CapillaryScope ®

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži
CapillaryScope ®

Kapilaroskopia je vyšetrenie kapilár (drobných ciev) kože alebo nechtového lôžka. Dino-Lite CapillaryScope dokáže zobraziť kapiláry vo veľkom rozlíšení, rovnako tak aj pokles kapilár, útvary na kapilárach a krvácanie. Na základe týchto informácií môžu lekári diagnostikovať stav ciev vo zvyšku tela. Kapilaroskopia pokožky dokáže napríklad preukáz...

Kapilaroskopia je vyšetrenie kapilár (drobných ciev) kože alebo nechtového lôžka. Dino-Lite CapillaryScope dokáže zobraziť kapiláry vo veľkom rozlíšení, rovnako tak aj pokles kapilár, útvary na kapilárach a krvácanie. Na základe týchto informácií môžu lekári diagnostikovať stav ciev vo zvyšku tela. Kapilaroskopia pokožky dokáže napríklad preukázať sklerodermiu alebo dermatitídu.

CapillaryScope
Dino-Lite CapillaryScope bol špeciálne vyvinutý pre účely kapilaroskopie pokožky. Snímky možno zachytiť ako fotografie alebo video. Rozlíšenie 1,3 megapixelu a zväčšenie približne 500x zaisťuje získanie jasných snímok. Digitálne snímky možno ukladať na akomkoľvek digitálnom médiu.

CapillaryScope nepotrebuje batérie, pretože mikroskop je napájaný cez USB pripojenie. 8 vstavaných LED je možné podľa potreby aktivovať alebo deaktivovať, prípadne je možné zapojiť externý zdroj svetla. Vďaka prepojeniu s objektívmi možno snímku zobraziť na obrazovke počítača, laptopu alebo tabletu Windows pričom snímky môže vidieť ihneď aj pacient.

CapillaryScope má robustný plastový kryt, preto je zariadenie vhodné pre intenzívne každodenné použitie. Samozrejme, že tento model je certifikovaný v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach 93/42 / EEC, v znení 2007/47 / EC.

CapillaryScope je kompatibilný s Windows a MacOS. Súčasťou balenia je všetok potrebný softvér, takže začať môžete okamžite.

Viac informácií

CapillaryScope ®  V tejto kategórii je 4 produktov.

Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených je 1 - 4 z 4 položiek
Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.