Bezdrôtový Wi-Fi zvonček k video vrátnikovi do interiéru

2 cestný audio zvonček k SMART video vrátnikovi, ktorý po stlačení tlačidla na vonkajšej jednotke začne zvoniť v domácnosti.

19,90 € (s DPH)
Kód:
arec100
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Bezdrôtový zvonček je napájaný jednoduchým pripojením k akejkoľvek nabíjačke s USB vstupom. Zariadenie funguje so SMART video vrátnikom bezdrôtovo. Po stlačení tlačidla na vonkajšej jednotke sa okamžite rozozvučí predvolený tón zvončeka vo vnútri domova. Zvonček ponúka na výber 38 zvukových melódii podľa vlastného vkusu, ktoré je možné voliť priamo na zvončeku. Na zvončeku je taktiež možné zvyšovať a znižovať hlasitosť zvonenia. Všetky zvolené operácie potvrdzuje LED indikátor. Udávaný dosah zvončeka je 10-15 metrov od vonkajšej jednotky.

Keďže sa jedná o zvonček k SMART video vrátnikovi, toto riešenie je vhodné, ak užívateľ okrem oznámenia zvonením prostredníctvom aplikácie na mobilnom telefóne, alebo tablete vyžaduje zvonenie štandardného statického zvončeka.USB ZVONČEK JE KOMPATIBILNÝ S TÝMTO KONKRÉTNYM MODELOM VIDEO VRÁTNIKA

Podrobnosti o produkte
arec100
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
35,00 € (s DPH)

Set bezdrôtové relé + diaľkový ovládač slúži na otváranie bránky, alebo dverí na diaľku. Je ho možné spárovať s videovrátnikom. Ak ho nespárujete môžete ho používať samostatne. Spárovať môžete aj viac diaľkových ovládačov ale maximálne 4ks. s jedným relé alebo viac relé s jedným ovládačom.

18,00 € (s DPH)

Karta microSDHC / microSDXC triedy 10 od spoločnosti Kingston je vybavená rýchlosťou zápisu 10 MB/s a čítania 100 MB UHS-I. Karta je ideálna pre fotografov, ktorí fotografujú a nahrávajú video od statických záberov po pohyblivé. Karta je taktiež ideálna pre video s vysokým rozlíšením (1080p) pričom redukuje čas medzi zábermi v porovnaní s kartou triedy 4.

6,00 € (s DPH)

Karta microSDHC / microSDXC triedy 10 od spoločnosti Kingston je vybavená rýchlosťou zápisu 10MB/s a čítania 100 MB/s UHS-I. Karta je ideálna pre fotografov, ktorí fotografujú a nahrávajú video od statických záberov po pohyblivé. Karta je taktiež ideálna pre video s vysokým rozlíšením (1080p) pričom redukuje čas medzi zábermi v porovnaní s kartou triedy 4.

10,00 € (s DPH)

Karta microSDHC / microSDXC triedy 10 od spoločnosti Kingston je vybavená rýchlosťou zápisu 10/s MB a čítania 100 MB/s UHS-I. Karta je ideálna pre fotografov, ktorí fotografujú a nahrávajú video od statických záberov po pohyblivé. Karta je taktiež ideálna pre video s vysokým rozlíšením (1080p) pričom redukuje čas medzi zábermi v porovnaní s kartou triedy 4.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa