CapillaryScope ®

CapillaryScope Dino-Lite

Kapilaroskopia je vyšetrenie kapilár (drobných ciev) kože alebo nechtového lôžka. Dino-Lite CapillaryScope dokáže zobraziť kapiláry vo veľkom rozlíšení, rovnako tak aj pokles kapilár, útvary na kapilárach a krvácanie. Na základe týchto informácií môžu lekári diagnostikovať stav ciev vo zvyšku tela. Kapilaroskopia pokožky dokáže napríklad preukázať sklerodermiu alebo dermatitídu.

CapillaryScope
Dino-Lite CapillaryScope bol špeciálne vyvinutý pre účely kapilaroskopie pokožky. Snímky možno zachytiť ako fotografie alebo video. Rozlíšenie 1,3 megapixelu a zväčšenie približne 500x zaisťuje získanie jasných snímok. Digitálne snímky možno ukladať na akomkoľvek digitálnom médiu.

CapillaryScope nepotrebuje batérie, pretože mikroskop je napájaný cez USB pripojenie. 8 vstavaných LED je možné podľa potreby aktivovať alebo deaktivovať, prípadne je možné zapojiť externý zdroj svetla. Vďaka prepojeniu s objektívmi možno snímku zobraziť na obrazovke počítača, laptopu alebo tabletu Windows pričom snímky môže vidieť ihneď aj pacient.

CapillaryScope má robustný plastový kryt, preto je zariadenie vhodné pre intenzívne každodenné použitie. Samozrejme, že tento model je certifikovaný v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach 93/42 / EEC, v znení 2007/47 / EC.

CapillaryScope je kompatibilný s Windows a MacOS. Súčasťou balenia je všetok potrebný softvér, takže začať môžete okamžite.

Zobrazené produkty: 1-3 z 3 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa