku s dotykovým displejom a pevný kovový videovrátnik ktorý má elegantný vzhľad, je určený pre povrchovú montáž a vďaka odolnému povrchu zvláda svoju funkciu aj v náročných podmienkach. Jedná sa o štvordrôtový systém s napájaním z vnútornej jednotky. Videovrátnik disponuje cez deň aj v noci jasným obrazom a čistým zvukom, podsvieteným tlačidlom zvončeka.

540,00 € (s DPH)

Kovový dverový IP videovrátnik z nerezového a pevného materiálu pre povrchovú montáž, s širokouhlou 6 Mpx kamerou a rozpoznávaní tváre pri otváraní RFID kartičkami. Vrátnik disponuje aj PIR senzorom na zachytenie pohybu osôb v blízkosti vrátnika. Vrátnik je antivandal a vodeodolný IP66.

145,00 € (s DPH)

Moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje mnohými funkciami. Video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na smart telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna informácia o návšteve neunikne. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6 m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať na batériu 3-6 mesiacov.  

35,00 € (s DPH)

Set bezdrôtové relé + diaľkový ovládač slúži na otváranie bránky, alebo dverí na diaľku. Je ho možné spárovať s videovrátnikom. Ak ho nespárujete môžete ho používať samostatne. Spárovať môžete aj viac diaľkových ovládačov ale maximálne 4ks. s jedným relé alebo viac relé s jedným ovládačom.

144,00 € (s DPH)

Inteligentný video-vrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermi, elegantným vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto video-vrátnika je možné obojsmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovovať videozáznamy a fotografie. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

Zobrazené produkty: 1-21 z 21 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa